To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

brak owu???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*Coco
Hej wszystkim starającym się i już 'mającym' icon_smile.gif dołączam do tych pierwszych i zaczynam starania. mam w związku z tym pytanie o owulację. otóż wiem, że śluz płodny to coś na kształt kurzego białka, bardzo rozciągliwy i przeźroczysty. nie mam takowego choć z obliczeń wychodzi mi że owu powinna już przyjść. mój śluz teraz ma kolor mleczny i nie jest rozciągliwy zupełnie. w tym samym czasie odczuwam jednak delikatne bóle podbrzusza, baaardzo delikatne, ale jednak czuję że jajniczki pracują. czym mam się kierować? będzie owu ? a może już była? a może nie w tym cyklu? jeżeli proszę o niemożliwe do określenia, to dajcie znać. jeżli jednak któraś z Was może mi pomóc to będę bardzo wdzięczna.
pozdrawiam Was wszystkie i 3mam kciukasy za starania icon_smile.gif
daguusia
Witaj cocobaby wśród starających. Gdybyśmy same idealnie umiały określić swoją owu pewnie nie starałybyśmy się tyle miesięcy o dzidziusia ( w moim przypadku 5 miesięcy). Pomocne w twoim przypadku może być zakup testów owulacyjnych może one pozwola ci dokładnie określić owu.
Pozdrawiam Wielkanocnie
i zapraszam do wątku wszystkie starające połączmy się part II
Anka79
Witam cocobaby, z tego co wiem, musi być śluz przezroczysty i rozciągliwy, żeby była owulacja, ale nie musi być go dużo. U mnie np. w zeszłym miesiącu występował taki śluz, miałam usg w 16dniu cyklu i lekarz stwierdził owulację, natomiast w tym miesiącu byłam na usg 2 razy, w 13dc i w 16dc (czyli wczoraj) i lekarz powiedział, że niestety owulacji nie ma. Ja wiedziałam, że tak powie bo mam właśnie taki śluz jak ty teraz: mleczno-biały, nierozciąglliwy. Lekarz powiedział mi, że musi byc taki jak kurze białko. Głowa do góry! Istnieje możliwość, że miałaś lub będziesz mieć jeszcze owulację, bo różnie bywa.
Pozdrawiam serdecznie.
Madzia25
Dziewczyny, a czy œluz tzw płodny (rozcišgliwy i przezroczysty) zawsze oznacza owulację, czy może występować niezależnie od owulacji?
15 dc byłam na usg i lekarz stwierdził brak owu, wtedy œluz był biały i gęsty, 4 dni potem wyglšdał na płodny, czy aż tak bardzo owu mogła mi się przecišgnšć? Czy ten cykl należy traktować jako stracony?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.