To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowy Dwór Help!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Delfinka
Dziewczynki gdzie jest Centrum Handlowe Viktor na ul Strzegomskiej??? icon_rolleyes.gif Gdzie iść od skrzyżowania przy hali strzegomskiej. Nie mogę tego zlokalizować na mapie icon_rolleyes.gif Czy to coś piętrowego? Mam zamiar się tam wybrać na piechotkę wiec żebym nie kluczyła zbyt długo bo mi Anisia nie wytrzyma tego icon_wink.gif
skanna
Pepco szukasz? To tam gdzie Biedronka, przy krzyżówce.
Delfinka
oj SkanuÅ› SkanuÅ› icon_lol.gif pepko pepko hi hi
Dzięki to już jestem olśniona!!! icon_razz.gif icon_lol.gif To faktycznie na piechte do skrzyżowanka icon_cool.gif
fascia
uwielbiam kupowac w pepco ciuszko dla małej- pajacyki sa w bardzo dobrej cenie ( 9.90) a gatunkowo pierwsza klasa!!!!
skanna
Fascia, a nie wpadło Ci w oko, czy getry bawełniane dla trochę starszych są?
Delfinka
Fascia a duży ten sklep? Z czym mogłabyś porównać? Ja właśnie po ciuszki dla Anisi chcę lecieć icon_razz.gif
fascia
hm..sklep troche z typu mydło i powidlo- ale ciuszki sa super. i dla maluchow i dla starszych. Moze nie gigantyczny wybór, ale tak jak wspomnialam - super jakosc - uzywam juz 4 pary pajacyków i nic sie nie dzieje ani po praniu ani nic. Jak Ulka wyrsnie to jade po nastepne icon_smile.gif

czy sa getry to nie wiem - bo bywalam tam jak bylam jeszcze w ciazy i ogladalam glownie ciuszki dla malenstwa.
tam wiem, ze sa fajne promocje ogolnie na rozne zeczy - a jak nadchodzi jakis sezon (np Boze Narodzenie) to ozdób i pierdół mnóstwo.

co do wielkosci sklepu hm... tak mysle do czego odniesc by bylo woadomo... póltorej sklepu Sephory z galerii DominikaNskiej

(przepraszam, za bledy i male literki, ale wlsnie odciagam i mam tylko lewa reke wolna icon_smile.gif )
mama_dudusia
Delfinko,a kiedy sie wybierasz?
Moze kiedys tez sie wybiore,he?Mam pare rzecy dla Dudunia do kupienia,a kolo mnie sama drozyzna,smyki i inne takie,doslownie bankructwo.
Delfinka
Dudusieńko icon_razz.gif chciałabym w przyszłym tygodniu najdalej w drugim tygodniu maja. I tak z rańca tzn żebyśmy na spanko były w domu ( 13-sta). A kiedy byś chciała?
Delfinka
Fascia napisz jeszcze tylko czy to parterowiec bo nie wiem jakim wózkeim pomykać a skoro na piechote to wolałabym "terenowcem" a tego nie wtargam na góre icon_rolleyes.gif
mama_dudusia
Delf - pasuje!
Chetnie w przyszlym tygodniu,czwartek,piatek,bo ma juz byc cieplo.i tez spimy o 13!Bedziemy w kontakcie,Jakby co napisze na priw.Paaa
fascia
CYTAT(Delfinka)
Fascia napisz jeszcze tylko czy to parterowiec bo nie wiem jakim wózkeim pomykać a skoro na piechote to wolaÅ‚abym "terenowcem" a tego nie wtargam na góre  :roll:



parterówka- w kompleksie jest chyba tez jakas biedronka czy coś i inne takie, mniejsze sklepiki icon_smile.gif
Delfinka
Fascia dzięki! icon_razz.gif
Dudusieńko ok icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.