To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stolec - problem noworodka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zuzi
Mam pytanie - jak często maluchy powinny oddawać stolec icon_question.gif Mój maluch ma 6 tygodni i od 3 dni sucha w kwestii kupy icon_cry.gif Czy powinnam jakoś zareagować icon_question.gif Dostał dziś czopka glicerynowego ale niewiele to pomogło icon_cry.gif A koperek włoski też jakoś niebardzo działa
Onika
Specjalistą nie jestem ale to na pewno zależy od tego czym jest karmiony. Ja karmiłam wyłącznie piersią do sześciu miesięcy, zdarzało się wtedy , że nie robił kupki nawet tydzień do 10 dni. Lekarz twierdził, że to zupełnie normalne u dziecka karmionego piersią.
Kiedy już przyszedł czas na kupkę była ona zupełnie normalna.
Dudek
Każde dziecko kupki robi inaczej, mój synek jako noworodek nawet 7-8 razy dziennie, natomiast córka znajomych raz na tydzień, myślę, że to normalne. Raz mój synek miewał też w późniejszym okresie zaparcia i wtedy najlepszym sposobem było gdy ja zjadłam kilka suszonych sliwek, możesz też spróbować przepajać.A jak synek jest karmiony?Wyłącznie piersią?
Atena
Ależ oczywiście, że to jest normalne u dzieci karmionych piersią.Mojej
przyjaciółki synek nie robił kiedyś kupki 10 dni i nawet byli z nim u lekarza w związku z tym.Dowiedzieli się, że to zupełnie normalne.Mały zrobił w końcu kupkę-zupełnie normalną!

Spokojnie maluchy karmione piersią mogą tak mieć...

Atena.
hogata
Moja Natalia od kiedy skończyła 6 tygodni przestała robić kupkę codziennie. Robiła raz na tydzień.
Była karmiona wyłącznie piersią.
Trwało to dokąd mała zaczęła jeść pokarmy stałe czyli około 6 miesiąca.
Jeśli maleństwu nic nie dolega i przybiera na wadze to nie ma powodu do niepokoju. icon_smile.gif

Pozdrawiam.
lilaroz
no to rzeczywiście różnie z tym jest, bo mój na cycu 5 razy dziennie kupache jak złoto wali wink.gif
est
nasz maluch robił kupę prawie w każda pieluchę, do 6tygodnia. teraz czekam własnie na taką właśnie zawartość pieluchy, bo jak wnioskuję, częstotliwość robienia kupy mu się zmieniła.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.