To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KREW W MOCZU?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

izamr
Jak wiecie mój piesek posikuje ze szczęścia. tylko, ze ostatnio zauwazyłam u niego w moczu pasma krwi. co to oznacza?
Lutnia
CoÅ› z nerkami???

Nie wiem, wiem jedno - natychmiast powinnaś udać się do weta! Krew w moczu jest sygnałem, ze dzieje się cos złego.
Edi Zet :)
Trochę dziwne z tymi pasmami. Jesteś pewna że to w moczu? A jak czuje się pies?
Daj mocz do analizy - badanie ogólne. Takie badanie w W-wie nie jest drogie, kosztuje ok. 15 zł.
Po badaniu lekarz zastanowi się co robić dalej.
Wizyta u wet. jest niestety konieczna i to jak najszybciej.
izamr
tak, wydaje mi sie, ze to w moczu. myślałam o cieczce, ale suka jest jeszcze za młoda, ma 7 m-cy. po drugie wcale psy za nią nie latają. a dodatkowo, ta krew nie zawsze sie pojawia, widziałam ja dwa razy dopiero. chyba jednak wybiorę się do weta.
bukalka
CYTAT
myślałam o cieczce, ale suka jest jeszcze za młoda, ma 7 m-cy.

Jak najbardziej może być to już cieczka.

CYTAT
po drugie wcale psy za niÄ… nie latajÄ….

Wcale nie muszą teraz psy biegać za suką, dopiero jak zacznie się u suczki ruja psy dostają motoru napędowego.

Sprawdz jeszcze czy suczka nigdzie nie złapała kleszcza bo to może być również przyczyna krwi w moczu.
Przez net trudno cokolwiek powiedzieć więc wizyta u weta moim zdaniem jest wskazana a nawet konieczna bo przyczyn może być naprawde wiele.
Psi
Niech suczka położy się brzuchem do góry i po prostu obejrzyj ją dokładnie, a będziesz wiedziała czy to cieczka, czy nie.
Jeżeli jest suczką małej rasy to spokojnie mogła juz dostać pierwszej cieczki.
izamr
juz wiadomo - to po prostu cieczka. ale myslałam ze jest jeszcze za młoda.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.