To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Koniec przedszkola ... wakacje?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

musia
Cześć !!
Od dziś mamy w domu prawdziwe WAKACJE, nasza Julcia wymyśliła dwa tygodnie temu nowe pojęcie"wolne wakacje" i zadręczała nas pytaniami, "mamo, kiedy będę mieć wolne wakacje?". icon_wink.gif No i stało się, zaczynamy miesięczną przerwę w przedszkolu. icon_smile.gif Mała bardzo lubiła chodzić do przedszkola, ale chyba jej się "przejadło", tym bardziej że w lipcu dzieci mniej, wszyscy mówili o wakacjach. icon_confused.gif icon_confused.gif
A jak u Was? Czy dzieciaczki też inaczej teraz znoszą przedszkole, i jak z tymi wakacjami?
Ale teraz u nas późniejsze chodzenie spać, no i będzie z mamą, niestety dopiero za tydzień, ale jednak, razem TRZY DŁUGIE TYGODNIE. Będziemy miały obie, prawdziwe WOLNE WAKACJE !!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Agnisma
A nam minął 32 miesiąc "wolnych wakacji" icon_eek.gif , ale wkrótce Tata też będzie miał wolne wakacje icon_wink.gif i przez 10 dni się będziemy dojodowywać icon_lol.gif
musia
No to dopiero "wakacje" icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif Ja też tak chcę, tęsknię za tymi dniami kiedy byłam cały dzień z Julcią, to przy mnie i ze mną jadła, zasypiała, bawiła się, a teraz ...
Dlatego tak bardzo czekam na te nasze wspólne "wolne wakacje". Ale poszalejemy, będziemy późno wstawać, baraszkować w łóżeczku, upapramy się farbami, najemy lodów, będziemy jeździły na rowerze, i razem piekły ciasteczka, wszystko na co brak czasu w te marne 3 popołudniowe godziny. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdr. musia
Monika Hel
Mój synek też uwielbia przedszkole chodził tam cały lipiec(z przerwami jak do pracy nie szłam wtedy na plażę z chęcią szliśmy).Ale już się nie może doczekać 18 sierpnia bo wtedy jedziemy na wakacje, już odlicza dni.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.