To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zÄ…b - pomocy...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Mam problem icon_sad.gif. Od kiedy pamiętam mam dodatkowego zęba (trójka). W sumie to mi nigdy nie przeszkadzał i nie był nawet specjalnie widoczny. Pod spodem rośnie sobie jeszcze mleczak - a mam już 26 lat... Powienien być już dawno wyrwany, ale to raczej zaniedbanie moich rodziców. Będąc w podstawówce nie myślałam o tym co będzie później, a dentysty bałam się jak ognia. Potem się przyzwyczaiłam do dodatkowego zęba... A teraz ten mleczak mi się rusza !! Zastanawiałam się długo - dlaczego... Z początku chciałam zwalić winę na usówanie kamienia z zębów. Jednak teraz mi się przypomniało... Jakiś czas temu moja córcia chcąc się położyć koło mnie - nie trafiła w poduszkę tylko w moją głowę, a dokładniej zęby. Miałam pękniętą wargę, ale zęby wszystkie na miejscu. Ale do czasu... icon_sad.gif. Muszę iść do jakiegoś ortodąty, ale nie mam pojęcia gdzie i jakie mam szanse, żeby ząb dodatkowy wszedł na swoje miejsce...
Może mi polecicie kogoś... Nigdy nie miałam aparatu na zębach, a teraz pewnie tego nie uniknę. Ile to kosztuje??
Pozdrawiam.
mama.razy.cztery
aniu, w ursusie w prywatnej klinice jest super lekarz stomatolog, dr baranowski, podam ci nr tel. zadzwoń, na pewno cos ci poradzi przez telefon, a jesli nie to zaprosi cię albo do kliniki w ursusie, albo do akademii medycznej, gdzie tez pracuje, ( tam jest bezpłatnie). powiedz mu że jestes ode mnie ( magda witczak), i pozdrów go ode mnie serdecznie. leczymy się u niego wszyscy, cała moja rodzina, jest bardzo delikatny dokładny, nawet ceny nie są zbyt wygórowane. tel. 6684949. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
A_KA
Wielkie dzięki za odpowiedź na mój post icon_smile.gif. Trochę wystraszyłe mnie ta cała sytuacja. Może i trochę spanikowałam... Kiepsko u nas z pieniążkami, a wczoraj znalazłam na forum edziecko wiadomość , że za założenie aparatu na jedną szczękę płaci się około 2000!! U mnie chyba się nie obędzie bez aparatu... icon_sad.gif. Co prawda tam chodziło o wyprostowywanie wszystkich zębów, a u mnie tylko jednego. Może będzie taniej... Ortodoncja chyba nie jest refundowana z kasy chorych...??
Szukałam pomocy wszędzie. Bardzo Ci dziękuję za namiary na na dr. Baranowskiego. Napisałaś, że jest lekarzem stomatologiem... No właśnie, nie wiem czy podejmie się czegoś takiego jak w moim przypadku. Mój stomatolog - też bardzo dokładny, delikatny i miły icon_wink.gif - odsyła mnie do ortodonty, a to chyba jest jakaś różnica... Dostałam jeszcze od koleżanki namiary do Akademi Medycznej na Lindleya - dzwoniłam już i pójdę chyba tam na konsultację - to kosztuje tylko 30 zł., a potem zobaczymy...
Pozdrawiam.
mama.razy.cztery
aniu, wiem, że oni też zakładają aparaty , więc moze uda ci się pomóc, poza tym ona właśnie pracuje na lindleya
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
A_KA
CYTAT(mama.razy.cztery)
aniu, wiem, że oni też zakładają aparaty , więc moze uda ci się pomóc, poza tym ona właśnie pracuje na lindleya
icon_biggrin.gif  :D  :D  :D


Chyba "on"...??
Napisałaś, że w akademii medycznej - jest bezpłatnie... Czy jesteś tego pewna?? Jakie warunki trzeba spełniać, żeby bezpłatnie się tam leczyć?? Jak dzwnoniłam na Lindleya to mi powiedzieli, że trzeba płacić... icon_sad.gif
Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.