To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

norwegia..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
czy jest ktos z norwegii..
Mój maz za tydzień wyjeżdza do pracy.Chce się tam zaklimatyzować a potem nas ściągnąć.Jak się tam mieszka.
myszka
Moja siostra z rodziną wyjechała ponad dwa lata temu. Są bardzo zadowoleni i powrót - z tego, co mówią - już nie wchodzi w rachubę. Wyjechali wszyscy razem, dzieci od razu poszły do norweskiej szkoły, oni mieli zagwarantowaną pracę.

Przepraszam, że tak lakonicznie, ale przekazuję tylko to, co wiem.
anax
dzięki za odpowiedz.
mama_do_kwadratu
była tu kiedyś dziewczyna, która wyemigrowała do Norwegii
https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...hlight=norwegii
Mama_z_Norwegii
Ja mieszkam juz prawie 24 lata w Norwegii. Pszyjechalam do Norwegii z rodzicami i ze starszym bratem jak mialam 7 lat.
Norwegia jest bardzo spokojny kraj. Ludzie sa o duzo wiecej zarezerwowani. Polacy sa bardziej otwarci. Na poczatku moze byc trudno do tego sie przyzwyczaic. Pamietam to z opowiedzen rodzicow.
Ja kocham Norwegie.
anax
mama z norwegii.To fajnie że ci sie tam podoba.
napewno jest pięknie.jak wszystko się ułoży z mieszkaniem to może pojadę do meżusia na wakacje.
W jakim mieście ty mieszkasz.Może znasz jakieś osoby w drammen lub okolicach.Mój mąz poszukuje mieszkania najlepiej dwa pokoje dla dwóch osób oczywiście kuchnia i łazienka.Ma już jakieś lokum ale ciasne, pokój z kolegą a cały dom ma 10 pokoi w których zamieszkują ludzie i wspólna kuchnia.Chcieli by cos samodzielnego.Dzięki za info.
Coffee
zapraszam na forum rodzicow na emigracji:
https://forum.banda.pl/index.php?sid=391b87...15a5cfcf7419e85
Mama Magda
hej!
to i ja sie dopisze wink.gif lepiej pozno niz wcale.
Co prawda do Drammen mi straaaasznie daleko, ale zapraszam w moje strony, jesli kiedys ktos bedzie mial w planach odwiedzenie Trondheim wink.gif
anax
witam.jestem szczęśliwa.Od niedzieli mam meża w domu.niestety plany mojego wyjazdu się nie powiodły dlatego on przyjechał do mnie icon_smile.gif będzie około miesiaca i wraca spowrotem.
myszka
A ja lecÄ™ jutro. No ale czysto turystycznie, do siostry. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.