To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pytanie do mam z Koszalina

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kallena
wkrótce wybieram się z moją Lenką w okolice Koszalina (do Łaz). w zwiazku z tym mam pytanie gdzie najlepiej w Koszalinie:
kupować pieluchy jednorazowe, gdzie ubranka, no i gdzie ewentualnie do lekarza? czy możecie podać mi namiary na jakiegoś pediatrę oraz na przychodnię?
dzięki wielkie icon_biggrin.gif
krissy
Nie polecam "Emki",bo tam wszystko droższe. Na ulicy Śniadeckich (na przeciwko sklepu Sano)jest duży market dziecięcy,a taniutko ubranka można kupić w hurtowni na ulicy Szczecińskiej (jadąc od centrum ,kawałek za wiaduktem,wjazd-skręt na tereny różnych hurtowni, przed zielonym dużym budynkiem-nazwy nie pamiętam icon_confused.gif )
krissy
aha,lekarz. Zdania mogą być podzielone, ja mam dzieci w Wojskowej Przychodni Secjalistycznej na ulicy Zwycięstwa (od centrum w stronę rokosowa, na przeciwko Lidla-no prawie),a na prywatnego mam namiar: 602658556
Martalka
Pampersy najtańsze są chyba w Sano (którymkolwiek- bo są chyba na każdym kroku icon_wink.gif, w Emce też), oprócz tego dostępne sa w drogeriach takich jak np. Rossmann czy Schlecker (na ulicy zwycięstwa- blisko Mc Donald's. Rossmann jest w tym samym budynku co Mac tylko w środku, natomiast Schlecker jest praktycznie po drugiej stronie ulicy (trzeba wejść do pasażu).

Ciuszki tanie są faktycznie na szczecińskiej. Za wiaduktem są 2 przystanki autobusowe po prawej stronie, wjazd na tereny hurtowni jest praktycznie połączony z zatoczką autobusową drugiego z kolei przystanku (czyli skręcamy w prawo).
Nazwa hurtowni: tekstylna, drzwi zaraz obok meblowego.


Poza tym ciuszków pełno jest ZA pasażem w którym jest wspomniany Schlecker- czyli jakby od podwórza icon_wink.gif Jest tam As- pasaż, w którym jest sklep ciuszkowy icon_wink.gif Mnie więcej na tym samym placu jest Smyk dla dzieci (czyli akcesoria, ciuszki, zabawki), sa 2 małe budki z ciuszkami- widac je z daleka, bo na zewnatrz powiewają czapeczki icon_wink.gif

Przychodnia: my chodzimy na kolejową do Salvity. Nasz pediatra do dr. Koronkiewicz-rzeczowy i przyjazny doktor. Dojazd: na skrzyzowaniu świetlnym (tym koło dworca) skręcamy na Szczecin, zaraz przed wiaduktem skręcamy w lewo, ale uwaga- trzeba wjechać w prawą uliczkę (już po skręceniu w lewo). Jechać prawie do końca prosto i widzimy niewielką przychodnię icon_smile.gif Nr telefonu nie mam pod ręką, ale mogę wpisać jak chcesz.
Acha, skoro będziecie w Łazach, to chyba bliżej do przychodni (jakby co) będzie w Mielnie. Przy gównej drodze jest ośrodek zdrowia i apteka. Ale zakupy lepiej robic w Koszalinie, bo Mielno się ceni icon_wink.gif
Kallena
Dziewczyny, bardzo bardzo dziękuję za informacje!!!
wyjeżdżam w niedzielę i już zaczęłam się troszkę martwić jak to bedzie, ale teraz już jestem spokojna icon_smile.gif
annalda, a ta przychodnia na kolejowej to prywatna czy państwowa? akurat 31 maja wypada nam kolejne szczepienie.... no i tak czy siak musimy gdzieś pójść, więc bardzo proszę, poszukaj do nich telefonu.
krissy, a nie wiesz czy do Twojej przychodni można pójść "z ulicy" czy trzeba mieć jakiś związek z wojskiem?
Martalka
Telefon do przychodni to: (094)3427545 (do rejestracji). nasz pediatra to dr koronkiewicz, ale jest też druga lekarka. O godziny dyżurów możesz spytac w rejestracji, ale w większość dni rano lekarz jest, a w pt na 100% jest po południu również.
Ja tam chodzę państwowo. Musisz tylko pamiętać aby miec wpisany w książeczce pesel dziecka i miec przysobie książezkę ubezpieczeniową.

I tak sobie pomyślałam, czy nie lepiej przesunąć to szczepienie o tydzień i nie martwić się tym na wakacjach? Chyba możecie zaszczepić się później u siebie?

Myślę, że przychodnia Krissy jest wojskowa głównie z nazwy, ale pójść tam może każdy. Chyba mam rację, Krissy?
addera
CYTAT(annalda)
I tak sobie pomyślałam, czy nie lepiej przesunąć to szczepienie o tydzień i nie martwić się tym na wakacjach? Chyba możecie zaszczepić się później u siebie?

Myślę, że przychodnia Krissy jest wojskowa głównie z nazwy, ale pójść tam może każdy. Chyba mam rację, Krissy?


Po pierwsze do przychodni wojskowej może przyjśc każdy - annalda ma rację.

Po drugie - zgadzam się co do tego szczepienia, powinnaś przesunąć jego termin. Zwłaszcza, że nie wiem czy Ci zaszczepią dziecko jak przyjdziesz ot tak, z ulicy icon_confused.gif Przecież oprócz książeczki zdrowia dziecka szczepienia są wpisywane w kartę szczepień, która znajduje się w przychodni, w której masz rodzinnego lekarza .
Kallena
no właśnie, trochę się boję o to szczepienie, ale niestety do domu wracam dopiero pod koniec czerwca-jeśli nie później..... więc po prostu muszę małą tam zaszczepic. w mojej przychodni wpisali mi wszystko do książeczki szczepień więc może nie bedzie problemu. w ostateczności pójdę do prywatnego lekarza.
mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
krissy
Tak jest. Wojskowa jest ogólnodostępna. Kiedyś była dla wojskowych i mswia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.