To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

planowanie ciąży a przeziębienie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ania 1973
Witam, planujemy dzidziusia (owulacja za 2 dni icon_lol.gif ) ale oboje z mężem jesteśmy przeziębieni - katar icon_sad.gif Łykamy prochy - scorbolamid. Czy możemy "robić" dzidziusia, czy lepiej wstrzymać się do następnego miesiąca icon_question.gif
Chodzi mi o to, czy te proszki nie uszkadzają np plemników i nie zagrażają ewentualnemu dzidziusiowi icon_wink.gif
Vera
Nie jestem lekarzem. Ale gdybym była na Twoim miejscu, wstrzymałabym się.
kasiask
Moim zdaniem, jeżeli pomimo kataru i przeziębienia macie ochote na sex, to nic nie stoi na przekodzie. Miłego baraszkowania. icon_wink.gif
Meganka.
Ja zaszłam w ciążę mając zapalenie płuc, łykałam antybiotyki. Mała jest zdrowa.

Myślę, że jeżeli macie ochotę to czemu nie icon_biggrin.gif
majda
ANIA1973 nie rezygnowalabym na twoim miejscu ze staranek.Moja siostra łykala antybiotyk,szwagier byl na sielnych lekach na tarczyce,niewiedzieli jak to sie stalo ale zaszla w ciaze.Dzis mala ma 6mc jest zdrowa sliczna....piekna...


KASIASK sliczne dzieciaszki,po prostu piekne.Ja chociaz jedno bym chciala,niestety od dłuzszego czasu nic nie wychodzi.Zycze zdrowka pozdrawiam pa
Ania 1973
Dziękuję za odpowiedź, mąż już praktycznie zdrowy (od wczoraj nie bierze leków wink.gif ), ja jeszcze troszkę kicham, ale ... na pewno spróbujemy icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.