To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

POMOCY nie mamy plemnikow

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

majda
staramy sie o dzicie od dobrego roku,u mnie gin stwierdzil brak owu i wlasnie biore clo...na jej wywolanie.Kilka dni temu odebralismy wyniki bad chlopakow,wyszlo koszmarnie,maz nie ma zadnych plemnikow,do gina jade za tydzien dopiero,i podpowie co robic dalej,do tego czasu oszaleje.
Pomozcie mi prosze czy jest jakas szansa zmieniajac diete i styl zycia na to zeby plemniki sie pojawily.za wszystkie info serdecznie dziekuje
Madziulek
Moj maz bierze androvit, to tabletki bez recepty, polecil je lekarz, oprocz tego przestal pic kawe, ograniczyl palenie, bo niestety o ograniczeniu alkoholu jakos nie napisze, bo po prostu go nie zauwazylam (lato sprzyja piciu piwka, troche mu sie nie dziwie, sama czescniej mam ochote icon_redface.gif ). Co do odzywiania - bez zmian. Bierze tez tabletki, ale nie wiem jak sie nazywaja - zawieraja glownie testosteron - te chyba byly na recepte (nie moge sprawdzic nazwy, bo ma je w torbie swojej a juz jest w pracy). Za jakis czas wizyta kolejna u urologa, byc moze bedzie mial jakis zabieg - i tu tez dokladnie nie wiem jaki, ale lekarz powiedzial, ze czesto sie dzieje tak, ze plemniczki sie zatrzymuja w jadrach z jakiegos powodu - najpierw sprawdzi, czy u nas tak nie jest, pozniej podejmie ewentualna decyzje o zabiegu. Majda, duzo wiadomosci znajdziesz na bocianie, to skarbnica wiedzy ! I nie zalamujcie sie, naprawde jest wiele drog prowadzacych do dzidzi. Uwierzcie w to, a na pewno sie uda, moze nie w tym miesiacu, moze nie za dwa, ale uda sie !
Choco.
majda- ja sama nie znam się za bardzo, ale polecam Ci tą stronę https://forum.starania.pl/viewforum.php?f=1...6e7cf2c1b9f19d1 i dział "pleminki strajkują"-może znajdziesz coś ciekawego, ale ważna będzie rozmowa z lekarzem. Trzymam kciuki- powodzenia
majda
MADZILEK FRANCA przytul.gif pieknie dziekuje!!!!!!!!!!
Choco.
Bardzo proszę. Dobrze pamietam jak stresowałam się wynikami mojego mężą. Trzymam mocno kciuki aby wszystko się ułożyło. Pozdrawiam!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.