To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

siniaki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Eta
czy zna ktos jakis sposob zeby szybciej zszedl potezny siniak na kolanie?
w czwartek musze zalozyc spudniczke a mam siniaka na pol kolana icon_confused.gif
kasiask
Podobno pomaga maść z kasztanowca. Sama nigdy tego nie stosowałam, ale czytałam ulotkę. Możesz zapytać w aptece.
Eta
ooo dzieki icon_smile.gif
a moze ktos ma jakis wyprobowany sposob?
zeby to chociasz troche rozjasnic bo to juz stare jest, obecnie na etapie zczarnienia, nie zejdzie na pewno w tym tygodniu samo.
Lorien
Ja miałam potwornego siniola na pupie pare lat temu (spadłam na płotek z 1,5 mtera wysokosci wiec mozna sobie wyobrazic co to byl za krwiak) i moja mama zapackała go... miodem icon_wink.gif smiała się ze mi pupcię miodem smarowała icon_biggrin.gif
szybko z fioletowego zrobił się zółty a po tygodniu zszedł. Był naprawdę potężny. Mozesz spróbować icon_smile.gif
Eta
sprobuje icon_smile.gif
oby pomoglo icon_rolleyes.gif
kasiask
Jest jeszcze taka maść, która nazywa się Vitamerfen. Jest świetna na różne skaleczenia. Przyśpiesza gojenie i działa antybakteryjnie. Na siniaki tego nie stosowałam, ale skaleczenia, a nawet oparzenie goiło się po tym, jak na psie. Może zadziała na siniaka?
i.
Jak nie jest świeży to ciężko będzie przyspieszyć gojenie.
U mnie sprawdza się łykanie Rutinoscorbinu (6 dziennie) i przykładanie od razu po uderzeniu zimnego kompresu.

W Twoim wypadku polecam zastosować podkład albo korektor wink.gif
anita b.
CYTAT(ilka)
W Twoim wypadku polecam zastosować podkÅ‚ad albo korektor  :wink:


działa, sprawdzałam icon_lol.gif
i.
ja też sprawdzałam wielokrotnie, polecam ten sposób również na malinki icon_lol.gif
Eta
CYTAT(ilka)
W Twoim wypadku polecam zastosować podkÅ‚ad albo korektor  :wink:

z desperacji już i to brałam pod uwagę ale podejzewam że pod rajstopami mi się rozetrze i bedzie jedna wielka plama tylko

a okład zrobiłabym gdybym tylko wiedziała kiedy i w co się tak rąbnęłam icon_rolleyes.gif
AJA
Polecam też maść "ARNIKA" schodza wypróbowałam na córce.
Rąbnęła kiedyś głową w szafke, zaczął robić się siniol, posmarowałam i nie było śladu icon_biggrin.gif
Eta
AJA skorzystam nastepnym razem, a na pewno bedie jeszcze ich wiele
Dzis zalozylam spodnie, trudno.
AJA
Eta pomyłka maść jest robiona z arniki, a nazwa mnie się pomyliła ale też na A
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.