To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szpital w Świętochłowicach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agulka 333
Szukam opinii o szpitalu w Świętochłowicach. 5 lat temu tam rodziłam zanim go przeniesli na Piaśniki i byłam bardzo zadowolona. Jak tam jest obecnie?
justynka24
Witaj ja rodziłam w Piaśnikach w czerwcu tego roku i jestem bardzo zadowolona.Opieka jest bardzo miła co potrzebowałam wystarczyło poprosić to miałam nie było takiego olania jak się niekiedy niestety ale zdarza.Więc napewno i ty będziesz zadowolona.Pozdrowionka pa icon_biggrin.gif
justynka24
Agulka333 a skąd dokładnie jesteś jak mogę się zapytać??? icon_biggrin.gif
Agulka 333
Obecnie czasowo mieszkam w Chorzowie potem wyprowadzam się troszkę dalej. No i niestety nie dane mi było rodzić w Świętochłowicach. Wylądowałam w klinice w Bytomiu i nie wspominam tego pobytu dobrze icon_sad.gif
Pozdrawiam cieplutko
Aga
mama_do_kwadratu
Agulka, moi chłpopcy (32 tydzień) też urodzili się w Bytomiu i również mam nieciekawe wspomnienia icon_sad.gif

Trzymam za DominisiÄ™ przytul.gif
Niusia85
CYTAT(Agulka333)
Szukam opinii o szpitalu w Świętochłowicach. 5 lat temu tam rodziłam zanim go przeniesli na Piaśniki i byłam bardzo zadowolona. Jak tam jest obecnie?

Mieszkałam w Świętochłowicach teraz w bytomiu ale nadal chodze do gin na Świętochłowice i z tego co słyszałam od siostry jest tam super,tzn opieka bardzo fajna a i lekarze dobrzy.Ja wiem ze oddział jest fajnie wyremontowany icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.