To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bol przy miesiaczce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

BEATAS
Ania ma 8 miesiecy, ja po raz drugi dostalam miesiaczke. Z poslizgiem tygodniowym, ale karmie jeszcze i hormonom sie cos pokickalo. Martwi mnie natomiast potworny bol krzyza. Ktora miala bole krzyzowe przy porodzie wie o co mi chodzi. Boli troche mniej, ale jednak. Nie wazne czy stoje, czy leze caly czas boli i czuje dziwne skurcze. Krwawienie niewielkie i dodam, ze przed porodami nie mialam zadnych boli podczas okresu.
Czy ktoras tak ma? Czy tak juz zostanie?
Pomozcie!!!

BEATAS
Anuk
Hej Beatko,
A jak dużo przytyłaś podczas ciąży? Lekarze twierdzą, że "fizjologiczne przytycie" w tym okresie, tzw. norma to ok. 8-10 kg. Każdy dodatkowy kg obciąża kręgosłup, stopy, stawy kolanowe.... itp.

Może dobrym rozwiązaniem byłby w twoim przypadku basen (jako forma takiego wodnego masażu, ale nie forsowne szybkie pływanie) chociaż 1-2x w tygodniu na 0,5 godz. Staraj się unikać gwałtownego pochylania się, jak masz coś podnieść - kucaj. Twój kręgosłup najwyraźniej potrzebuje odpoczynku icon_smile.gif

Na skurcze o których piszesz i zaburzeniach miesiączki - możesz spróbować pobrać kropelki homeopatyczne: L25. Dawkowanie: 2 x dziennie 20 kropelek na łyżeczkę letniej przegotowanej wody na 15 minut przed jedzeniem i nie po myciu zębów. Kupisz je bez recepty.
Homeopatia należy do tego rodzaju leczenia, które jest bezpieczne nawet w sytuacji karmienia piersią (wiem z autopsji).

Pozdrawiam,
Anuk
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.