To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

blada kreseczka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*Coco
dziś rano, wbrew obietnicom że zrobię to dopiero w piątek, zrobiłam znów test ciążowy i oprócz kontrolnej, wyszła bladziutka kreseczka. nie wiem co mam o tym myśleć. dziś krwi nie zrobię, jeżeli już to jutro dopiero. a do jutra chyba zwariuję. poradźcie mi Kochane, czy jeśli jeszcze dziś zrobię drugi test, powiedzmy po południu, to powinno się coś więcej pokazać? jeśli to ciąża to kreseczka będzie już wyraźniejsza? a może test się pomylił.... pomóżcie plisss bo zwariuję.
.uzytkownik.usuniety.
Moje kreseczki też były blade a teraz jedna skończyła 3 lata a druga 9 miechów. Nieistotne, że blada, ważne, że jest.

Z
Iśka
Blada bo blada, ale jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z tego co pamiętam, to każdaj dziewczynie która taką bladą kreseczkę ujrzała można było już gratulować 06.gif
Przy następnych testach (1-2 dni później) kraseczka była już mocno widoczna.
GRATULUJĘ
wenua
to ja jeszcze raz [size=18][b]GRATULACJE brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif
(nie)dzielna
Cocobaby, u mnie nawet przy becie HCG z krwi 2608 kreseczka była blada, teraz ma 7 tygodni i mam nadzieję, że pod choinką będzie już z nami!
*Coco
dzięki serdeczne, dziewczyny. sama jeszcze staram się zachować spokój i mówię sobie że to nic pewnego. jutro pójdę na krew to będę miała pewność. ale do jutra to chyba umrę z tej niepewności. pozdrawiam Was wszystkie.
*Coco
dziewczyny, ale ze mnie wariatka!! zrobiłam drugi i znów blada, ale jest kreseczka. czy test może się mylić?? ten był inny od poprzedniego.
(nie)dzielna
cocobaby testy mylą się ale tylko na niekorzyść. A bladą kreską sie nie przejmuj, ja już Ci pisałam beta z krwi 2608, 5 tydzień ciąży a u mnie kreska i tak blada! Głowa do góry!
użytkownik usunięty
Cocobaby,

gratulujÄ™ icon_smile.gif
kochany tato:)
Miejmy nadzieje ze to ciąża:)
No oczywiscie tez Ci gratuluje i trzymam kciuki:)
Helena
u mnie tez byla blada icon_smile.gif
mon1k@
Błagam pomóżcie. Jak co miesiac przed@ widze u siebi mnóstwo objawów ciążowych, jestem zmęczona, senna, mam płtszy oddech, bóle w piersiach, napięty zaokrąglony brzuch. Test zrobiłam przed pierwszą połową cyklu wyszedł negatywny icon_cry.gif Ale oczywiscie nie wyrzuciłam go od razu tylko co jakiś czas na niego zaglądałam aż tu patrzę zaczęła pojawiać się druga kreseczka- blada ale była. test miał wyjść po trzech minutach jednak druga kreska pojawiła się dużo póżniej, ale stawała się coraz wyraźniejsza i już nie znikła. Czy to może oznaczać ciąże? Czy raczej nie icon_sad.gif
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(mon1k@)
Błagam pomóżcie. Jak co miesiac przed@ widze u siebi mnóstwo objawów ciążowych, jestem zmęczona, senna, mam płtszy oddech, bóle w piersiach, napięty zaokrąglony brzuch. Test zrobiłam przed pierwszą połową cyklu wyszedł negatywny icon_cry.gif Ale oczywiscie nie wyrzuciłam go od razu tylko co jakiś czas na niego zaglądałam aż tu patrzę zaczęła pojawiać się druga kreseczka- blada ale była. test miał wyjść po trzech minutach jednak druga kreska pojawiła się dużo póżniej, ale stawała się coraz wyraźniejsza i już nie znikła. Czy to może oznaczać ciąże? Czy raczej nie icon_sad.gif


Sprawdź co piszą na instrukcji od testu. Mgliście pamiętam, że na moim opisywano taką właśnie sytuację jako przykład błędnego wskazania.

Z
SylwiaK
cocobaby - mi wyszła blada kreseczka dwa dni po spodziewanej miesiączce. 2 dni później też była bladziudka. Teraz mój synek ma prawie 3 miesiące i ponad 7kg! Gratuluję!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
mon1k@
dzieki dziewczyny za odpowiedzi
Zwierzo wydaje mi siÄ™ ze masz racje ale Å‚udzÄ™ sie ze bedzie inaczej chyba poczekam na@ Przypuszczam ze siÄ™ pojawi icon_cry.gif
użytkownik usunięty
Niestety, w instrukcji do testów jest zazwyczaj napisane, żeby wynik odczytać po 3-5 minutach, a potem test należy wyrzucić. Po tym czasie dalej zachodzą reakcje chemiczne, więc pojawienie się drugiej kreski jest mylące i nie jest najprawdopodobniej oznaką ciąży.
Trzymam kciuki, żeby mimo wszystko @ się nie pojawiła.
Jeśli jednak nie jesteś w ciąży, to może zainwestuj w testy owulacyjne, żeby dobrze uchwycić moment największej płodności?

Pozdrawiam,
Paka
paula_s33
Doskonale rozumiem Twoją sytuację i tą niepewność. Ja mam podobny problem, pojawiła się blada różówa kreseczka, tyle tylko, że wciąż zastanawiam się, czy to wynik testu, czy tylko zaznaczyło się miejsce gdzie kreseczka powinna wystąpić, ponieważ tło, na którym pokazują się kreseczki również zabarwiło się lekko na różowo. Co to oznacza?? icon_sad.gif
Helena
Ja mialam druga kreseczke bardzo slaba i na drugi dzien zrobilam kolejny test, kreseczka wyszla tak samo, ale okres spoznial mi sie juz 2 tygodnie, do tego doszły bolące piersi i wzdęty brzuchol icon_smile.gif Też nie chcialam zapeszac i powiedzialam wszystkim dopiero po widzycie u gin icon_smile.gif
meggie
ja rowniez mialam blada 2 kreseczke, balam sie ze to moze byc znow schorzenie jajnika, ale na szczescie okazalo sie ze ciaza, zycze powodzenia w staraniu sie o dzieciaczka

pozdrawiam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.