To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cesarka w szpitalu w mielcu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Memcz
Witam,

Czy któraś z Was miała cesarkę w Mielcu? Który lekarz ją wykonywał? Jakie są Wasze wrażenia?
Podzielcie się, proszę doświadczeniami.

pozdrawiam
Memcz
Trusia
Ja jestem z Mielca, ale mój lekarz wysłał mnie do Rzeszowa. I tam (na Lwowskiej) było bardzo OK.
Kocurek
Mielec ma niedobrą opinię jeśli idzie o porody, same niedobre rzeczy słyszałam, ale nie wiem czy to prawda. Zapraszam za to Dębicy icon_wink.gif
Memcz
Trusia,

Powiedz mi coś więcej nt Rzeszowa. Do kogo tam jeździłaś, jak podejście?

pzdr
Memcz
Gosia:)
Witaj Memcz.
Ja też rodziłam w Rzeszowie. Obiektywnie było całkiem nieżle, chociaż słyszałam różne głosy na temat szpitala, na który się zdecydowałam.
( Rycerska). Rodziłam naturalnie, ale koleżanki które miały cesarki były bardzo zadowolone. (Lwowska)
Szpitala w Mielcu z całego serca nie polecam. Duuuuuuuuużo się nasłuchałam i wchodząc tam boję się. Nie ufam lekarzom tam zatrudnionym.

Dębicy też nie polecam. Brak profesjonalizmu tamtejszych lekarzy odczuliśmy boleśnie w mojej rodzinie czyli jakby na własnej skórze..
Trusia
Odezwij się na maila truscaveczka.wytnijsobieto@onet.eu, to Ci wyślę opis mojego porodu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.