To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dlaczego tak robicie ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jola 23
Witam icon_smile.gif Obserwuje wasze forum od dluzszego czasu.Wkoncu sie zarejestrowalam zeby Wam o tym napisac. Stwierdzilam ze jestescie troche nie FER wobec niektorych forumowiczek!! Nie chodzi mi o wszystkie Panie!Wiem,ze jestescie tu juz bardzo dlugo i macie swoja ekipe,ale dziewczyny!!Nowe forumowiczki tez chca z wami pogadac pochwalic sie swoimi pociechami ,ale niestety Wy nie macie na to ochoty<tak mi sie wydaje>!!Nawet nie potraficie NOWYM odpisac i pomoc w niektorych tematach.Mam nadzieje,ze z czasem to sie zmieni.Pozdrawiam
amania
Jola, jest na forum taka opcja "zobacz posty bez odpowiedzi". Właśnie na nią kliknęłam i okazało się, że posty bez odpowiedzi znajdują się w większości na podforach - dowcipy, sprzedam, kupię itp. Takich z problemami prawie tam nie ma.
A skoro czytasz forum od dawna, to mam nadzieję że odpowiadasz tym biednym nowym dziewczynom, co na nie nikt uwagi nie zwraca icon_wink.gif

Tak na serio, to proszę o wątki w których nikt nie odpisał i nie pomógł, bo może ślepa się na starość robię icon_rolleyes.gif
blaire
amaniu, bo tu chyba o wÄ…tki na przywitajmy siÄ™ chodzi. No wiesz, tyle nas siÄ™ udziela, a z nowymi wita siÄ™ garstka. icon_wink.gif
amania
ło matko, ja tam chyba ze dwa razy w życiu byłam
gdybym się miała z każdym witać, to jak boga kocham, na pozostałe wątki już bym czasu nie miała
ale kolaeżanką wyraźnie pisze, że "nie umiemy pomóc w niektórych tematach", więc to chyba nie chodzi tylko o szablonowe - jak miło, że tu zajrzałaś i pisz jak najwięcej! - na przywitajmy się icon_wink.gif
Jola 23
Wiedzialam,ze tak bedziecie odpisywac..Nie chodzi mi o zadne ''przywitajmy sie''tylko ogolnie.Swoim kolezankom odpisujecie nawet po 20 razy :> podajecie linki itd. A zreszta ...
blaire
Jolu, powiem tak: Odpisuję zawsze każdemu jeśli wydaje mi się, że ta odpowiedź może tej osobie pomóc. Bo widzisz... No ja nie z tych co odpisują "Przepraszam cię, ale nie mogę ci pomóc. Nic na ten temat nie wiem."
Kocurek
No i dochodzą jeszcze sprawym które stał/r/e wink.gif bywalczynie wałkowały 100 razy (problem z siusiakiem np, czy biegunka-co podać).
Sto pierwszy raz na ten sam temat PO PROSTU NIE CHCE SIĘ PISAĆ. Sorry, ale jest przecież wyszukiwarka.
amania
CYTAT(Jola 23)
Wiedzialam,ze tak bedziecie odpisywac..Nie chodzi mi o zadne ''przywitajmy sie''tylko ogolnie.Swoim kolezankom odpisujecie nawet po 20 razy :> podajecie linki itd. A zreszta ...


a zresztą Jolu, to każdy był kiedyś nowy icon_wink.gif, to po pierwsze
a po drugie, cały czas czekam na przykłady lekceważonych forumowiczek icon_confused.gif
amania
zamiast spać, to cholera tracę czas na przeglądanie forum i sprawdzanie czy fajktycznie takie podłe jesteśmy
i proszÄ™, pierwszy lepszy post https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=31608
napisała go zana - stan jej konta: 4 posty (czyli nówka sztuka), odpowiedzi 22 - chyba ją przez pomyłke za "swoją" wzięły icon_lol.gif
a est pytająca o podróż z niemowlęciem, doczekała się 11 odpowiedzi - też przyzwoicie IMHO, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że temat wałkowany był już niejednokrotnie.
Paula.
Może faktycznie czasem można na poczÄ…tku czuć siÄ™ wyobcowanym. Ja tak miaÅ‚am. Ale tak jest w każdej zżytej spoÅ‚ecznoÅ›ci. Z czasem znalazÅ‚am swoje „kółko adoracji” icon_wink.gif, a wÅ‚aÅ›ciwie nawet dwa na równolatkach. Na innych forach rzadko siÄ™ udzielam, bo nie mam za bardzo czasu, no chyba, że tak jak dzisiaj, gdy mam okazjÄ™ iść wczeÅ›niej spać siedzÄ™ i czytam co siÄ™ na forum dzieje icon_smile.gif lub gdy temat mnie zaintryguje a czasem po prostu, gdy mam ochotÄ™ na dyskusjÄ™. CzÄ™sto jednak jeżeli nawet czytam coÅ› wiÄ™cej niż równolatki poprzestaje na czytaniu.
Dorotka25
Jolu, prosimy o przyklady, wydaje mi sie, ze zbyt emocjonalnie reagujesz.
Konkretny przyklad na pewno pomoze wyjasnic, czemu konkretne pytanie pozostalo bez odpowiedzi. Pozdrawiam.
Jola 23
Nie zrozumialyscie mnie!!Nie chodzi mi o to,ze sa tematy bez odpowiedzi ... tylko o to ze starym forumowiczkom odpisujecie za kazym razem!Bo moj synek/corka ma tak i tak piszecie o tym 10 razy,ale jezeli ktos z nowych zapyta sie o cos to widac 1-2 odp;> 5 razy ze on/ona jest piekna/y ehh ...to jest dla mnie smieszne i przykre.Pozdrawiam Was icon_smile.gif Fajnie bylo,Was poczytac .
SylwiaT
Ja jestem w sumie nowa i muszę stwierdzić że na każdy mój post dostałam odpowiedz z czego jestem zadowolona i wdzięczna :)

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

A Jolu do Ciebie - rozumiałabym ten twój żalący się post gdybyś to ty nie dostawała odpowiedzi od innych forumowiczek, ale nie, ty piszesz w imieniu tych które się nie skarżą.
_rybka
Jola, widocznie takie niewychowane jestesmy icon_redface.gif
Ale dlaczego dla Ciebie czytanie, że czyjś synek czy córka jest piękny bywa przykre to ja doprawdy nie rozumiem.
marghe.
CYTAT(amania)
CYTAT(Jola 23)
Wiedzialam,ze tak bedziecie odpisywac..Nie chodzi mi o zadne ''przywitajmy sie''tylko ogolnie.Swoim kolezankom odpisujecie nawet po 20 razy :> podajecie linki itd. A zreszta ...


a zresztą Jolu, to każdy był kiedyś nowy icon_wink.gif, to po pierwsze
a po drugie, cały czas czekam na przykłady lekceważonych forumowiczek icon_confused.gif


Amaniu pozwolisz,ze Cię zacytuję zamiast odpisywać?
Onika
CYTAT(Paula.)
Może faktycznie czasem można na początku czuć się wyobcowanym. Ja tak miałam. Ale tak jest w każdej zżytej społeczności.

Podpisuję się obiema rękami.

Zanim się zarejestrowałam miałam bardzo podobne wrażenie jak ty Jolu.
Spróbuj siÄ™ trochÄ™ poudzielać na forum, a zobaczysz, że „zgryźliwe mamuÅ›ki” nie sÄ… wcale takie zgryźliwe.

Swego czasu zastanawiaÅ‚am siÄ™ czy zacząć już myć zÄ…bki mojemu maluchowi. SzukajÄ…c w wyszukiwarce hasÅ‚a ”mycie zÄ…bków” znalazÅ‚am kilka wÄ…tków na ten temat z czego dwa o takim wÅ‚aÅ›nie tytule. Gdybym wtedy zaÅ‚ożyÅ‚a nowy może znalazÅ‚aby siÄ™ jakaÅ› życzliwa osoba, która podaÅ‚aby mi linki do tamtych tematów i tyle.
Jaco
CYTAT(amania)
a po drugie, caÅ‚y czas czekam na przykÅ‚ady lekceważonych forumowiczek  :?


Ja się czuje lekceważona icon_mrgreen.gif. Zaproponowałam spotkanie i tylko chyba 5 osób odpowiedziało. A powinno kurcze całe forum icon_evil.gif
Jaco
06.gif
amania
o widzisz Jolka
Jaco też została olana
może to nie dotyczy nowych, tylko tych z nickiem na literę J 06.gif
Dorotka25
Jola chyba straciła zainteresowanie swoim wątkiem, albo wróciła do swojego poprzedniego nicka (to tylko moje domysły oczywiście..). Mam pytanie Jolu, jeśli jeszcze tu zaglądasz - skoro tak próbujesz innych uczyć grzeczności czemu sama siebie nie nauczysz? Podglądasz dziewczyny tu piszące, jak to sama przyznałaś, i ot tak wchodzisz na forum z pretensjami, zamiast pognać na przywitajmy się, przedstawić, powiedzieć coś o sobie? Czy tak nie byłoby kulturalniej? Moim zdaniem chciałaś jak każdy "trol" namieszać, wnioskuję to po Twoim milczeniu a także po braku linków do wątków tak niesprawiedliwie Twoim zdaniem potraktowanych. Znasz wierszyk J. Brzechwy, o Kwoce? Polecam icon_biggrin.gif to dobra lektura ...
mamuśka.chłidzw
hmmm tak sobie patrze i watek Piatki na przywitajmy się jest całkiem spory. Jest nowa a jej posty spotykaja sie z zainteresowaniem, więc teoria Joli ma sie nijak. icon_wink.gif
A.L.
Bo Piatka wielodzietna jest icon_mrgreen.gif
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(A.L.)
Bo Piatka wielodzietna jest  :mrgreen:


Znaczy im kto wiecej ma dzieci tym lepiej go widać? Ciekawa teoria. W realu bym się zgodzila ale tu...

Z
A_KA
Kurcze, chciałam coś mądrego napisać, ale już wszystko napisałyście icon_twisted.gif . Podpisuję się więc tylko pod Wami...

CYTAT(Jaco)
Ja siÄ™ czuje lekceważona icon_mrgreen.gif. ZaproponowaÅ‚am spotkanie i tylko chyba 5 osób odpowiedziaÅ‚o. A powinno kurcze caÅ‚e forum  :evil:


He he... icon_lol.gif
skanna
CYTAT(Jaco)
CYTAT(amania)

a po drugie, caÅ‚y czas czekam na przykÅ‚ady lekceważonych forumowiczek  :?


Ja się czuje lekceważona icon_mrgreen.gif. Zaproponowałam spotkanie i tylko chyba 5 osób odpowiedziało. A powinno kurcze całe forum icon_evil.gif


Jaco, ja propozycje spotkań w Warszawie olewam icon_twisted.gif
Należę widać do innego TWA
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(skanna)
CYTAT(Jaco)
CYTAT(amania)

a po drugie, caÅ‚y czas czekam na przykÅ‚ady lekceważonych forumowiczek  :?


Ja się czuje lekceważona icon_mrgreen.gif. Zaproponowałam spotkanie i tylko chyba 5 osób odpowiedziało. A powinno kurcze całe forum icon_evil.gif


Jaco, ja propozycje spotkań w Warszawie olewam icon_twisted.gif
Należę widać do innego TWA


Jesteście okropne, no!

Z
Jaco
CYTAT(skanna)
CYTAT(Jaco)
CYTAT(amania)

a po drugie, caÅ‚y czas czekam na przykÅ‚ady lekceważonych forumowiczek  :?


Ja się czuje lekceważona icon_mrgreen.gif. Zaproponowałam spotkanie i tylko chyba 5 osób odpowiedziało. A powinno kurcze całe forum icon_evil.gif


Jaco, ja propozycje spotkań w Warszawie olewam icon_twisted.gif
Należę widać do innego TWA


Jakbym Cię nie znała i coli z Tobą w Warszawie nie piła icon_cool.gif to pewnie bym uwierzyła icon_mrgreen.gif. Ale tak, tak, wmawiaj sobie to dalej icon_wink.gif
A.L.
CYTAT(Zwierzo.)
CYTAT(A.L.)
Bo Piatka wielodzietna jest  :mrgreen:


Znaczy im kto wiecej ma dzieci tym lepiej go widać? Ciekawa teoria. W realu bym się zgodzila ale tu...

Z


Nie zwierzo, chodzilo mi o to, ze wielodzietne na maluchach jak najbardziej lubiane i akceptowane sa.
Zreszta juz w niejednym watku byla o tym mowa.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(A.L.)
CYTAT(Zwierzo.)
CYTAT(A.L.)
Bo Piatka wielodzietna jest  :mrgreen:


Znaczy im kto wiecej ma dzieci tym lepiej go widać? Ciekawa teoria. W realu bym się zgodzila ale tu...

Z


Nie zwierzo, chodzilo mi o to, ze wielodzietne na maluchach jak najbardziej lubiane i akceptowane sa.
Zreszta juz w niejednym watku byla o tym mowa.


Ale ja tylko tak icon_wink.gif

Chyba dla akceptacji postaram siÄ™ o jeszcze jedno 04.gif

Z
A.L.
A ja o dwa musze, bo cos ostatnio malo osob na moje posty odpowiada icon_sad.gif
mamuśka.chłidzw
eee tam wstawcie sobie brakujace paski icon_cool.gif
Choco.
To ja chyba jestem inna, bo od początku jak tylko potrzebowałam pomocy to ja tu otrzymywałam. Pisałam posty na pojawiające się już wcześniej tematy a i tak dziewczyny mi odpisywały lub polecały odpowiednie wątki. Myślę, że nie ma się co burmuszyć tylko zrozumieć, że nie każdy musi wszystko wiedzieć i śpieszyć z odpowiedzią.
Pamiętam, jak jedna forumowiczka pisała o swoich problemach na "starających się" i za każdym razem jej pomagałyśmy, a jak jednego razu nie dostała w ciągu 5minut odpowiedzi to wyjechała nam z kazaniem, że ją ignorujemy, olewamy itp. Obraziła się i tyle. szczerze mówiąc to po takim czymś już nie chciało mi się jej odpisywać...
Lorien
a ja bym tak tej Joli nie potępiała, może nie ma do konca racji, ale miała pewne odczucia i ja jestem chyba w stanie ją zrozumiec. Zauważyłam na kilku forach, ze sa osoby bardziej i mniej "popularne", nie nalezy sie temu dziwic, bo tak jest w realnym zyciu. Zawsze w towarzystwie znajdzie sie osoba do której ludzie bardziej ciągną i osoba która jakby najmniej znaczyła, pomijając juz powody dlaczego tak sie dzieje...
Czesto widac to na forach, ze osoby powszechnie znane i lubiane maja wiecej odpowiedzi chocby w watkach związanych ze stanem emocjonalnym - mam doła, potrzebuje wsparcia i bach - 4 strony odpowiedzi (co tez jest zrozumiałe, stali bywalcy sa znani większej ilosci ludzi). Nie jest to jednak reguła, bo spotyka sie watki, ktore pisza osoby o postach liczonych w tysiącach i te mają zaledwie kilka odpowiedzi. Ja tam osobiscie to nie patrze kto pisze, ale o czym i myslę ze większośc tak robi.

Mysle, ze na forach nowe osoby maja czesto kompleksy tych rzadkich odpowiedzi, czuja sie wyobcowani, bo dookoła tyle osoób które sa tutaj latami i nie chca czuc sie odepchnięci czy ignorowani. Po pewnym czasie jednak, gdy sami się wdrożą, zauważą ze na pewne tematy sie nie odpowiada, bo sie albo nie przezyło podobnej sytuacji (a pisanie "nie pomogę" mija sie z celem), albo nie ma sie zdania albo sie po prostu nie chce...

Chciałabym jeszcze dodać, ze w sumie to sie nie dziwie dlaczego Jola nie odpisuje - czasem bywacie zbyt ostre dla osób rzucających kontrowersyjne tematy i pozwalacie sobie na złośliwości. Nawet jesli Jola nie miała odwagi napisac pod swoim zwykłym nickiem (o ile taki ma) to swiadczy o tym,, ze bała sie wypowiedziec bo moze przeczuwała jaka bedzie reakcja, a nie jest na tyle silna zeby odeprzec ataki. Moze nie potrafiła wyrazic sie jasno, sama napisała ze jej nie rozumiecie. Mysle ze nie udało jej sie ubrac w słowa to co miała na sercu...

Cos mnie jeszcze tknęło - przeczytałam uważnie wypowiedź Joli i nie znalazłam tam nic obraźliwego i niegrzecznego, wątpię, zeby chciała uczyć grzeczności, za to uważam ze post Dorotki25 jest zbyt ostry.
Dorotka25
Lorien, oczywiscie, ze jest za ostry. Takie bylo zamierzenie - skoro ktos probuje wylac kubelek zimnej wody nam na glowe, to czemu nie w druga strone?? Po co te liczne wykrzykniki w poscie Joli, te podkreslanie, ze jestesmy nie fair... Lorien - tu nie idzie o emocje, bo emocji nie ma, jest tylko ostra riposta na - moim zdaniem - bezpodstawne wnioski Joli. Czemu nie wypowiadaja sie dziewczyny, ktore faktycznie nie dostaly odpowiedzi na swoj problem?? I skad taka pewnosc w Joli, ze wiedziala, ze takie beda reakcje?? Czyli, ze takie bylo jej zamierzenie, namieszac i zniknac icon_smile.gif
Lorien
No faktycznie tych emocji było za wiele i przyznaję, ze post Joli również był emocjonalny, przyznam sie, ze nieznoszę tematów nadmierną ilością wykrzykników i pytaczków. Mysle ze Jola napisała to pod wpływem chwili i moze teraz inaczej by to opisała,a moze faktycznie jest foremką, która poczuła się zignorowana i pod innym nickiem wylała tu swój żal. Tego nie wiemy, ale moze nie powinnismy reagowac tak emocjonalnie, bo to wprowadza na forum nieprzyjemną atmosferę. Jesli ktos w nerwach cos wywala to moim zdaniem lepiej to zignorowac lub odpisac spokojnie.

Nie wiem czy dobrze myslę, ale jestem cholerykiem, wiem jak to jest walnąc coś głupiego pod wpływem chwili i zupełnie inaczej wygląda atmosfera, jesli ktos na mój wybuch zareaguje spokojnie a inaczej gdy tez z nerwami. W tym drugim wypadku atmosfera leczy sie dwa razy dłużej.
amania
Lorien, zauważ że do teraz nie doczekałyśmy się linków z ignorowanymi wątkami nowych dziewczyn icon_rolleyes.gif
I raczej w tym upatrywałabym przyczyny jej zamilknięcia.
Lorien
Mysle ze tego dlaczego zamilkła się nie dowiemy. Ja skłaniam się ku teorii Doroty25, ze Jola funkcjonuje na forum jako ktoś inny i ze zapewne została zignorowana, albo jej wątek spotkał się z małym zainteresowaniem i to było powodem jej frustracji. Jesli uznac te teorie za słuszna to mozna sie domyslac ze nie poda linków, bo lepiej jest napisac, ze niektore mamy sa ignorowane a nie jedna.
amania
CYTAT(Lorien)
Ja skłaniam się ku teorii Doroty25, ze Jola funkcjonuje na forum jako ktoś inny i ze zapewne została zignorowana, albo jej wątek spotkał się z małym zainteresowaniem i to było powodem jej frustracji.


to prawie pewne, mam nawet swój typ
Five
w sumie ja tu jest b. krótko, ale nie pamiętam, żeby ktoś przez to , że jestem nowa mi nie odpisał icon_wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
Wiecie co? Deliberujemy tu i deliberujemy a okazuje się, że komuś kto zakłada wątek i potem się w nim nie udziela trzeba było odpowiedzieć "bo nam się tak podoba - jesteśmy wredne i zgryźliwe tu wszystkie jak jeden mąż."

Z

P.S. I więcej już nie będę się zastanawiała jak robię, co robię, czemu robię i jaki pół-anonim czuje się zraniony (hehe) moją działalnością...
Lorien
Hehe no chyba faktycznie niepotrzebne sa tutaj te dywagacje icon_biggrin.gif
Lepiej dajmy sobie spokój...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.