To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fryzjer z jajem -pilnie poszukiwany!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kora ::::
Kochane - czy znacie jakiegoś fryzjera z Trójmiasta, który dobrze strzyże krótkie włosy? Generalnie fryzjerzy dzielą się na dobrych i złych ale w tych dobrych sa jeszcze "Ci dobrzy" od farbowania, pasemek i czesania oraz "ci dobrzy" od strzyżenia (jedno nie wyklucza drugiego ale to rzadkość niestety... icon_sad.gif ) No więc ja pilnie poszukuję tego drugiego. Kogoś z wyobraźnią i dobrą ręką do krótkich włosów, kogoś kto nie obetnie mnie na starą babę albo na faceta. Błagam polećcie mi kogoś bo oszaleję.

Pozdrawiam Was
Martys
Mogę Ci polecić na Manhattanie u Świniarskiego jest taka dziewczyna Iwonka /ruda/. Moim zdaniem świetnie obcina, słuch o co chodzi człowiekowi i od lat specjalizuje się w krótkich fryzurach /kiedyś była tylko na męskim, ale to nie znaczy , że Cię na faceta obetnie/. Jedna wada to ceny jakie ma Świniarski.
CrazyMary
Polecam pana Krzysztofa z Cisowej (przy pętli) icon_smile.gif
Tusiol
Niejaką Magdę z Żabianki. Naprawdę super obcina włosy.
Jeżeli chciałabyś namiary, to daj znać. Wyślę na pw.
Kora ::::
CrazyMary - a cos więcej o p.Krzysztofie? nazwa zakładu lub namiary.... icon_wink.gif

Tusiolek - poproszÄ™ namiary k-to@o2.pl

może ktoś jeszcze? icon_smile.gif
CrazyMary
ProszÄ™ bardzo: salon Avangarda t. 663 88 50.
Kora ::::
uprzejmie donoszę że umówiłam sie u p.Krzysztofa ale dopiero na za 2 tygodnie (a chciałam przed świętami - naiwna icon_wink.gif ) No i oczywiście znowu nie wytrzymałam i ostrzygłam sie sama - no cóż chyab przełoże wizyte - aż mi odrosną trochę... icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.