To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A rocznik 82?DZiewczyny pobudka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
qenedi
Macio hahaha ja tez myslalam ze nowa osoba.
No ten fajny ale mi i tak Dudek najbardziej podpasował( pewnie dlatego ze za mojej kadencji na forum byl pierwszy) 29.gif
Macio
Witam Panie co słychać?
qenedi
Witam koleżanki!

HIHI Macio co słychac????? 08.gif

U mnie ok. W sobote byłam na weselichu i wybawilam sie za wszystkie czasy( Daniel z Dziadkami został) 06.gif

Zaczynam kombinowac cos z praca ale okazalo sie ze u nas tragedia ze żłobkiem( tylko znajomosci) w tym roku nawet czesc dzieci nie przyjeli które uczeszczały w tamtym roku 21.gif

Musze z babcia pogadac i wtedy zadecydowac.

Pozdrawiam
Macio
U nas to samo niestety z przedszkolem.
Trzymam kciuki
A niania nie wchodzi w grę?
mała_czarna
Ja też miałam problem, do żłobka nie chciałam, a niania - no cóż jak zwykle chodzi o kasę. Na szczęście babcie Julci się zobowiązały, że nam pomogą 03.gif Więc za tydzień wracam do pracy 32.gif

Poza tym w weeknd byłam w Gdańsku na dwóch latkach Julci kuzyna, impreza super. Przeniesiona z lokalu do miejsca gdzie większość z gości spała trwała do drugiej w nocy.

Pozdrawiam
Macio
ciężko wrócić do pracy
mała_czarna
Strasznie, bo maleństwo trzeba zostawić 32.gif a chciałabym mieć taką pracę by móc wziąć ją ze sobą
*sylka*
ehh a u mnie dół 13.gif
w weekend mieliśmy zlocik grudniowych maluchów 2006 było super
ale dzis mały chory ma mocny katar byłam u lekarz niby nic groźnego ale wiecie pierwszy raz chory więc się martwię
no a na dodatek kolejny ząb w ciagu tygodnia mi się ukruszył 21.gif 21.gif jutri idę do dentysty alenie wiem jak ja to zrobię bo mam iść na 13,30 o 14 mam odebranie kluczy do mieszkania (nareszcie) no i Alan chory a nie mam z kim go zostawić buu normalnie jak się wali to odrazu wszystko
Macio
Wy bidulki
Bardzo Wam współczuję
Sylwia Alan chory nie pierwszy i nie ostatni raz głowa do góry
qenedi
Sylwia_82 oj Alan biedulek. Sluchaj u mnie na okropny katar sprawdzila sie masc majerankowa(polecona przez kolezanki z forum) i Sterimar. Mozesz ja kupic w aptece i smarowac pod noskiem. HIHIH Sama sie nia lecze 29.gif

mała_czarna trzymam kciukasy za powrot do pracy. bedzie dobrze.

Macio-- nie wiem czy oplaca sie brac nianie, bo np. w slepie zarobie 800-1000(gora)a nianie u nas zaczynają ponizej 600 nie schodzic, wiec wole samam w domku zostać.

No chyba ze bym lepsza robotke znalazła to trzeba by sie bylo zastanowić 21.gif 06.gif
tuska
Czesc dziewczyny
Wreszcie pisze. U nas urwanie glowy bylo. W niedziele chrzcilismy nasz Ewcie. Byla tak grzeczna ze az sama sie zdziwilam icon_smile.gif I impreze w lokalu przetrwala dzielnie. W poniedzialek zas bylysmy na pierwszym szczepieniu. Ale tam juz nie bylo tak wesolo. Serce mi sie krajalo jak moja dziecina wiszczala i krzyczala. Ale coz takie życie.
Poza tym nic u nas nowego. Pogoda do kitu a co za tym idzie non stop siedzimy w domu.
A jak u was??

Pozdrawiam
Macio
Pogoda średnia
Niestety brakuje mi już ciepłych spacerków z synkiem
*sylka*
ehh Alan wyzdrowiał, skończyło sie nakatarku na szczęście za to ja się rozchorowałam buu normalnie jak nie urok to s#$@$#
klucze odebrane HURA wiec stawiam cosik z % by się dobrze mieszkało impreza.gif impreza.gif
ale póki co przeprowadzamy się do teściów 29.gif bo tam chcemy sie użądzić na gotowo tzn cała kuchnia ze sprzętami itp wiec zanim nam to wszystko zrobią to pewnie ze 2 miesiące zleci a za 2 mieszkania nie będziemy płacić więc musismy pójść do teściów ale dam radę 08.gif (nie nie żartuję nie jest az tak źle)
tuska pokaż jakąś fotkę Ewci
mała_czarna
impreza.gif pijak.gif za nowe mieszkanko, niech Wam się dobrze mieszka, opijamy parapety 03.gif
Macio
Sylwia za nowe mieszkanko oby Wam się
Duże? opowiadja nam tu szczegóły
*sylka*
ehh nie za duże ale co własne to własne
ma 65 m2 3 pokoje kuchnia i łazienka
mieszkanko jest pod klucz więc generalnie można by się wprowadzić ale póki mam gdzie zostać to chcemy już na gotowo, póki co jesteśmy na etapie wybierania koorów ścian ehh niby takie proste a ja zupełnie nie wiem co będzie pasowało 29.gif 29.gif

dobra zmykam bo dziś mi się nanowo synus rozchorował, byliśmy u lekarza właśnie i ma czerwone gardło i dostaliśmy antybiotyk , ehh nie cierpię antybiotyków ale cóż wolę dac niż później mam żałować ale tak swoją droga to Ci lekarze nic innego nie potrafia tylko antyb. przepisać
Macio
Sylwia takie dobieranie kolorów ścian może się skończyć rozwodem 03.gif
Skończyło się taką awantura u mnie, że ...
*sylka*
HELLO jest tu ktoś 08.gif 08.gif
Macio
A no jestem
*sylka*
witam kochane
ale nam wąteczek ucichł 13.gif
mam nadzieję ze pojawią sie tu wszyscy z rocznika 82 03.gif 03.gif
u nas trochę zamieszania, chwilowo jak już kiedyś pisałam mieszkamy u teściowej bo nasze nowe mieszkanko stoi prawie gotowe, wszystko już jest oprócz kuchni na którą czekamy do 20 listopada .... 2 miesiace toż to normalnie szok jakie mają terminy 37.gif 37.gif

poza tym mam bacię chorą, czuje sie od kilku dni naprawdę źle, mam nadzieję ze to poprostu po chemi, bo jeszcze kilka dni temu cieszyliśmy sie bo guz zniknął i rokowania były dobre ehh zawsze coś musi byc , bo przecież za dobrze nie może być

wkrótce czeka nas roczek, pomysłu brak na jaką kolwiek imprezkę, najblizsza rodzinka to 22 osoby wiec trochę ludzi jest i zastanawiam się czy w restauracji nie zrobic, ale szkoda nam kasy a własciwie nie bardzo ją mamy na takie imprezki, w mieszkanko wole zainwestowac , bo jeszcze brakuje wykończeń typu karnisze, obrazu szafki w łazience, no sami wiecie takie duperele, ale jak zwykle kasy pójdzie pewnie sporo
wiec mam mały problemik, , mogłabym u mojej mamy zrobić ale jak babcia jest chora to nie chcialabym by w domu byl chałas i jakiekolwiek zamieszanie bo nei chcę babci narażać ehh jeszcze miesiąc wiec pomyślimy

uu ale sie rozpisałam
Macio
Witam szanowne koleżanki

ŁO matko w końcu wąteczek rusza

Sylwia ja tonie jestem zwolennikiem takich imprez rodzinnych. U nas zawsze skromnie tej rodziny na każdą okazję tzn. rodzice, dziadkowie, rodzice chrzestni czyli zawsze jakieś 10 osób. Teściowie zazwyczaj nie przybywają 06.gif więc ok. Nawet na weselu mieliśmy 30 osób. Unikam bo nie lubię.
*sylka*
Macio lubię czy nie lubię mam ok 20 osób i już 29.gif 29.gif
nie mam z kogo okroić, bo to najbliższa rodzonka mąż ma 2 braci z rodzinami, jego rodzice, babcia no i moja rodzinka i sie 20 osób zbierze jak nic, zresztą na chrzcinach tez tyle było
najchętniej bym mniejsza imprezę zrobiła ale nie mam kogo odżucić .......... chociaz ja lubie sptkanka rodzinne bo jest u nas zawsze miło i przyjemnie, tylko problem z pomieszczeniem tylu ludzi ja nawet tylu krzeseł w domu nie mam 04.gif 04.gif
Macio
Kochana no to masz problem. Ale szczerze mówiąc wolałabym zrobić u siebie. Babcia chora...Mogę Ci krzeseł pożyczyć 29.gif
*sylka*
CYTAT(Macio @ wto, 23 paź 2007 - 10:26) *
Mogę Ci krzeseł pożyczyć 29.gif


no Macio to mnie przekonałaś, robię imorezkę u siebie tylko licze na krzesła od Ciebie 03.gif 03.gif 03.gif
Macio
prosz bardzo 06.gif
asiorek82
dopisuje sie do mam '82 13marzec.
1cudowna córcia
0męża
Pozdrawiam. 06.gif
*sylka*
witaj asiorek,
i wpadaj czasami popisać z nami 06.gif
Paris mon amour
Witam dziewczyny!
Mam do Was ogromną prośbę, byście spojrzały na ten link https://www.maluchy.pl/forum/NEUROBLASTOMA-...wlt-t49372.html Za wszelki odzew z góry dziękuję. Proszę o zrozumienie i przepraszam za zaśmiecanie wątku.
*sylka*
podnoszę wąteczek 08.gif
i pisać pisać gdzie się podziewacie wszystkie
vieshack
Mnie tu dawno nie było icon_smile.gif
ale mam nadzieję że zacznę zaglądac częściej icon_wink.gif
jesli się zgodzicie
*sylka*
witaj i zaglądaj zaglądaj bo ostatnio to już tu nikt nie pisze 13.gif
vieshack
widzę że pustki straszne...szkoooda
Majka 82
hej Dziewczyny!

oj sorry ze tak pozno do was dotarlam 32.gif

no ale jak to mowia lepiej pozno niz wcale 06.gif

no wiec klania sie wrzesien 82, w stalym zwiazku od 6 lat, bardzo mi smutno, bo on nie podziela jak narazie mojego zdania o dzidziusiu, czekamy na "odpowiedni moment"....juz jak slysze to okreslenie to dostaje bialej goraczki....

teraz zabieram sie za czytanie watku 08.gif ciezko mi bedzie przebrnac przez te slodkie opowiesci o dzidziusiach, ale sprobuje....

czasem jest ok, a czasem mam juz tego dosc....tak jak dzis.... wszystko jest do d..... 41.gif
no ale coz........przeczekuje moje najlepsze lata, a jak pozniej bedzie pod gorke i trzeba sie bedzie latami starac..........no ale, przeciez nic na sile....

pozdrawiam
Majka
KAMII
czesc jestem ze stycznia 82 mam dwoje dzieci córke i synka oraz męża od 4lat
*sylka*
oo widzę że coś ruszyło, jak miło 06.gif

witaj Kamii
Majka i na Ciebie przyjdzie czas, głowa do góry przytul.gif

Macio a Ty gdzie się podziewasz założycielko wąteczku 08.gif
Macio
No ruszyło!!!

pozdrawiam
m.
*sylka*
ano ruszyło ruszyło ale gdzieś Ty sie kobitko podziewała
Helena
no to i ja sie zglaszam icon_smile.gif 6 sierpniaa '82. Maz a dzieci tyle co widac na paseczkach icon_smile.gif
*sylka*
witaj Helena ale sie długo ukrywałaś 08.gif
Gratuluję bobusia w brzuszku
Macio
Sylwia dużo zmian. Nie miałam czasu na grzebanie na forum. czasem coś popisałam w innych wątkach...
Ale wracam do starych nawyków. Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Helena
rzadko po prostu zagladam na babskie pogaduchy icon_smile.gif . Wczesniej nie widzialam watku '82. Pewnie wyladowal na kolejnych stronach.
Macio
Kochane moje z okazji tych szczególnych Świąt życzę Wam wszystkiego co najlepsze.

pozdrawiam
kemii
Cześć mamuski!!:)
Też jestem rocznik 82.Dzisiaj się zalogowałam,mam dwóch chłopaków.Starszy niedługo 7 lat i młodszy niedawno skończył5. wink.gif
To na razie tyle,poczytam was trochęicon_smile.gif
*sylka*
Macio dzieki za życzonka

Helena to teraz musisz nadrobić i częściej zaglądac do nas 06.gif

kemii witaj i rozgość sie u nas 06.gif

ale mieliśmy super święta co dziewczyny pogoda rewelacja 08.gif 08.gif
my przesiedzieliśmy te swięta przy stole objadając sie , zero spacerku bo cały czas albo deszcze albo snieg leciał z nieba 29.gif 29.gif

Helena
kemii spore masz maluchy jak na rocznik '82. Fajnie byc taka mloda mama icon_smile.gif Ja sie czuje mloda mama bo zadna z kolezanek w moim wieku nawet nie mysli o dzieciach ale ty mnie bijesz na glowe icon_wink.gif
*sylka*
oj podciągam wąteczek bo nam spadł na drugastronke

u nas nieciekawie załapaliśmy tzn Alan załapał jelitówkę , ostatnie 2 dni były ciężkie mam nadzieję ze jutro będzielepszy dzionek , bo jeśli nie to oszaleję 29.gif 29.gif
Aga H
My się powoli przygotowujemy do 2 urodzin... Ale mi się nie chce.
asiaopolskie
Czesc

I ja się melduję na roczniku 82

Szkoda nie zauważyłam go szybciej 13.gif
syza7
Witam 06.gif
Też jestem rocznik 82. Mamy z mężem 2 letnią córeczkę i drugą dzidzię w drodze. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tego rocznika icon_redface.gif 82 jest THE BEST!!! wink.gif
dziunia2000
Witam wszystkich ja tez jestem rocznik 82 i mam synka 5 letniego a juz za kilka tygodni spodziewam sie blizniakow:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.