To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzwonki telefonów komórkowych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

reszka
Słychac wszędzie, prawda?
A wy jaki macie?
marghe.
mam robala z Mtv i bardzo go lubię
icon_biggrin.gif
Maciejka
A ja nie wiem jaki mam. Nazywa sie Thril, to pewnie ptaszek się znaczy. Ale on nie ćwierka tylko to jest takie jakby na jakichś cymbałkach wygrane. Takie "tada tada da ta ta da ta da". Zawsze miałam taki normalny dzwonek, ale od kiedy mam aparat z dzwonkami polifonicznymi to mi się ten dzwonkowy dzwonek nie podoba. A ten był jakiś najnormalniejszy. A w ogóle to podoba mi się jak zamiast dzwonka gada jakiś taki chłopek "to ja, twój telefon, odbierz mnie, no odbierz mówie...". ale nie wiem czy na dłuższą mete by mnie to nie wkurzało.
_rybka
Muzyczka. Najbardziej znośna IMHO z tego, co było w galerii.
Mika
ooo mamo -od siostry "dostałam" podczerwienią 30 dzwonków i teraz każdy dzwoniący ma swój wink.gif
najbardziej lubię "heeejjj to jaaaa,twój telefoooon,dzwonięęęęę,odbierz mnieeee" icon_lol.gif
reszta to popularne scooter,sash,frog,coolio,dj.aligator,benasi,barracuda,mission imposible,bezele itp wink.gif nawet Bartka Wronę mam i "wyginam śmiało ciało" icon_lol.gif
Arwena.
A mój wydzwania "Sweet home Alabama". icon_razz.gif
Litka
Mój za to "Niech mówią..."
A.L.
W zaleznosci od dzwoniacego mam:

Genie in a Bottle.

Ab in den Süden

Angel of love

muzyczke z foresta gumpa
użytkownik usunięty
CYTAT(Mika)
ooo mamo -od siostry "dostałam" podczerwienią 30 dzwonków i teraz każdy dzwoniący ma swój  :wink:

Co to znaczy, Miko? Łopatologicznie poproszę icon_lol.gif

Ja mam muzyczkę, wybrałam jakąś z katalogu w telefonie. Tytułu nie znam.
CrazyMary
"About a girl" Nirvany icon_wink.gif
Tobatka
CYTAT(Blue)
Różowa Pantera  :)

A chciałam być oryginalna icon_rolleyes.gif

Mnie też pantera wzywa do odebrania..

Ale najbardziej mi się podoba jak komórka dzwoni takim sygnałem jak stare telefony na tarczę dzwoniły icon_smile.gif Takie "dryń dryń" icon_smile.gif
Mika
CYTAT(Paka)
CYTAT(Mika)
ooo mamo -od siostry "dostałam" podczerwienią 30 dzwonków i teraz każdy dzwoniący ma swój  :wink:

Co to znaczy, Miko? Łopatologicznie poproszę icon_lol.gif

Ja mam muzyczkę, wybrałam jakąś z katalogu w telefonie. Tytułu nie znam.


jeśli jeden telefon ma podczerwień i drugi też,to bardzo często (choć niektóre Nokie nie działają z innymi markami) udaje się przesłać dzwonki za free wink.gif -chilli jak to mówimy telefony dają sobie buzi-buzi (kładziemy je blisko siebie) i można przesyłać do oporu dzwonki bez opłat wink.gif zdjęcia też można,i obrazki
Agnieszka AZJ
W moim obecnym telefonie nie było melodyjki, którą miałam w poprzednim. Żadna mi nie pasowała i ściągnęłam sobie kołysankę Komedy z "Dziecka Rosemary".
Jestem orginalna icon_lol.gif Jeszcze nie słyszałam, żeby inny telefon tak się odezwał.
ewabi
u mnie gra Kayleigh Marillion
pirania
Press Gang zespolu 4 refy icon_lol.gif
addera
No a u mnie auto z Formuły 1 icon_rolleyes.gif
Takie wiuuuuuuuum icon_lol.gif
olatola
Jak dzwoni mąż, to "I just call" Steve`go Wondera
Jak dzwoni szef, to "Mission Impossible"
Jak dzwoni przyjaciółka, to "Smoke on the water" Deep Purple
Jak dzwoni brat, to "Jak rozpętałem II wojnę światową
I tak oto każdy ma wedle zasług. icon_lol.gif
anetadr
Używam skomponowanych (znaczy zapisanych) własnoręcznie. I są to "Smak i zapach pomarańczy", "Stokrotka", "Lato, lato" oraz "Dalej wesoło". icon_smile.gif

Aneta
agak
Melodia: Bach a sms: śmiech dziecka.

Muszę sobie pościągać ale ciągle nie mam czasu.
kmw
Deep Purple "Perfect Stranger" icon_mrgreen.gif
Ksiwik
A ja mam mówiony, jakiś facet prosi żeby odebrać telefon bo mu łeb rozwali od tego dryń dryń dryń. icon_biggrin.gif
skanna
CYTAT(anetadr)
Używam skomponowanych (znaczy zapisanych) własnoręcznie.


Ja też, aktualnie dzwoni mi "Pszczółka Maja", przedtem był "Ojciec chrzestny"

A czy w telefonach z polifonią też jest opcja "Kompozytor"? Czy po wymianie telefonu będę skazana na fabryczne?
Mika
CYTAT(skanna)
A czy w telefonach z polifonią też jest opcja "Kompozytor"? Czy po wymianie telefonu będę skazana na fabryczne?


zalezy pewnie jaki telefon
moj np. ma kompozytora,ale niestety nie mozna komponowac nutami a gotowymi motywami na roznych instrumentach
lena77
CYTAT(Mika)
najbardziej lubię "heeejjj to jaaaa,twój telefoooon,dzwonięęęęę,odbierz mnieeee"  :lol:  


ja tez lubilam, dopoki uslyszalam" wyjm mnie z kieszeni" brrrrrrrr


Agnieszka AZJ: piekna jest ta kolysanka, faktycznie - u nikogo nie slyszalam

a ja mam Baltazara Gabke, bardzo popularny, ale jest taki wesoly i dynamiczny, ze nie bede zmieniac przez dlugi czas jeszcze.
ulla
U mnie dzwini motyw barokowy lub wczesno klasyczny, jak kto woli. U Małżonka, kiedy ja dzwonię słychać "taatuś, kochany taaaatuś" icon_smile.gif wcześniej był najpierw pierwszy płacz, a później długi, głośny śmiech Weroniki icon_smile.gif .

PS na inne telefony jest jest motyw z Seksmisji.
ilona
U mnie Sky Blue taka muzyczka sobie...ale poniewaz w pracy to mi niemoze dzwonic wiec mam ten,no wibrator icon_wink.gif i lubie.
Mika
CYTAT(lena77)
CYTAT(Mika)

najbardziej lubię "heeejjj to jaaaa,twój telefoooon,dzwonięęęęę,odbierz mnieeee"  :lol:  


ja tez lubilam, dopoki uslyszalam" wyjm mnie z kieszeni" brrrrrrrr


to ja mam widocznie inną wersję bo "wyjm" nie mam icon_wink.gif
MamaJiP
CYTAT(marg.)
mam robala z Mtv i bardzo go lubię  
icon_biggrin.gif

Ja też go mam w komórce. icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
U mnie jakieś gotowe melodyjki icon_sad.gif Niespecjalnie je lubię.

To może sobie coś ściągnę? Tylko gdzie to nie jest bardzo drogie?

Żwirka i Muchomorka to bym chciała...

Z
Mika
CYTAT(Zwierzo.)
To może sobie coś ściągnę? Tylko gdzie to nie jest bardzo drogie?


www.mobila.pl

to najtańsze jakie widziałam wink.gif
Trusia
Deszcze niespokojneeeee potargaaaałyyyyyy saaaaad.......
mama_do_kwadratu
w życiu nie ściągałam dzwonków icon_redface.gif
zawsze mam takie prymitywne, co to w telefonie zainstalowane są.
magda28
A ja przez jakiś okres miałam:" Hallooo, zdzwonią do ciebie, a mówiłeś że nikt cię nie lubi. Jesteś potrzebny, niezastąpiony!!!"
Dopóki wszyscy dookoła nie zaczęli tego ściągać icon_biggrin.gif
amania
ja raczej klasycznie

mój mąż długo miał: "za prawdę powiadam ci, odbierz ten telefon, a nagroda będzie wielka!"
Mika
CYTAT(amania)
ja raczej klasycznie

mój mąż długo miał: "za prawdę powiadam ci, odbierz ten telefon, a nagroda będzie wielka!"


cudne icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Roberta
Namówiłam męża, żeby mi się nagrał i moja komórka krzyczy:

MARTA! DZWONI TELEFON!
agabr
CYTAT(mama_do_kwadratu)
w życiu nie ściągałam dzwonków  :oops:  
zawsze mam takie prymitywne, co to w telefonie zainstalowane są.
i ja , mam nawet swoja teorie na temat tych dla elizow icon_wink.gif i innych takich ale poniewaz potwierdza ona tylko moje zdiwaczenie to nie powiem.b
jl101
dryn, dryn. zwykly jak stacjonarny. malo kto takiego nie uzywa wiec mi sie nie myli.
polaj
Ostatnio miałam "Chodź, pomaluj mój świat", a teraz "Konik na biegunach". icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(agnieszkabryndza)
CYTAT(mama_do_kwadratu)
w życiu nie ściągałam dzwonków  :oops:  
zawsze mam takie prymitywne, co to w telefonie zainstalowane są.
i ja , mam nawet swoja teorie na temat tych dla elizow icon_wink.gif i innych takich ale poniewaz potwierdza ona tylko moje zdiwaczenie to nie powiem.b


Hihihi, też nigdy nie ściągałam. I zdaje się, że mój szanowny małżonek myśli to samo o ściągaczach dzwonków. To sobie właśnie ściągnęłam Sunday, Bloody Sunday icon_mrgreen.gif

Z
m4rusia
U mnie melodyjki poli

domyślne - "moonligt shadow" - Groove Coverage
przyjaciółka - "Freestyler"
baciszek - ""final countdown" - Europe
tata - Bethowen
ludzie z pracy - "Axel F"
mój były mąż - dzwonek sony ericsson
mój obecny ... - melodia rodem ze stadionu (uwielbia piłkę icon_wink.gif )
alatanta

....
Kocurek
Ja też nie ściągam, mam ustawiony taki, co już w telefonie był icon_smile.gif
Ika
CYTAT(pirania)
Press Gang zespolu 4 refy icon_lol.gif


Skąd masz??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.