To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

OSZALEJĘ !!!! Buuuuuuu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Panowie robotnicy wtsawiają mi właśnie nową ościerznicę do drzwi wejściowych.....wrrrrrr
KOSZMAR !!
Borują już drugą godzinę, kurz jest wszędzie, mam dość, boli mnie głowa.....
no i "na co mnie to było" ?? icon_wink.gif
Magenta
CYTAT(kasiarybka)
no i "na co mnie to było" ?? icon_wink.gif

Zdaje się, że na nową ościerznicę icon_lol.gif . Kasiu, dasz radę icon_exclaim.gif

Magenta
Tobatka
CYTAT(kasiarybka)
Panowie robotnicy wtsawiają mi właśnie nową ościerznicę do drzwi wejściowych.....wrrrrrr
KOSZMAR !!
Borują już drugą godzinę, kurz jest wszędzie, mam dość, boli mnie głowa.....
no i "na co mnie to było" ?? icon_wink.gif

CYTAT(Magenta)
CYTAT(kasiarybka)
no i "na co mnie to było" ?? icon_wink.gif

Zdaje się, że na nową ościerznicę icon_lol.gif . Kasiu, dasz radę icon_exclaim.gif

Magenta


Trzeba było wstawiać nową ościeżnicę icon_smile.gif Może mniej hałasu i kurzu by było... icon_smile.gif

Kasiu, wytrzymaj - wstawią, posprzątasz, a drzwi będą już jak trzeba icon_smile.gif
kasiarybka
MATKO i nawet ortografa wsadziłam.......PRZEPRASZAM icon_smile.gif....ale to, żem błędziara wiedzą chyba wszyscy icon_wink.gif






Drzwi piękne....a rolety jeszcze bardziej icon_smile.gif
blaire
Kasiu, ortografami się nie przejmuj-zmęczenie materiału robi swoje. Głowa do góry! Bo przecież doskonale wiesz po co ci to było icon_smile.gif
kasiarybka
Madziutku kochany mój, Tyś zawsze ze mną I Love You icon_smile.gif
Wszystko się opłacało icon_smile.gif
Jest CUDNIE, przyjeżdżajcie icon_smile.gif




Ps. mam nadzieję, że bez błędów icon_wink.gif
Magenta
CYTAT(Tobatka)
CYTAT(kasiarybka)
Panowie robotnicy wtsawiają mi właśnie nową ościerznicę do drzwi wejściowych.....wrrrrrr
KOSZMAR !!
Borują już drugą godzinę, kurz jest wszędzie, mam dość, boli mnie głowa.....
no i "na co mnie to było" ?? icon_wink.gif

CYTAT(Magenta)
CYTAT(kasiarybka)
no i "na co mnie to było" ?? icon_wink.gif

Zdaje się, że na nową ościerznicę icon_lol.gif . Kasiu, dasz radę icon_exclaim.gif

Magenta


Trzeba było wstawiać nową ościeżnicę icon_smile.gif Może mniej hałasu i kurzu by było... icon_smile.gif

Kasiu, wytrzymaj - wstawią, posprzątasz, a drzwi będą już jak trzeba icon_smile.gif

Tobatko, strażniku poprawności icon_redface.gif .

A swoją drogą Kasiu, gdzie mieszkasz w Białymstoku? My co roku wracając znad morza odwiedzamy kuzyna Jacka. Teraz wybudowali dom na Skandynawskie, chociaż to już podobno Krupniki, czy jak tam icon_wink.gif .

Magenta
kasiarybka
Magneta w Białymstoku na kalinowej mieszkamy icon_smile.gif
A Krupniki nie daleko icon_smile.gif
Wpadajcie, zapraszam icon_smile.gif
Trusia
Na Kalinowej? Na Dziesięcinach? To ja też stamtąd kiedyś by łam. Potem na Zielone Wzgórza wyemigrowaliśmy icon_smile.gif
kasiarybka
Na Dziesięcinach, na Dziesięcinach icon_smile.gif
Lorien
Kasiu - tez mnie to czeka icon_biggrin.gif Wiec poczytam sobie przezycia i moze sie rozmyśle icon_wink.gif

A swoja droga bede w Białymstoku 10 czerwca icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.