To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stomatolog dziecięcy- Szczecin

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Róża
Poszukuje gabinetu stomatologicznego dla mojej dwuletniej Julki. Chyba czas najwyższy aby ząbki dokładnie obejrzał fachowiec bo jak na razie były tylko próby które niestety kończyły sie płaczemi i zaciskaniem szczeki. Chciałabym spróbować moze w jakimś gabinecie sprzyjającym dziecku. Może któraś z Was ma doświadczenia i namiary na taki gabinet? Jeśli tak proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
justyna szczecin
witam ja poszukuję dobrego stomatologa dla mojego 3,5 letniego syna w Szczecinie oraz dobrego skutecznego ortodonty dziękuję za pomoc
ewon
w przychodni(odziezowa) przy danie jest mila Pani stomatolog,wiem,ze dzieci tez przyjmuje.musze mojego Kube tam zapisac choc on to strasznie sie boi roznych rzeczy.przyjmuje ona na nfz, i rejestracja jest osobista w gabinecie.
Madalenka
dr n. med. Dorota Banaszek
tel do gabinetu 091 48 50 355 kom. 604628396
ul. Boh. Warszawy 24/1 Ip. Szczecin
kasiuczek
Ja mogę polecić pana doktora Mariusza Słowika z gabinetu Dent Mar. Mój syn go uwielbia. Chodziłem do pana Mariusza z synem od początku i teraz nie ma problemu, aby syna namówić na wizytę. A co wiem, jest to problem u dzieci. Pan Mariusz jest również ortodontą, co ułatwiło później uniknięcie problemów ze zgryzem. Ich strona to chyba www.stomatolog-szczecin.pl. Pozdrawiam mamy ze Szczecina. Kasienka
rysa154
a czy ktorys z tych dentystow leczy zabki bez znieczulenia....chodzi mi o plomby itp
miuriel
Swoją córkę i synka zabieram do stomatologa przyjmującego w Gabinecie Uni-Med. Jak dotąd dzieci znoszą leczenie. icon_wink.gif Sądzę, że dużo zależy od dentysty. W tym przypadku mogę polecić tą placówkę. Jakby któraś z Was była zainteresowana to jest niedaleko Szarych Szeregów. https://www.stomatologia.unimed.szczecin.pl/
mikulek87
my chodzimy do stomatologii na podzamczu. dobre podejście do dzieci icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.