To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piątek wieczorem - Cydorka we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
Cydorka przybywa do Wrocławia. Nie będę się już czepiać, że jak zwykle w fatalnym terminie, bo u niej to chroniczne jakoś. Ma czas wolny w piątek wieczorem (na pewno) i być może w sobotę popołudniu. Jak powszechnie wiadomo, ja w piątek wieczorem pracuję, ale tylko do 21.
Więc propozycja jest taka - umawiacie się na przykład w Rynku, na przykład o 19 i na przykład sobie idziecie do jakiejś miłej knajpki, a ja dołączę po koncercie.

Co Wy na to? I w ogóle, to czy ktoś jest we Wrocławiu w ten weekend?
użytkownik usunięty
Ja jestem i miałabym straszną chętkę na spotkanie, tylko co z tego.
Mój Małżonek po miesięcznych wojażach chińskich zaliczył Święta w kraju i w ramach odciążania mnie w obowiązkach domowych... poleciał sobie do Marsylii. Jeszcze mi smsa przysłał o treści "ładnie tutaj"... I jak tu takiego... nie kochać icon_lol.gif
menada
Buuu, ja wyjeżdżam icon_sad.gif
Mama Mojzesza
a ja przyjde!
Potwora
Ja nie obiecuję, możliwe, że się pojawię icon_rolleyes.gif
Doruśka
ja wyjezdzam dopiero 3 wiec mam czas i chęci:)
Ila
Ja Dawid zasnie, to moze tez dotre.
Ale gdzie konkretnie sie spotykamy?
Tylko blagam nie na slodko, bo ja 7 dzien na diecie jestem wink.gif
kachaaa
kurka wodna ja nie dam rady ze względow finansowych...ychh
a wy iddzcie do mleczarni , fajnie tam albo do Stańczyka
Mama Mojzesza
CYTAT(Ila)
Tylko blagam nie na slodko


popieram icon_twisted.gif
skanna
Nie mówcie, że chcecie znów w tej hałaśliwej Piramidzie icon_razz.gif

Na rogu Piłsudskiego i Powstańców, tam gdzie kiedyś była Ambrozja, jest jakaś knajpa, jak zwykle nazwy nie pamiętam, bo za często ją widzę. Ola kiedyś zeznawała, że tam nieźle jeść dają i cenowo też ok. I z filharmonii dwa kroki.
Ola, nadaje siÄ™ toto na jakieÅ› spotkanie?
Mama Mojzesza
CYTAT(skanna)
Nie mówcie, że chcecie znów w tej hałaśliwej Piramidzie icon_razz.gif

Na rogu PiÅ‚sudskiego i PowstaÅ„ców, tam gdzie kiedyÅ› byÅ‚a Ambrozja, jest jakaÅ› knajpa, jak zwykle nazwy nie pamiÄ™tam, bo za czÄ™sto jÄ… widzÄ™. Ola kiedyÅ› zeznawaÅ‚a, że tam nieźle jeść dajÄ… i cenowo też ok. I z filharmonii dwa kroki.  
Ola, nadaje siÄ™ toto na jakieÅ› spotkanie?


ja tam kiedys bylam i nawet mi sie podobalo.
Potwora
To Kuchnia Marche icon_wink.gif
Duży wybór, jedzenie dość dobre, przy wejściu dostaje się kartę, na której przybija się pieczątki, wydaje się tam średnio ok 20 zł. Plusem jest to, że mają duże stoły, minusem jest to, że będzie to piątek wieczór icon_wink.gif więc musimy wymyśleć plan awaryjny.

Dodam jeszcze, że będzie co opijać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif prawdopodobnie icon_wink.gif
skanna
To mój plan jest taki - spotykacie się pod Arkadami gdzieś ok. 19.30 i idziecie upolować duży stół. Jak się nie uda, to idziecie gdzie Was oczy poniosą, aż upolujecie icon_twisted.gif, nie zapominając wysłać mi sms-a, gdzie powinnam się udać po wykończeniu Szostakowicza (czy raczej mnie przez Szostakowicza).
Nie upieram się, że mój plan jest super i nie widzę przeszkód w modyfikacjach, bądź też całkowitej jego zmianie 08.gif.
Ale na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy...
cydorka
dziewczyny, czyli jak rozzumiem mam sie stawić na 19.30 pod arkadami ( nie wiem gdzie to jest poproszę nazwe ulicy) i tam cierpliwie oczekiwac chetnych?
Mam takie niesmiałe pytanie a moze w tej knajpce da rade zadzwonic i zarezerwowac stolik na nie wiem 7,8 osob?, wtdy odpada sprawa ew przenosin no i skanna bedzie miala blisko
Skanna i Ila maja moj nr komorki, prosze Was o info czy bedzie spotkanie i gdzie bo to jest wlasnie moj ostatni kontkakt z kompem.
Pozdrawiam i mam nadzieje dowidzenia
cyde
Doruśka
Cydorko,arkady to są na ulicy powstańców śląskich,niedaleko operetki)teatr muzyczny) bardzo są charakterystyczne postaci które przechodza pod jezdnią .icon_wink.gif

ponieważ jak domniemywam rozpoznamy sie bez problemu to ja bede tam bede koło tych ludzi z brążu czy czegos tam icon_wink.gif
Ila
Dziewczyny, ja dotre dopiero po 20.30, takze prosze o smska gdzie jestescie icon_biggrin.gif
Doruśka
zmiana planów. Kalinka ma rozwolnienie a R. gorączke wiec nie przyjdę:(
Ila
To kto sie wybiera? Dajcie znac, zeby nie bylo tak, ze sama Cydorka przybedzie na spotkanie wink.gif
Napiszcie, kto bedzie i na ktora mniej wiecej godzine sie wybieracie, bo trzeba dac znac Cydorce.
Ila
Zmiana planow:)
Spotkanie dzis o 20.30 w pizzerii Cagiva na Biskupinie (ul. Spoldzielcza 1a).
Ewcia!
Skanna , dziekuję za wiadomość icon_smile.gif

Spotkanie tak blisko domu, że muuuszę przyjść mimo ogólnie niesprzyjających okoliczności
Do zobaczenia!
użytkownik usunięty
Było super, mimo że dla mnie tak krótko. Ale potem wylądowałyśmy z Nellie u mnie w łóżku icon_redface.gif A rano dołączyły dwie małolaty 37.gif 04.gif

Tylko nie zgłaszajcie tego opiece społecznej, ani nie piśnijcie słowa Bartkowi - jutro wraca 04.gif

Cydorko, trzymam Cię za slowo, że to nie ostatnia Twoja wizyta we Wrocławiu. Zapomniałam imienia Twojej Koleżanki icon_redface.gif Bardzo miła dziewczyna.

Serdeczności,
Paka
nellie
Tak, tak, tak było super icon_smile.gif
Towarzystwo wyśmienite, pizza bardzo dobra icon_smile.gif
Cieszę się, że mogłam się oderwać na trochę od swoich spraw.

Jak Paka pisała poprzedniego posta, to ja chyba jeszcze leżałam w łóżku z Zośką i Hanką icon_smile.gif

A zdjęcia jeszcze nie wiem jak wyszły, ale jak będę wiedzieć, to je Wam powieszę gdzieś na sieci, choć za duzo tego nie ma.

No to miłego weekendowania icon_smile.gif
nellie
Hmm, ruszyłam cztery literki i zdjęcia są icon_smile.gif
Nie za wiele ich, i niestety nie zrobiłam wszystkim, może następnym razem mi się uda icon_smile.gif

https://kornelia.provider.pl/album54

PS Ania, umyłaś Mojżeszka? icon_wink.gif
Ewcia!
no, nareszcie można odpocząć po tym strasznie długim weekendzie icon_wink.gif
dom pełen dzieci, a komputer tylko jeden icon_evil.gif

spotkanie jak zwykle rozładowuje wszystkie stresy
dziekujÄ™ dziewczyny Wam wszystkim
Miło było poznać kolejne fajne koleżanki z rodzinnego miasta ; mam nadzieję Cydorko, że M. zostanie (a może juz jest?) nałogową foremką icon_razz.gif

Nellie, fajne zdjęcia, świetnie złapałaś nastrój imprezy icon_smile.gif

Dla mnie jedynym niewypałem była sałatka podobno grecka icon_rolleyes.gif po czymś takim myślę sobie "otworzę knajpę z dobrym jedzeniem..." ciekawam, jak nicejska...
nb. pizza stamtÄ…d jest b.dobra

pozdr, Ewa

PS. kciuki dzielnie trzymałam (oczywiscie pro forma) jak tylko wstałam 9.50 zaraz mi sie przypomniało icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.