To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sposób na inhalacje

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monikagcm
Mam pytanko czy któraś ma jakiś sposób na spokojną inhalacje icon_question.gif icon_question.gif . Używamy inhalatora elektrycznego inhalacja trwa ok. 8 min. Kilka razy dziennie . Już nie mam pomysłów jak młodego zabawiać bo po 2 minutach się nudzi zaczyna gryźć maseczkę , rozłącza wężyk i wkłada sobie do buzi icon_eek.gif icon_twisted.gif .
magda28
Może spróbuj po drzemce jak jest jeszcze zaspany, o ile śpi w dzień.
Ja sadzałam na kolana ręce przytrzymywałam swoimi, a ktoś skakał, tańczył, świrował, ale to na dluższą mete nie gra, bo nie zawsze ktoś jest w domu.
Albo przed telewizorem. Do niedawna to u nas działało, też mieliśmy ok.10 min., to było jakieś dwa m-ce temu.

Obecnie ma 1 min. i nie może wyrobić, ale minutkę to przytrzymuje nawet jak wrzeszczy.
Stawiam na telewizor wink.gif
Powodzenia
monikagcm
U mnie przytrzymywanie kończy się wrzaskiem i histerją icon_twisted.gif icon_twisted.gif , Magda też śpiewam, puszczam bajki świruje, mam nadzieje że też kiedyś będziemy mieli minutkę icon_wink.gif
Mi
U nas zadziałały puzzle, ale Misiek był trochę starszy.
Klucha
oglądanie książeczki, bajki z płyty na tv
monikagcm
znalazłam Hura icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif otwieram stronke z teletubisiami i gramy w gierki , sam chce się inhalować ciekawe jak długo to potrwa
wika
my inhalacje mamy od 4 m-cy i niepodzielnie kroluje crazy frog na przemian z gierkami ze str www.cartoonnetwork.pl-nasze inhalacje trwaja ok 10 min ,teraz jest tylko rano i wieczorem ale wczesniej mielismy 8 razy dziennie ....ale dzieki tym dwom rzecza dajemy rade:))

pozdrawiam i powodzenia:))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.