To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A rocznik 82?DZiewczyny pobudka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Anet12
hej dziewczyny:)
dawno mnie tutaj nie było ale jakos teraz nie mam na to czasu:(

SYZA7 jesli Twoje obawy sie sprawdzą to MOJE GRATULACJE icon_biggrin.gif powiem Ci że lepiej przez wpadke bo ja osobiście też bym chciała jeszcze jedno dzieciątko:) tylko może nie teraz......ale jakby sie zdażylo to dlaczego nie:)glupoty pisze choć to prawda ale bałabym sie w mojej sytuacji lepiej nie:/


Pozdrawiam trzymajcie sie:)
Majka 82
hej, podczytuje majusie, u dankin i Natki dobrze, wreszcie lepsze wiesci brawo_bis.gif

Syza- trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&

pozdrawiam dziewczynki, wybaczcie, dzis wcale weny tworczej nie mam 32.gif
dankin-82
Witam Kochane Forumowe Cioteczki................... melduję że od wczoraj jesteśmy w domku.Oczywiście posiedziałam tam tylko 30 min i dawaj znów po szpitalach bo otworzyła mi się rana po rurce tracheo 21.gif Nati dobrze zniosła 100 km podróż. I ogólnie jest ok



BARDZO DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA KCIUKASY I WSPARCIE




Postaram się wszystko nadrobić 37.gif Kulka przeszczęśliwa, ciągle by tylko głaskała młodą i całowała; ja za to załamana bo córy nie poznałam po 2 tyg niewidzenia tak wyrosła, rozgadała się na dobre 41.gif 41.gif 41.gif Mam nadzieję że szybko zadomowię się bo wchodziłam jak do obcego domu, potwornie mnie to wszystko zmieniło, no ale to może kiedy indziej.....................


a na razie ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT
syza7
Dankin jak dobrze, że jesteś już w domu. Najważniejsze, ze jesteś cała i zdrowa. I, że szczęśliwe po raz drugi zostałaś matką. Wrzuć nam jakąś fokę swojego drobiazgu. O tym większym też nie zapomnij.

Ja niestety w ciąży nie jestem, ale doszliśmy dzięki temu do wniosku, że raczej czekać nie będziemy i bierzemy się za staranka.

Serdeczne Życzenia z okazji ŚWIĄT WIELKANOCNYCH Wam kochane przesyłam. Przede wszystkim dużo miłości, pojednania z Bogiem, z bliskimi i z samym sobą.
jsj
Dankin ale niespodzianka!!!! Super że jesteście w domu i że jest ok!!! brawo_bis.gif icon20.gif
dankin-82
hehe dziewczyny możecie sobie wyobrazić że ja już dosłownie biegam, na drugi dzień po cc miałam silną motywację by znaleźć się na tym samym piętrze co Natka i zawzięłam się i proszę, każdy się dziwił bo przywieźli zdechlaka nieruszającego praktycznie niczym....ach no i z 9 kg ciążowych zrzuciłam 10kg 04.gif ........ minus całej sprawy to właśnie cc, niemożność karmienia piersią przez leki-nadal biorę, no i ta potworna dieta płynna 21.gif 21.gif 21.gif a tu święta 41.gif
dankin-82







*sylka*
dankin witaj w domu, super ze jesteście a mała śliczna,
trzymajcie siÄ™ kochane
jsj
Jaki malutki bÄ…belek wub.gif
syza7
SÅ‚odziutka :*

Buziaki dla Was kochane!!!
dankin-82
dziewczyny, pisałam pisałam i ..... skasowałam... kiedy indziej napiszę co we mnie siedzi po tym wszystkim i jak było dokładnie bo smsy niepomieściły wszystkiego......... na razie proszę o kciukasy bo jutro jadę do kliniki na "plastykę buzi" i mam szczerą nadzieję że mi pomogą bo osoba w lustrze to nie ja; do tego jutro powinny być wyniki badań histo.-pato. i to mnie też stresuje na maxa 41.gif
*sylka*
dankin trzymam kciuki za jutro, a o tym co siedzi w Tobie opowiesz jak przyjdzie czas, spokojnie , musisz najpierw ochłonąć , trzymaj się
Majka 82
Dankin- malenka przesliczna, a ja za Ciebie nadal trzymam kciuki, opiszesz jak bedziesz miala wiecej sil, wszystko bedzie dobrze, to co bylo zle macie juz za soba przytul.gif
dankin-82
no pietro mam potężnego ehhh ........... będę miała wstawiane jakieś płytki bo jak się okazało podczas operacji z maleńkiego guzka wycięli mi dosłownie "pół szczęki" z zewnątrz niewiele widać ale wewnątrz koszmar, uzupełniali mi część płatami z policzka i teraz na dodatek nie mogę mówić poprawnie, mam sparaliżowaną połowe górnej wargi, to buzi otworzyć na 2 cm nie mogę a tu święta były każdy się gościł a ja praktycznie o wodzie 41.gif ...najważniejsze że żyjemy, ja będę musiała się z nową "ja" jakoś pogodzić ehhhhhhh na razie jednak nie potrafię..





tak pokrótce co u nas w sumie niewiele się zmieniło od pojawienia się Natki w domu, w dzień praktycznie tylko i wyłącznie dzieć śpi, na karmienia muszę ją budzić bo sama najchętniej jadła by 2 razy na dobę, brudna pielucha nie jest przeszkodą żadną w spaniu icon_wink.gif tylko w nocy zaczyna nam się meksyk bo pojawiły się nieszczęsne kolki, reszta jest cacy; dziewczynki mają razem pokój bo Kulka innej opcji nie widziała więc i ja śpię razem z nimi raz się potężnie stęskniłam za Kulką i odsypiamy utracony czas a dwa że mimo wszystko boję się Natkę zostawić samą bo cicho tylko kwili więc mam oko na dwie córy; Julka w Natalce zakochana po uszy, ciągle jest przy niej głaszcze ją, całuje, wącha 04.gif lata z butlą i smokiem dla niej, alarmuje gdy młoda tylko się poruszy Kulka już jest, nie mówiąc już o asyście w czynnościach przy Natce. Bałam się że będzie zazdrosna i wogóle ale jest całkowicie na odwrót i nawet bunt dwulatka poszedł w zapomnienie..... już nie mogę doczekać się spacerków z dziewczynami, pogoda cudna



Anet12
DANKIN Natka jest prześliczna moje gratulacje:)
suuper ze juz jestescie w domu:)

A za Ciebie trzymam mocno kciuki żeby było juz ok i myślami wciąż jestem z Tobąicon_smile.gif
jsj
dankin bÄ…dz dzielna przytul.gif
Trzymamy kciuki &&&
syza7
Dankin biedulko przeszłaś wiele, więc teraz musi być tylko lepiej! Trzymam również kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Co u mnie? Dominika za tydzień kończy 3 latka, wiec szykuję coś ekstra. Buziaki dla was dziewczyny :*
dankin-82
Syza pochwal się co kombinujesz bo Kulka za 2 tyg kończy 2 lata więc może coś popatrzę icon_wink.gif
daxiulka82
06.gif To ja dolanczam do was mamusie z rocznika ' 82 06.gif ....Pozdrawiam
jsj
daxiulka witamy icon_smile.gif

Co tutaj taaakaaa cisza ?
Torty pieczecie dziewczyny na dzieciaczkowe urodziny? icon_wink.gif
dankin-82
ja przelotem, melduję tylko że żyjemy icon_wink.gif .................................... no i wklejam moje dziewczyny z dzisiejszego spacerku icon_smile.gif









miłego dnia życzę :*
jsj
Jakie gwiazdeczki .... icon_smile.gif
A starsza to prawdziwa dama icon_smile.gif
dankin-82

Stawiam kolejeczkę za 3 tydzień Natalki









dankin-82
tak sobie teraz looknęłam na paseczek i....... za TYDZIEŃ Kulka skończy 2 latka, szooooook a ja myślałam że mam jeszcze trochę czasu na przygotowania 37.gif 37.gif
jsj
Więc za obie dziewczynki impreza.gif balety.gif icon20.gif rollbaby.gif
dankin-82
a co tu taka ciszzzzzzzza??????





a u nas dzisiejsza noc to prawdziwy koszmar, Natkla dostała wręcz spazmatycznego ataku kolki, no darła się przerażająco aż się przestraszyłam że to jednak kolka nie jest, nad ranem zasnęła ze zmęczenia ehhhhhhhh


imprezka się w sumie udała, żarełko mi wyszło; D się polizuje na każdym kroku bo dostał popalić i ode mnie i od reszty rodzinki, no i to niby było ostatni raz, zobaczymy; teść o mało imprezy nie rozwalił bo poczuł się nagle królem dżungli i chciał być panem wszechświata żeby mu wszyscy usługiwali i wielbili jego mądrość, no nie wytrzymałam jak zaczął mnie we własnym domu ustawuać i przywołałam go ostro do porządku, aż zapowiedział że wyjdzie, jakoś mnie to nie ruszyło hehe ale miał szczęście bo akurat niosłam duuuużą michę satłatki i gdyby nie fakt że się "nakroiłam" wylądowała by na jego głowie wrrrrrrr potem się uspokoił, no ale wszyscy mu pamiętają



mam KONKURS: pomóżcie mi wymyślić ciekawą ksywkę dla Natalki...mam JULKE KULKE i brakuje mi właśnie "drugiego imienia" dla NAtki............ może coś CIoteczki wymyślicie ??????
syza7
Kurcze nie włączałam kompa od prawie tygodnia, ale widzę, że chyba nie tylko ja 29.gif Ogólnie urodzinki się udały. Młoda zadowolona z prezentów, tortu i całej reszty. Wrzucę wam jakieś zdjęcia później. Obiecuję.

Dziewczyny super! U nas też na topie są lody. 06.gif Dominika nie miała kolek, ale córka szwagierki miała straszne. Gdy przypomnę sobie to zawodzenie codziennie wieczorem, to włosy mi na głowie stają. Współczuję wam obu. Gdy cierpi dziecko matka cierpi równie mocno chociaż nie fizycznie. Na ksywkę dla Natki niestety na razie nie mam pomysłu. Jak coś wpadnie mi do głowy to dam znać.
Pozdrowionka dla wszystkich!!! icon_wink.gif

syza7
Przed zdmuchnięciem świeczek:



Mniam, mniam:



Z chrzestnÄ… na spacerze:


dankin-82
Syza no ślicznotkę masz że hej!!! a chrzestna też udana, ćwiczy młodą w akrobacjach hihi widać że urodzinki się udały ;
)




no i Majeczka nam gdzieś zaginęła całkowicie w akcji buuuuuuuuu
Majka 82
hej jestem jestem, tylko jakos tak mnie przycisnelo wszystko, ze czasem tylko zerkalam, ciagle cos, ciagle jakis stres, za tydzien M ma operacje, martwie sie jak cholera, niby lekarze uspokajaja a ja jak klebek nerwow i zadnemu nie wierze... boje sie o narkoze, bo M jest alergikiem, do tego zlamal zebro, ale oni mowia ze to nic nie przeszkadza, do tego na dodatek nikt mnie nie rozumie! Jak lekarze mowia ze bedzie dobrze to tak ma byc, nie widze u nikogo jakiegos wielkiego zamartwienia a ja najlepiej bym sie zamknela w mysiej dziurce i juz z niej nie wyszla!! Niech mnie wszyscy zostawia w spokoju, niedosc ze nie podzielaja mojego leku, to jeszcze sobie kpia, ze sie tak przejmuje....

Przepraszam Was bardzo, ale wielkiego pozytku ze mnie nie macie..... Pozdrawiam

P.S: zdjecia Waszych pociech jak zwykle przesliczne! Trzymajcie sie dziewczynki!
dankin-82
Majeczka wiem co przeżywasz bo ja mam tak samo, nawet jak D do dentysty idzie to truchleje o niego 37.gif narkozą się nie martwm popatrz na mnie, wszystko jest do przejścia ja też alergik i astmatyk i było ok, cóż więcej mogę....... tylko Cię przytulić, trzymać moooooocno kciuki i wspierać że wszystko będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& buziaki Słońce
dankin-82
hej, no to i ja się melduję na sekundkę.... taka piękna pogoda że wogóle nie siedzimy w domku tylko się spacerujemy, Natka jak tylko poczuje świeże powietrze to może i 6 godzin nie jeść żeby tylko być na dworze 03.gif

w sumie u nas nic ciekawego, Kulka rozrabia jak wściekła 37.gif Natkę męczą kolki, ale byliśmy wczoraj na bilansie dwulatka i Julka wysoko stoi centylowo i ogólnie wszystko jest z nią ok; Natalkę też nam pomierzyli, poważyli i młoda przybiera na wadze, generalnie dziewuchy są w dobrej kondycji. Chyba pierwszy raz się cieszę że mi dziecko tak szybko z ciuszkó wyrasta 04.gif bo kawał kluseczki z Natalki się zrobił, waży 3200g więc w końcu jest co potrzymać 04.gif


Ja wiem tylko tyle że wyniki moje histo-patp są ale jakie to nie wiem, muszę jechać i je odebrać, tylko kiedy? D wraca od pon. do pracy więc będzie ciężko. Ogólnie mój organizm wrócił już do formy, tzn hemoglobina jest jak sprzed ciąży i w szoku jestem że tak szybko bo wróżyli mi 6cio miesięczne dochodzenie do siebie, morfologicznie.

Jedno co mnie tylko bardzo niepokoi to fakt krwawienia z miejsca gdzie robili mi operacje, no o mało nie padłam na zawał, mam tylko nadzieję że to dziadostwo się nieodnawia bo będę miała problem; do tego dochodzi koszmarny ból blizn i po cc i po tracheo 29.gif



dobra, trzymajcie się dziewczynki ciepło i proszę mi ładnie korzystać ze słoneczka, my dziś w terenie pewnie cały dzień będziemy, do tego są jakieś festyny więc....miłego i udanego dnia :*




Majeczka i jak się trzymasz Słońce?
dankin-82


























dankin-82
no to jak szaleć to....... 04.gif














jsj
Jak tu Å‚adnie icon_smile.gif
dankin-82
Stawiam kolejeczkÄ™ za 2 LATKA JULKI KULKI





















Stawiam kolejeczkÄ™ za 1 miesiÄ…c NATKI














Majka 82
hej, ja o swoich problemach zapomnialam jak tu takie slicznosci zobaczylam, piekne jestescie dziewcznki!! Sto lat dla Kuleczki i Natalki (nie mam pomyslu ale moze Nateczka- Gwiazdeczka, Natusia- Gwiazdusia, Natalinka- Kruszynka, Natka- Malolatka...)

wspaniale masz dzieciatka Dzielna Mamo brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

pozdrawiam!
dankin-82
Majeczka no niebiosa mi Ciebie zesłały, tak o Tobie myślę dniami całymi, dobrze że się odezwałaś, mam tylko nadzieję że u Ciebie jakaś poprawa i wogóle lepsze dni nastały &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& , bo u mnie......szkoda gadać, jak się wali to wszystko 41.gif
Majka 82
Dankinku, co sie znow dzieje? Bardzo mnie zmartwilas........... 32.gif
dankin-82
a ja powoli zaczynam łapać doła, nie dość że D całkowicie nas olewa i woli imprezować z kolegami (nawet wczoraj same świętowałyśmy) to na dodatek zaczęłam mocniej krwawić z operowanego miejsca i torbę już spakowałam bo jest coraz gorzej na moją niekorzyść przemawia fakt że samej nie dam rady tego zatamować bo nie dość że cuda tam mam to jeszcze w takim miejscu że prędzej bym się udusiła ehhhh i obawa i lęk mnie dopadły że mogę bezpowrotnie stracić co mam.............głupie, nie?
dankin-82
CYTAT(Majka 82 @ Sat, 02 May 2009 - 23:39) *
Dankinku, co sie znow dzieje? Bardzo mnie zmartwilas........... 32.gif




pisałam na nk do Ciebie ale komp mi reseta zawalił i cały mail poszedł wrrrrr 21.gif a ze ciemna noc była nie miałam sił ponownie pisać 29.gif
dankin-82
jsj
dankin patrzę na Twoją Córcię i uśmiecham się do monitora i głąszczę po brzuszku.... rollbaby.gif
Już niedługo będę tulić mojego Synka w ramionach...już niedlugo wub.gif
Majka 82
jsj, ja tu widze dwie corunie, bo ta w srodeczku to Juleczka, ciezko rozpoznac, podobne sa do siebie jak dwie krople wody!

Gratuluje ze i Ty niedlugo przytulisz swoje Malenstwo, ja to sie chyba nigdy nie doczekam, ale juz za czesto o moich problemach pisalam, nie bede sie powtarzac!

Dankinku, jak znajdziesz chwilke wiesz ze zawsze mozesz do mnie napisac, trzymam kciuki za Twoje zdrowko, a z facetem sobie poradzisz, oni tylko udaja bardzo skoplikowanych a prosci sa jak budowa cepa przytul.gif

Milej niedzieli Wam zycze!

P.s: ja leze i narzekam na straaaaaaaaszny bol brzucha, jak ja nienawidze @ 29.gif
jsj
Majka jak sa dwie dziewczynki to jeszcze lepiej. Moich odczuć to nie zmienia icon_smile.gif
dankin-82
CYTAT(Majka 82 @ Sun, 03 May 2009 - 15:18) *
jsj, ja tu widze dwie corunie, bo ta w srodeczku to Juleczka, ciezko rozpoznac, podobne sa do siebie jak dwie krople wody!




...... bystra Cioteczka icon_wink.gif 04.gif 04.gif 04.gif


CYTAT(Majka 82 @ Sun, 03 May 2009 - 15:18) *
P.s: ja leze i narzekam na straaaaaaaaszny bol brzucha, jak ja nienawidze @ 29.gif


na pocieszenie, pewnie zaraz do Ciebie dołączę 29.gif 41.gif 41.gif 41.gif







jsj tylko na siebie Słońce uważaj i dbaj icon_smile.gif





ja zaraz idę z Kulką do dermatologa i jedziemy do kliniki, raz że po wyniki histo-pato a dwa żeby sprawdzić czy te krwawienia są "normalne"
jsj
dankin trzymamy kciuki &&&&& i czekamy na dobre wieści icon_smile.gif
dankin-82
a ja niedojechałam do kliniki bo lekarzowi wypadły dziś zajęcia ze studentami 21.gif i mam jechać w środę; w wynikach wyszła niezłośliwa zmiana ale wszystkiego konkretnie dowiem się na wizycie; nie ma tego złego idę dziś do gina na kontrole 29.gif .......a z Kulką byłam tak profilaktycznie bo młoda ma dwa "nieciekawe" pazurki u stópek i chciałam sprawdzić, no i muszę najpierw jej badanka zrobić 37.gif
dankin-82
hej u nas sajgon totalny.................. byłam wczoraj u gina i niby wszystko dobrze ale po powrocie Kulka dostała wysokiej gorączki i musiałam z nią pędzić na pogotowie, początek anginy, D poszedł na nockę a ja zostałam sama z dziewczynkami i odeszła totalna "jazda" jak młode zaczęły wymiotować to razem a ja nie wiedziałam do której mam iść więc latałam jak wściekła od jednej do drugiej ehhhhhh, przez całą noc Kulka miała wysoką gorączkę czopki niepomagały za bardzo a ja nawet nie mam jak wyjść do lekarza bo musiała bym Natkę targać do chorych, zresztą rano jak się okazało mnie też bierze choróbsko i potwornie boję się o małą żeby i ona nie załapała, najlepsze że po Julce jak zwykle nie widać że chora, rozrabia, i wesoła jest gdyby nie ta gorączka wrrrrrrr
jsj
dankin to wszystkim Wam życzę duuużoooo zdrówka!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.