To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pylenie-zaropiałe oczka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aniaszew
Hej dziewczyny.Czy Wasze maluchy też mają objawy uczulenia na pyłki? Adaś od niedzieli ma zaropiałe oczka, bardziej po spacerze.Dostałam krople Biodacynę i zobaczymy efekty.
blaire
Owszem, Kornelowi puchną powieki i ropieją oczy. Miał też już ewidentne zapalenie spojówek własnie na tle alergicznym- wtedy ropa dosłownie lała się strumykiem zwłaszcza z jednego oczka.
wika
u nas to samo....zaropiale oczy doslownie od tygodnia...po dzidejszej wizycie majka dostala gentamycyne, cromoxal i jakis preparat do przemywania oczu...najbardziej jej doskwiera po spacerze i po spaniu...zobaczymy co z tego wyniknie...kurcze a myslalam ze do 2 roku zycia przynajmniej bedziemy walczyc tylko z alergia pokarmowa icon_confused.gif
Aniaszew
U nas biodacyna pomogła, choć jeszcze trochę oczka zaropiałe.Coś pyli, ale nigdy nie miałam z tym problemu, więc nie przywiązywałam dużej wagi co i kiedy.Starsze rodzeństwo miało faktycznie tylko problemy z alergią pokarmową.Teraz i ja mam uczulenie na pylenie (chyba)- zapchany nas, suchy kaszel i ból gardła.
Aniaszew
U nas biodacyna pomogła, choć jeszcze trochę oczka zaropiałe.Coś pyli, ale nigdy nie miałam z tym problemu, więc nie przywiązywałam dużej wagi co i kiedy.Starsze rodzeństwo miało faktycznie tylko problemy z alergią pokarmową.Teraz i ja mam uczulenie na pylenie (chyba)- zapchany nas, suchy kaszel i ból gardła.
wika
ja mam to samo tzn oczy nos i gneralnie rano mam problemy z gardlem...a z majka zobaczymy moze pomoze...mam nadzieje bo od 2.05 zacznamy edukacje zlobkowa i chcialabym zeby nie skonczylo sie lekarzem...na szczescie jestesmy pod skrzydlami pani alergolog...
mam nadzieje ze te wredne pylki mina...szybko icon_evil.gif
katiek
Kinga profilaktycznie 9bo miała już 2 zapalenia w tym roku) dostała cusicrom do oczu. Alergolog dała 2x1 kropla, ale okulistka zwiększyła jej do 3-4 x 1 kropla, bo powiedziała że mniejsza dawka nie bvędzie działała
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.