To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A rocznik 82?DZiewczyny pobudka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
tuska
Dziewczynki bardzo wam wszytskim dziekuje za wskazowki. Wczoraj zjadlam sobie 2 plasterki pomidora i Malej nic nie bylo. Bede po malutku cos nowego wprowadzac i zobaczymy jak moja Ewcia na to zareaguje. icon_smile.gif
Wczoraj bylysmy na pierwszym spacerku. Jak przyjemnie bylo. Mala sie dotlenila i pozniej tak slicznie spala ze nie wiedzialam ze mam dziecko w domu.
My w niedziele obchodzilismy I rocznice slubu. Jak ten czas leci jak oszalaly!! icon_wink.gif

Qenedi wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy slubu i zeby Maly sie zdrowo chował.

Pozdrawiam!!!
Aga H
Tuska - największe gratulacje. Długo siedziałam w lesie i dopiero wracam do żywych icon_wink.gif

wszystkim pozostałym najlepsze życzenia ślubne, no i powodzenia w poczęciach icon_wink.gif

qenedi
dzieki za życzenia 06.gif
tuska
Aga H dzieki za gratulacje

A jak wasze wakacje? Udaly sie?
Pozdrawiam icon_smile.gif
Dudek
A ja jutro wybieram się na urlop będę się odzywać
pozdrawiam
tuska
Moja Mala dostala takie czerwone malutkie krostki tylko na policzkach. dziewczyny czy to moze byc skaza bialkowa? Spotkalyscie sie z czyms podobnym?

icon_smile.gif
Dudek
Prawdopodobnie trądzik młodzieńczy, mój synek yeż jako noworodek przechodził to. Jemu pomagało smarowanie na zmianę sudocremem i linomagiem. A jak czujesz się w nowej roli?
Aga H
nam wakacje się udały nie licząc pleśniawek i odparzeń pupy icon_wink.gif
Ale już dochodzimy do zdrowia.

Tuska - gładkiej buźki życzę icon_wink.gif
Dudek
U nas urlop udany leżymy plackiem, mamy pogodę, nieznośne dzieci ...
Ale jest miło pozdrawiam WAs
*sylka*
dudek pozazdrościć, my w bloku kisimy w ten upął bo urlop juz daawno za nami 13.gif
tuska nie wiem czy to skaza ale pewnie lekarz tak stwierdzi bo oni nic innego nie umieją powiedzieć mi tez na plamki powiedzieli skaza a przy tym lekarz się przyznał ze poprostu strzela z diagnoza bo najczęściej tak jest 21.gif 21.gif teraz idę zrobić badania z krwi czy rzeczywiście jest uczulony na białko mleka
Dudek
Sylwia daj spokój z tą skazą białkową ja słyszałam to tyle razy, że raz o mały włos lekarza nie spoliczkowałam. Jak biegunka to skaza, jak krosteczki to skaza, jak kaszel to skaza 29.gif
Normalnie mam alergię na to słowo
tuska
Byłam we wtorek z Malutka u lekarza i na szczescie okazalo sie ze to tradzik niemowlecy. kamien z serca bo juz myslalam ze to ta skaza. ja jako dziecko ja mialam.

Dzieki za wszystkie wskazowki.

U nas dzisiaj leje a zaplanowalismy dluuugi spacer. Jak zwykle jak cos zaplanuje to nic z tego nie wyjdzie 32.gif
LalÄ…t
tuska widzisz to nic poważnego, jeszcze nie raz będziesz się martwić trzymaj się i pamiętaj służymy pomocą no bo my przecież wszechwiedziące mamy jesteśmy 06.gif 29.gif
tuska
LalÄ…t dzieki na pewno nie raz jeszcze skorzystam z waszych rad. Bo ja dopiero w temacie "'mama" raczkuje 06.gif

Trzymajcie sie cieplutko 08.gif
qenedi
hejka

czy mi sie zdaje czy nasz Dudek zmienił nick na Laląt 29.gif

Tuska fajnie że z mała ok. przytul.gif
LalÄ…t
Tak Skarbie i zmieni jeszcze raz ale mam nadziejÄ™ ostatni
qenedi
icon_smile.gif)
qenedi
CYTAT(LalÄ…t @ wto, 21 sie 2007 - 11:45) *
Tak Skarbie i zmieni jeszcze raz ale mam nadziejÄ™ ostatni


A to tak można----niewiedziałam icon_eek.gif

hihi a jak teraz bedzie icon_smile.gif)))
*sylka*
heh też jestem ciekawa zmiany Leląt mi się podoba 06.gif
LalÄ…t
A może Laląt zostanie nie wiem ja mam takie fazy, kobieta zmienną jest ale wiecie co my to musimy się w realu spotkać
qenedi
Laląt ja do ciebie mam 100 km ( i ostatnio czesto w warszawie bywam) wiec jak kiedys bede jechać na pewno dam znać 06.gif
LalÄ…t
A gdzie mieszkasz?
qenedi
wysylam prv 03.gif
tuska
dziewczyny a ja mam znowu do was pytanie wkrotce chcimy nasza mala i dziadkowie dopytuja sie co chcielibysmy na prezent czy kase czy cos innego. Nie chce pieniedzy, chcialabym aby Ewcia dostala cos na pamiatke (ale nie kolejny zloty lancuszek) Co by tu wymyslic zeby bylo pamiatka na cele zyciei i zeby bylo oryginalne? Co wasze pociechy dostaly?

Pozdrowionka dla wszytskich mamusiek!! 06.gif
mała_czarna
kilka propozycji fajnej pamiÄ…tki
1. łyżeczka
2. smoczek
3. grzechotka
4. obrazek
5. obrazek 2 podobny obrazek my dostaliśmy są śliczne
LalÄ…t
tuska nie wiem u nas prezenty były kiepskie głównie kasa
mała_czarna
tuska a poza tym prezenty mieliśmy praktyczne leżaczek, łóżeczko turystyczne, garnuszek na klocuszek, jeszcze jakieś pluszaki i kasa
*sylka*
tuska my dostaliśmy raczej praktyczne rzeczy typu bujak o taki https://www.allegro.pl/item227944832_hustaw...ran_24m_e_.html
rowerek chodzik pchacz i tego typu prezenty no i kasÄ™ z takich pamÄ…tkowych rzeczy nic nie mamy 13.gif
qenedi
ja zachwycona jestem z krzesełka do jedzenia dla małego a jak podrosnie rozklada sie je i jest krzesełko i stoliczek--rewelacja polecam
Mojej szwagierki coreczka miala do 6 lat jedno i to samo wiec pamiatka na długie lata 06.gif
WÅ‚asnie te najpraktyczniejsze prezenty sa nieraz najlepsze
*sylka*
hello co tam słychać , jak świeżo upieczona mamusia i jak tam uczulenie tuska u córci

Laląt nic nie pisąłam bo to wszystko tak nagle , niby wynicinek 6 tyg temu brali ale miąło to być nic groźnego a tu masz

dla nie zorientowanych , kciuki siÄ™ przydadzÄ…
https://www.maluchy.pl/forum/kciuki-potrzebne-t47897.html
LalÄ…t
bidulko trzymam kciuki
a co poza tym u Ciebie?
qenedi
[b][Sylwia_82/b] ojej biedulko własnie przeczytalam na "kazdy temat" i wpadłam tu żeby ci powiedziec ze trzymam kciukasy&&&&& przytul.gif

Ja w sobotke na panienskim bylam, i wybawilam sie ojojo juz nie pamietam kiedy sie takl bawilam. Normalnie super z chałupy sie wyrwac. A w domku tatus z synkiem rządzili 06.gif
LalÄ…t
Witam czy któraś ma tak jak ja dziś zaraz zasnę a mam tyle roboty w pracy...e nie mam już siły
*sylka*
hehehe ja tak miałam ........... w ciąży 08.gif 08.gif 08.gif
LalÄ…t
Zabawne nadziei mi nie rób bo w ciąży to na pewno nie jestem
Co nie zmienia faktu, że chcę być tylko coraz częsciej łaią mnie wątpliwości
LalÄ…t
Sama już nie wiem czy to odpowiedni moment a może to nie czas dwoje dzieci, niesie to za sobą zmiany mieszkaniowe, pracowe, życiowe...
LalÄ…t
podnoszÄ™ temat
*sylka*
heh Laląt jak zaczniemy dokładnie analizować to w sumie żaden moment nie jest dobry , zawsze jest jeszcze coś do zrobienia, a to praca , a to nauka, a to coś tam jeszcze

buu u nas dzis pochmurnie i co chcę wyjśc na spacer to pada, na szczęście mój synus to śpioch więc właśnie urządził sobie 3 drzemkę dziś 06.gif 06.gif
LalÄ…t
moje dzieciÄ™ u niani sypia po 3,5 h
w weekend anie chwili ( za wyjÄ…tkiem nocy rzecz jasna)
Aga H
Dziewczyny, panikuję - jutro pierwszy dzień w pracy.... Do szkoły idę i fizyki w gimnazjum będę uczyć 03.gif
tuska
Aga H nie panikuj. Na pewno dasz radÄ™. icon_smile.gif Tylko uwazaj zeby ci dzieciaki na glowe nie wlazly icon_wink.gif Daj znac jak poszlo

Nasza Ewcia skonczyła wczoraj 6 tygodni i cudnie przybiera na wadze. Wazy juz 3800. to znaczy ze moj pokarm jej sluzy... a mialam swego czasu watpliwosci. icon_smile.gif

U nas za tydzien chrzciny...

Pozdrawiam
*sylka*
Aga dasz radę , życzę powodzenia i czekamy na relację
LalÄ…t
Jezu Aga fizyki??? Najgorszy przedmiot w życiu
Powodzonka i patrz z pobłażliwością na takie ciemniaki ze ścisłych jak ja
mała_czarna
Aga dasz raę i koniecznie napisz jak minął pierwszy dzień. Swojego czasu lubiłam fizykę i to bardzo, do tego stopnia, że jak skończyłam podstawówkę, to później przez 4 lata liceum uczyłam się fizyki na właną rękę (nie miałam w szkole) 04.gif
LalÄ…t
CYTAT(mała_czarna @ pon, 03 wrz 2007 - 11:11) *
Aga dasz raę i koniecznie napisz jak minął pierwszy dzień. Swojego czasu lubiłam fizykę i to bardzo, do tego stopnia, że jak skończyłam podstawówkę, to później przez 4 lata liceum uczyłam się fizyki na właną rękę (nie miałam w szkole) 04.gif

a kysz 29.gif 04.gif
nie cierpiÄ™
ale fajnie że masz pasję
mała_czarna
CYTAT(LalÄ…t @ pon, 03 wrz 2007 - 09:57) *
a kysz 29.gif 04.gif
nie cierpiÄ™
ale fajnie że masz pasję

miałam 04.gif skończyła sie jak stwierdziłam, ze za mało umiem by isc na studia ktore chcialam, a byl egz z fizyki , wybralam kierunek pokrewny bez egzaminu 03.gif
LalÄ…t
Co nie zmienia faktu, że podziwiam
Macio
A co Wy na to ...
To juz ostatni raz
*sylka*
heh nie poznałam, myślałam że to ktoś nowy 04.gif 04.gif
Macio
Ja już taka stara krowa jestem
Tym razem to ostatni raz obiecujÄ™
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.