To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wszystkie starające połączmy się na part II + I :-)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91
Łajka
Skoro przyszło czynić mi te honory, a czuję sie niezmiernie zaszczycona, witam was na nowym wątku bardzo serdecznie 06.gif
Wpisujcie sie tu bardzo szybciutko a jeszcze szybciej zachdzcie. Mile widziane ciąże mnogie wink.gif

Uczestnicy imprezki pod hasłem "Kto tu przychodzi ten szybko zachodzi"
na dowód czego przedstawiam najpierw nasze przyszłe mamusie

nick ......... data ost. @........ czas staranek ........miejscowość ......data II icon_biggrin.gif

Olguchna ............. 18.04 ................... 2 m-ce ................ Lublin.................... 19.05 06.gif
Inek .................... 13.05 ..................... 5m-cy ................ dolnośląskie ........... 16.06 03.gif
Iśka .................... 18.05 .................... 10 m-cy ................. Bielsko ............... 18.06 06.gif
agila .................... 18.05 .................... 1 m-c .................. Katowice ............... 18.06 04.gif
poziomeczka ........ 06.06 .................. 2 m-ce ............... Wrocław .................. 01.07 06.gif
Agusia 79 .............. 06.06 ................. 5 m-cy .................... Bytom .................. 05.07 03.gif
mon1k@ ............... 31.05 ................. 5 m-cy .................... Świdnica ............... 06.07 04.gif


nick ............ data ost. @.............. czas staranek ...........miejscowość

Małgocha .............. 09.03. .................... 7 m-cy ................. Szczecin
Oliwka21 .............. 19.05 ..................... 24 m-ce ................. Kłodzko
(użytkownik usunięty)77 ................. 24.05 ..................... 3 m-ce ................. Gdańsk
Majda ................... 04.06 .................... 14 m-cy ............... Poznań
sywik ................... 08.06 .................... 24 m-ce ................. Świdnica
MonaLisa .............. 10.06 ..................... 4 m-ce .................. ?
Alutek ................... 11.06 .................... 6 m-cy .................. Kraków
agulek8 ................ 12.06 ..................... 9 m-cy ................. Wrocław
Yellow .................. 13.06 ..................... 6 m-cy .................. W-wa
ja26 ..................... 13.06 ..................... 1 m-c ................... Lublin
Martunia25 ............ 15.06...................... 1 m-c .............. Środa Wielkop.
pati0305 ............... 15.06 ..................... 2 m-ce ................ Gdańsk
Sylwia1983 ........... 16.06 .................... 1 m-c .................. Wielkopolska
M&B ..................... 19.06 ..................... 2 m-ce ................. Poznań
Łajka.................... 20.06 ..................... 15 m-cy ........... zachodniopom.
nutka1 ................. 20.06 ..................... 12 m-cy ................ lubuskie
Daguusia .............. 26.06 ..................... 7 m-cy ................. Poznań
agatkus ................ 27.06 ..................... 9 m-cy ............... dolnośląskie
Anek .................... 28.06 ..................... 7 m-cy ................. Gorzów
kasiulm ................ 28.06 ..................... 2 m-ce .................. Florencja
Madziulek ............. 29.06 ..................... 13 m-cy ................. Gliwice
wenua .................. 01.07 ..................... 7 m-cy ................ Goteborg
Moniś76 ............... 02.07 ..................... 2 m-ce ................... Warszawa
Ania S. ................ 04.07 .................... 14 m-cy .................. Gorzów
basia80 ................ 05.07 .................... 10 m-cy .................. Lublin
Madziulek
icon_smile.gif No prosze, jak ten czas leci. Juz part II + I icon_smile.gif Oby byl szczesliwy i bogaty w II icon_smile.gif
Iśka
HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milusio tu 02.gif
Prosimy o szczęśliwe fluidki nasze kochane mamusie blagam.gif

Pozdrowienia dla Wszystkich staarających, i tych ujawnionych i tych tylko czytających wink.gif
ewik.
To na dobry początek fluidki :
*************************

*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
*************************[/color]
agulek8
icon_biggrin.gif tak tak milusio tu.....oby same radosne wieści tu spływały....

i też sie przyłańczam do proźby o fluidki... 06.gif blagam.gif
agulek8
mmmmmmmmmm dobre:)

dziekuje
Łajka
Madziulek: Bedzie bardzo szcześliwy icon_exclaim.gif

Iśka: podpisuje sie pod Toba. Prosimy o duzo porcję icon_biggrin.gif A tych tylko czytajacych prosimy o ujawnienie sie bo z nami jest suuper wink.gif

W domku popracuje nad listą, starajacych się.
Iśka
CYTAT(Łajka)
 
W domku popracuje nad listą, starajacych się.

Łajeczko dobrze, że wczuwasz się w role. Nad zakładającym spoczywa obowiązek tworzenia listy 06.gif
Buziaczki i brawa dla nowej czuwającej nad listą 02.gif
Joka
Ja też już tu jestem, ale tu fajnie wow 04.gif
Od razu fluidki, dziękujemy bardzo
Łajka
Zrobiła bym ją teraz ale qurczę w pracy to różnie bywa. co jakis czas musze zamykać stronkę, co jakis czas kilient wchodzi itp.....
agulek8
niewiem jak wy Dziewczyny ale ja za kazdym razem jak przychodzi nowa wiadomosc to musze zamykac forum i otwierac przez tlen zeby ja zobaczyc....nieukrywam troche to uciazliwe icon_confused.gif

macie tak samo?
Iśka
Wybaczymy Ci 10.gif 03.gif 04.gif

i poczekamy do wieczora icon_wink.gif
agulek8
iśka a co tam u ciebie?? icon_biggrin.gif
Iśka
agulku ja daję tylko odśwież icon_arrow.gif i jest ok
Joka
Agulek ja co jakiś czas daję odśwież i czytam nowe wiadomości i tyle, nic nie muszę zamykać
Iśka
A muszę w końcu przestać klikać i zająć się czymś konstruktywnym icon_arrow.gif załatwiłam fajne, krótkie opowiadanko, które chcę z moimi dzieciakami przygotować na dzień matki i wypadałoby się zastanowić co i jak zrobić, ile dzieci itp, a za godzinkę do drugiej pracy/bo z pierwszej przed chwilą wróciłam/ wink.gif
agulek8
dzieki dziewczyny....to działa 04.gif

nooo teraz bedzie o wiele łatwiej i przyjemniej

buziaki dla Was
Łajka
Iśka: Dwie prace icon_eek.gif A gdzie dokładniej pracujesz?
Iśka
Rano w szkole, a dokładniej u ucznia bo ma nauczanie indywidualne/ chłopak z głębszym upośledzeniem umysłowym/, a po południu prowadzę świetlicę środowiskową wink.gif
(nie)dzielna
No to jeszcze fluidki nowowątkowe. Łapci i rozmnażajcie się!!!
^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^
agulek8
wow IŚkA ..... pracujesz z dziećmi.....też chciałam, nawet mysle o zrobieniu kursu żeby uczyć w szkole.... icon_biggrin.gif [/i]
Łajka
Iśka to cały czas przebywasz z dziećmi. Fajnie masz icon_biggrin.gif (znów mi brakuje emotikonka bujajacego w obłokach) icon_twisted.gif
Łajka
niedzielna: Łapiemy i sie rozmnażamy icon_lol.gif wink.gif
agulek8
Łajka mi tez tu brakuje emotek.... np buziaki, przytulenia czy wyrażajace radość (oprócz usmiechów np taniec)

tak tak łapiemy łapiemy ....i rozmnażamy.....

chętnie chetnie icon_biggrin.gif
Iśka
icon_lol.gif tak niektóre te dzieci mają już 16lat icon_lol.gif , a inne 6 icon_arrow.gif no rozrzut wiekowy jest imponujący icon_wink.gif
I czasem zdaża się im powiedzieć do mnie mamo icon_rolleyes.gif
Iśka
Dzięki Niedzielna łapię, łapię .................. mam wink.gif
agulek8
Iśka a oriętujesz się może jakie kursy pedagogiczne są potrzebne żeby móc uczyc w szkole? albo w takiej placówce jak ty pracujesz?
yellow
... no to i ja sie melduje na szczesliwej (mam nadzieje) trójeczce wink.gif ... oby okazała sie szcześliwsza od dwójeczki ... amen

daguusia objecuje ze w miare mozliwosci bede sie ujawniac icon_cool.gif

.. a co do letnich spodni to ja w tym roku byłam sprytniejsza i zanim sie ociepliło zrzuciłam zbedny balast 06.gif ... i teraz zeszłoroczne spodnie sa na mnie zaluzine 10.gif 03.gif
Iśka
CYTAT(agulek8)
Iśka a oriętujesz się może jakie kursy pedagogiczne są potrzebne żeby móc uczyc w szkole? albo w takiej placówce jak ty pracujesz?

Wiesz co w takiej placówce to warto mieć np.pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, resocjalizację, /ja mam /oligofrenopedagogikę.
Żeby uczyć w szkole to zdecydowanie jakiś przedmiot, albo w świetlicy szkolnej dziewczyny mogą mieć pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą.

Yellow icon_arrow.gif toś ty przezorna icon_wink.gif
Łajka
CYTAT(Iśka)
Yellow icon_arrow.gif  toś ty przezorna icon_wink.gif

przezorna, że hohoho. Yellow Ty spryciulo icon_wink.gif
Jul_i_anka
No to i ja przesylam swieze fluidki na otwarcie wątku part II +I
.........................
.........................
.........................


[quote="Iśka"] Wiesz co w takiej placówce to warto mieć np.pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, resocjalizację, /ja mam /oligofrenopedagogikę.
[quote]

Iśka ja z wykształcenia z Tobą po sasiedzku bo skończyłam resocjalizację, ale przyszło mi pracować w budowlance niestety.
Ale nie mówie, ze nie wroce do tego co tak naprawde lubie i umię.
agulek8
Julka dziekujemy i łapiemy icon_smile.gif

jak się czujecie Ty i Maluszek?
Choco.
Witajcie:)
Wow-już part III:) Dziewczyny, na dobry poczatek zyczę Wam wszystkim wiosny w serduszku i maluszków w brzuszku!!! Trzymam kciuki, bardzo-bardzo mocno i zawsze z nadzieją na dobre wieści zagladam tu do Was:) Przesyłamy Wam z moim małym figlarzem (tak fika w brzuszku, że nie idzie go zmierzyć na usg icon_biggrin.gif ) moc fluidków i uścisków. Pozdrawiam
********************************************************
********************************************************
********************************************************
********************************************************
********************************************************
********************************************************
********************************************************
********************************************************
nutka1
witam w nowej czesci))) melduje sie raczej))
serdecznosci dla dziewczyn ktore doszly)))
iska, bardzo mi milo ze ktos o mnie pamietal <cmok>
lajka, ja tam nic mowic nie bede, ale jak julka zalozyla czesc II to potem w tej czesci zaszla;))) zatem powodzenia)))
milego dnia wszystkim)))
bylam ponad tydzien na urlopiku, Mazury, Malbork, Torun))) bylo zajeb...pik pik....scie))))
Joka
Dzięki dziewczyny za fluidki icon_lol.gif
Franca a jak tam twoje badanie icon_question.gif
Joka
Cześc Nutko!
W końcu się odezwałaś, a już myslałam że o nas zapomniałaś icon_wink.gif
Już zaświeciło się dla Ciebie zielone światełko icon_question.gif
nutka1
agusia witaj cieplutko)))
majowy cykl mam odpuszczony, bo w czasie owu bylam na wyjezdzie bez meza....ale w czerwcu biore sie do roboty;) maz zaopatrzony w salfazin i androvit))) zobaczymy co przyniesie czerwiec))))
Aylin
hm, kilka godzinek mnie nie było a tu przeprowadzka icon_biggrin.gif Ja też, nie zapominajcie o mnie:) Też się przeprowadzam! I czekam na pozytywne wieści icon_smile.gif
Joka
Nutko to trzymam kciuki za czerwiec, tym bardziej, że ja też będę musiała maj przeczekać, a czerwiec musi przynieść same dobre nowiny (przynajmniej dla nas, bo niektóre napewno przeniosą się na inny wątek już w maju icon_wink.gif - dziewczyny wiecie o kim mówię icon_lol.gif )
nutka1
agusia, a czerwcowe starania to dzidzius lutowy czy marcowy? ja mam owu na poczatku miesiaca?
Joka
Nutka no myśle ze w twoim przypadku to będzie jeszcze lutowy dzidziuś, bo mój to już raczej marzec ( oby, oby) 06.gif
nutka1
agusia, hihi,ale by bylo)) moja corcia jest lutowa a ja marcowa)))
Joka
Nutka ale byś miała prezent 10.gif 04.gif , najlepszy pod słońcem, dzidziek napewno wolał mieć urodzinki z mamusią i siostrzyczką i dlatego tyle musiałaś czekać
nutka1
agusia kochana jestes))) ja juz zaczynam watpic w to wszystko, chyba za pozno zabralam sie za ta druga dzidzie:( ale jeszcze staram sie wierzyc resztkami rozumu i serca)))
Joka
Nutka najważniejsze jest pozytywne myślenie, ja myslę,że nigdy nie jest za późno ( no chyba że masz już z 70 lat - wtedy Nutka niestety muszę cię rozczarować - nie masz już szans 29.gif 04.gif ), i proszę mi tu w nic nie wątpić nienie.gif , będzie napewno dobrze

Ja już spadam do domku, koniec szychty ( trochę gwary śląskiej też wam nie zaszkodzi, skoro Wenua uczy szwedzkiego, a Anek angielskiego to ja mogę śląskiego) do jutra, papatki 02.gif
nutka1
agusia do jutra))) milego popoludnia i wypoczynku))
wenua
melduje sie na II+I i z przykroscia zawiadamiam:
tajniaczka brak, teneryfka brak a ta chol.... wredna malpa @ przylazla po 7 dniach FI FAN!!!!!!!!!!!!!!! (nie tlumacze bo by mnie stad wyrzucili) rycze.gif rycze.gif

a juz myslalam... juz sama nie weim co sie ze mna dzieje az 7 dni zeby sie poznila icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
dzieki wszystkim za doping i szkoda bo myslalam ze wam juz bede mogla tonowa ilosc fluidkow slac icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Majda kobitko kochana nie zalamuj sie tylko jescze raz badanka i leczenie. Nadzieja zawsze jest. Nie jednym juz mowiono ze nie ma szans. Nie zapominaj ze lekarz to tez tylko czlowiek i to ktory sie myli - nie jedna nam to juz udowodnila. wiem ze jest wam bardzo, bardzo trudno teraz ale grunt to sie nie poddac!!! przytul.gif MUSISZ WALCZYC O WASZE SZCZESCIE!

Piatka trzymam kciuki.
Aylin
Wenua!! przytul.gif przytul.gif To może zrób betę. Może Ty masz po prostu super tajniaczka?? Życzę ci tego icon_smile.gif z całego serducha icon_smile.gif
agulek8
Wenua przytul.gif

chyba wiem co czujesz...bo miałam tak w styczniu...@ 9 dni później..... icon_rolleyes.gif

ale nic to.....może w tym miesiącu nam sie uda..... icon_lol.gif
wenua
Anek krwawienie mam dosc intensywne i brzuch mnie boli bardzo (jak zwyle podczas pierwszych dni okresu). Takze niestety nie mysle ze to tajniaczek icon_cry.gif
Agulek czy tobie wczesniej kiedykolwiek tak okres sie spoznil? Bo mnie pierwszy raz i to mnie troche niepokoi co moze byc tego przyczyna???
dziewczynki, dzieki za pocieszenia.

Ja juz nawet z paska zrezygnowalam bo nie wiem teraz jaka mam dlugosc cyklu, ani kiedy zaczac testy owu. NO kurcze pieczone!!! icon_sad.gif


piatka
jak tam usg???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.