To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Luty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mika
Na pierwszy ogień idzie Oleśka,czyli Daria Aleksandra urodzona 21-ego lutego icon_biggrin.gif Wieczna gaduła z żołądkiem bez dna icon_lol.gif ,śpiewająca od rana do nocy.Standardowe teksty to : "maaaaamo nudzi mi się" i "maaaaaamo jestem głodna,ja zawsze jestem głodna" icon_lol.gif Marzą Jej się wrotki choć nadal nie umie jeździć na dwóch kółkach,bo ma nadopiekuńczą babcię icon_wink.gif Zna już wszystkie literki,pisze,trochę liczy,z czytaniem troszkę gorzej ale jest rządna wiedzy icon_lol.gif Siedzi w domu z bratem i mamą,ale bardzo chciałaby już iść do przedszkola icon_biggrin.gif
Mika
Oto moja Oleśka buntowniczka bez powodu icon_lol.gif

dora31
Trochę mało tu nas....
Nie szkodzi i tak siÄ™ wpiszemy.
Na imię mi Przemek,urodziłem się 09.02 1998 roku.
Przez ten czas dużo się już nauczyłem i urosłem.Teraz mam młodszego umarzonego braciszka.
Przez jakiś czas chodziłem do przedszkola,ale niestety ze względów zdrowotnych przestałem.Szkoda...trochę nudzi mi się w domu.
Na szczęście niedługo są wakacje i wyjeżdżam nad morze.
Szkoda tylko,że nie będzie tam komputera,bo uwielbiam go...nie zawsze mi pozwalają pograć.
Pozdrawiam wszystkie dzieci mojego rocznika i ich mamy
Przemek z mamÄ…
Monika ww
No to dopisuję do listy jeszcze mojego syna, dzisiaj kończy 7 lat icon_biggrin.gif

Pozdrawiamy
Mika
Monika-Wszystkiego Najlepszego dla synka !!!!!!!! icon_smile.gif

p.s
moja Ola juz się urodzin nie moze doczekać -jest najstarsza w klasie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.