To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fundusze na działalność

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olisia
Mam pytanie,czy osoba będąca na bezrobociu,chcąca założyć własną działalność gospodarczą,ma możliwość otrzymania funduszy na rozpoczęcie działalności?
Jeżeli istnieje taka możliwość,to gdzie o te fundusze sie starać i jakie ewentualnie dokumenty są potrzebne?

Pytałam już w urzędzie pracy i dostaje tylko kolejne numery telefonów do kolejnych agencji,urzędów które podają mi kolejne numery telefonów,bądz zgłasza się automatyczna skretarka icon_rolleyes.gif

Jak dowiadywałam się o możliwość krdytu na zakup potrzebnych urządzeń,to dowiedziałam się że musze prowadzić działalność 6 miesięcy,zeby otrzymać taki kredyt icon_confused.gif

Może któraś z Was mi pomoże icon_biggrin.gif Dziękuje.
AJA
Czasami banki dają taki kredyt, jeśli ktoś mający już firmę jakiś czas, która w miarę ma obroty, poręczy za Ciebie. Przynajmniej nas tak pinformowano.

A w banku PKO SA (ten z żubrem wink.gif ) jest możliwośc wzięcia kredytu dla nowych przedsiębiorców. Poszukaj w necie ich strony.
fifafo
wg mojich informacji z działnia 2.5 i tam dostaje sie dotacjie unijine na działniosc gosp moze poszukaj w google icon_biggrin.gif
olisia
W koÅ„cu siÄ™ dodzwoniÅ‚am do agencji rozwoju regionalnego ,i tak jak piszesz można tam uzyskać dotacje w ramach dziaÅ‚ania 2.5 promocja przedsiÄ™biorczoÅ›ci z UE – teoretycznie, ponieważ na rok 2006 budżet wynosi 6 mln zÅ‚. z czego wniosków jest już ponad 150 i miÅ‚y Pan mnie poinformowaÅ‚, że to tak jakby tych pieniÄ™dzy już nie byÅ‚o icon_confused.gif . ZaÅ‚ożyÅ‚, że każda z tych firm, bÄ™dzie siÄ™ staraÅ‚a o najwyższÄ… pule jakÄ… mogÄ… otrzymać , czyli o 200 tys.
Oczywiście przedstawił mi jeszcze jedną propozycję, ale ogólnie zachęcał mnie do skorzystanie ze środków z funduszu pracy ,tylko problem oczywiście w tym, że na dzień dzisiejszy tez nie można składać wniosków - do odwołania. Kiedy będzie można-tego też nikt nie wie.

AJA, w powyższej sytuacji, biorÄ™ poważnie pod uwagÄ™ kredyt –dziÄ™kuje za informacjÄ™.

Jest takie powiedzenie, „że z każdej sytuacji zawsze sÄ… trzy wyjÅ›cia „– i tego bÄ™dÄ™ siÄ™ trzymaÅ‚a.
wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.