To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Na czym polega"szerokie pieluchowanie"?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

goszka
Na czym polega"szerokie pieluchowanie"?
Dagmarcia
na wkładaniu dziecku między nóżki kilku pieluch tetrowych tak aby nóżki dziecka były ułożone w pozycji żabki...
goszka
to zaklada sie tetre czy mozna do pampersa?
Aniaszew
Stosowałam przy Patryku: najpierw papmpers a na to złożona pielucha tetrowa.Teraz ortopeda z kolei powiedział, ze najlepsze efekty dają systematyczne ćwiczeia- kładzenie na brzuchu i szerokie noszenie dziecka.
Dagmarcia
ja najpierw zakladalam pampersa i na to chyba 2 tetry
goszka
jak to w ogole wyglada icon_eek.gif
marghe.
CYTAT(goszka)
jak to w ogole wyglada  :shock:

nieciekawie icon_smile.gif
a co, masz pieluchować?

nasz ortopeda stwierdził,ze to nie ma większego sensu, tylko sie dzieciak umorduje
wazniejsze jest to jak lezy i jak jest noszony
Martalka
Nasz ortopeda tez mocno podkreślał, żeby jak najczęściej układać na brzuszku i układać nózki na żabkę, i gdy się dziecko nosi (pionowo) to też nóżki nie mogą zwisać, tylko znowu na żabkę icon_wink.gif

Mi się zdaje, że szerokie pieluchowanie nie jest niewygodne dla dziecka. Tylko utrzymuje nózki szeroko, a przecież dziecko jest tak elastyczne, że nie jest to dyskomfortem. Bartkowi jak spał na pleckach, nawet jak już nie musielismy szeroko pieluchować, układałam nózki na boczki bez problemu.
icon_biggrin.gif
hogata
Wszystko już kobitki napisały co ja chciałam, więc napiszę tylko, że popieram... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.