To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BolÄ… mnie uszy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Wieczorem. Gardło też. Przy przełykaniu bół przy migdałkach promieniujący w stronę uszu. W ciągu dnia jest dobrze, ale wieczorami coraz gorzej. Do lekarza mam szansę iść dopiero za tydzień, więc pomóżcie, jeśli możecie
Ev
angina?
A_KA
Katiek... no nie wygłupiaj się icon_wink.gif , jeszcze mi się naprawdę rozchorujesz na nasze spotkanie...
A tak szczerze... To nie zapalenie ucha jest przypadkiem... icon_question.gif Karolka miała je niedawno i to z nawrotami. U niej bóle też były przede wszystkim wieczorem, również połączone z bólem gardła...
Dostała najpierw kropelki do uszu (pierwszy lekarz nazwał to co się działo z jej uszami "grypą uszną", widział zmiany, ale powiedział, że zapalenie to jeszcze nie jest), potem już było 100% zapalenie i antybiotyk...
Wiesz... ja myślę, że My tu Cię nie wyleczymy, chyba jednak musi to zobaczyć lekarz... icon_confused.gif
katiek
O Ev, jak dobrze że jesteś-pamiętasz ten przepis na krem dla alergika na kleiku ryżowym? Jeśli masz-prosze prześlij Tuniskowi na pw. Dzieki.
Angina?? Wieczorna?? Rano czuję się świetnie, w ciągu dnia też. Boli tylko wieczorem, szczególnie jak ruszam głową.
katiek
Ania, ja myślę że to mógł być zwiastun mojej kochanej alergii, bo dziś oczka i nosek ślicznie zaatakowane icon_confused.gif . Spoko, ja będę na chodzi tylko sobie prochy łyknę moje magiczne.
Oj mam ja dziś dzień pełen wrażeń-młoda po wczorajszym obżarstwie w gościach dziś od rana chora "na oba końce". Ale jak ktoś je jak szalony słodycze i zagryza czipsami, to potem niech ma do siebie pretensje...A jak na razie ma do mnie bo jej miętę wciskam wink.gif icon_lol.gif
Ev
CYTAT(katiek)
O Ev, jak dobrze że jesteś-pamiętasz ten przepis na krem dla alergika na kleiku ryżowym? Jeśli masz-prosze prześlij Tuniskowi na pw. Dzieki.

Poszukam. Chodzi o krem do tortu?
OdezwÄ™ siÄ™ do Tuniska icon_biggrin.gif
katiek
Tak, bo już nie mam kiedy poszukać. Dzięki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.