To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

flixotide a wymioty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magda28
Mój synek dostaje od 4 dni ten lek wziewnie, nie jestem pewna, ale od tego momentu zdarza mu się troszkę zwymiotować, a dwa razy chlusnęło z niego wszystkiem mleczko jakie zjadł.

Czy ktoś zauważył takie objawy przy stosowaniu tego leku?
Nie wiem czy mam odstawić te inhalacje, z lekarzem który to przepisał mogę się skonsultować dopiero w czwartek.

Pomóżcie, bo nie chcę żeby mały się męczył i żeby mu zaszkodziło.
Dodam, że objawy alergii prawie zanikły po stosowaniu tego leku.
Silije
Moja córka leczy się Flixotide każdej wiosny od 3 lat i nie ma żadnych objawów ubocznych, ale faktem jest, że nie była taka maleńka, kiedy zaczynała.
amania
Matylda miała dokładnie 10 miesięcy, kiedy zaczęła dostawać flixotide. Żadnych wymiotów nie odnotowałyśmy.
Marysia przechodziła wielokrotne kuracje flixo, tyle że jako kilkulatka. Też nie wymiotowała.
magda28
Hmm, to ja już nie wiem czy te wymioty od flixotide.
A jak odstawie na kilka dni i się okaże że to jednak nie od flixotide, to można podawać dalej?
addera
My też jesteśmy na flixotide. Wymiotów nie ma i nie było.

Za to teraz takie objawy katarlno-kaszlowe mamy (trawy pylą koszmarnie), że nawet wziewy nie do końca pomagają icon_rolleyes.gif
Agali
moja córka też jest na flixotide i nigdy nie było skutków ubocznych. Oczywiscie że możesz nadal podawać ten lek nawet po kilku dniach przerwy
alikm
Czy ten lek to serydy, czy nie?
alikm
icon_sad.gif jednak tak, bo jest to syntetyczny glikokortykosteroidi. Czy taki lek mozna podać 8 latkowi ze skłonnościa do tycia?
Pozdrawiam
Klucha
CYTAT(alikm)
icon_sad.gif jednak tak, bo jest to syntetyczny glikokortykosteroidi. Czy taki lek mozna podać 8 latkowi ze skłonnościa do tycia?
Pozdrawiam

tak to steryd.
Ale gdybam że ppodajesz drogą wziewną, więc o tycie bym sie nie obawiała. jedne z takich efektów ubocznych można obwiniać doustne.
77Madzik
Mój synek własnie dostął ten lek przy zapaleniu oskrzeli
Troszke mnie tym lekaz wystraszył ze przywalił taki lek!
Mały zapuchł, lekaz pow ze to jest działanie uboczne sterydu icon_sad.gif
woodruff
mój synek ma 3 latka i od roku z małymi przerwami kaszle ,lekarz przypisał mu ten lek ,ale kazał podawać go za pomoca kubka ( miałam wyciąć otwór w dnie )i tak mu podawać .Większa częśc leku wyleciała otworami.Nie jestem pewna czy ten sposób jest skuteczny ,bo synek ciągle kaszle,szczególnie rano ma odrywający kaszel i b.często katar ,przypuzsczam ,że ten kaszel to od kataru.Podejżewaja alergię .Czy ktoś też jeszcze eksperymentowałz kubkiem przy podawaniu leku ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.