To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ćwiczenia po cesarce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

elza1977
znacie może jakies linki z ćwiczeniami po cesarce. Kiedyś któraś z was mi podawała ale złapałam wirusa i wyczyścili mi cały komputer.
myszowata
tutaj poszukaj https://www.szpitalkarowa.pl/
za dużo nie ma ale zawsze icon_wink.gif
Karolka18
to ja podawałam ci ten link icon_wink.gif te cwiczenia sa opisane wlasnie na stronce ktorą podała myszowata icon_smile.gif
elza1977
dzieki dziewczyny!!!
Gosiaczek.K
Dziewczyny a może któraś z Was wie ile czasu po cc można rozpocząć ćwiczenia na rowerze stacjonarnym w domu?
myszowata
No czytałam już na forum takie opinie, że po 6 misiącach ale....
Ja zaczęłam po 6 tygodniach i wyzycie kontrolnej u ginki - zezwoliła icon_biggrin.gif tak samo zresztą pozwoliła mi na basen i 6 tygodni po cc już śmigałam na basenie jak ryba icon_biggrin.gif może nie koniecznie wyczynowo crowlem ale żabką bez problemu icon_biggrin.gif
Gosiaczek.K
dzięki myszowata.rzeczywiście najrozsądniej będzie indywidualnie obgadać z gin.pozdrawiam
aga27
dziewczyny a ja mam do was takie pytanie czy u was po cc zostal duzy brzuch icon_question.gif icon_question.gif u mnie jest jakis duzy icon_redface.gif
myszowata
Aga mnie został taki jak przed ciążą. No ale to sporo trwało, bo nawet jak już kg spadły to brzuszek nadal miałam.... ale teraz ok - u Ciebie też zniknie - zobaczysz icon_biggrin.gif
Ale u mnie miało co znikać, bo w ciaży miałam +50cm w pasie icon_biggrin.gif
aga27
myszowata ja mialm przed ciaza plaski brzuszek no w cizy bardzo bardzo duzyyyyyyyyyy brzuch po ciazy troche spadl ale jescze duzy zostal.tez nie lubie cwiczyc icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.