To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry pediatra na prawobrzeżu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joaba
Dziewczyny mieszkam na Bukowym od ok 2 lat a dalej mam rodzinnego lekarza w centrum .bo nie wiem gdzie po tej stronie jest dobra przychodnia z pediatrą a urodze za 2 miechy malucha i musze cos zadecydować.jeżdzić do centrum na szczepienia obłęd.
szantrapa
Ja tez jeżdżę do centrum niestety, podobno przychodnia w Dąbiu jest dobra ale nie mam odwagi zmienić w ciemno, może ktoś coś słyszał i poleci
justyna szczecin
witam justyna szczecin prawobrzeże jeżeli jeszcze ktoś chce namiary na dobrego pediatrę to proszę o cynk
szantrapa
Podnoszę bo potrzebuję na gwałt. Jak ktoś może kogoś polecić to bardzo proszę. Nasza pediatra z lewobrzeża odmówiła przyjazdu do Laury bo...zima i ona się boi jeździć tak daleko. Macie kogoś na Prawobrzeżu kto w razie potrzeby przyjedzie? Znów mam chore dziecko icon_sad.gif
Carrie
Magda, wysłałam prv.
szantrapa
carrie baaaardzo baaaardzo dziękuję, odezwę się jak cos załatwię, narazie starszą córkę mam u rodziców. Z zapaleniem płuc icon_sad.gif Ale bardzo dziękuję icon_smile.gif
Carrie
CYTAT(magdainpoland @ Mon, 23 Feb 2009 - 12:43) *
narazie starszą córkę mam u rodziców. Z zapaleniem płuc icon_sad.gif Ale bardzo dziękuję icon_smile.gif


kuurcze, magda 32.gif
maryniax
Dobrego pediatrę ze świecą szukać w Szczecinie, ale na prawobrzeżu mogę polecić
dr Elżbietę Patynę, nie dość że rewelecyjny pediatra, który od razu nie zaczyna każdego
przeziębienia leczyć antybiotykiem, to w dodatku miła i serdeczna osoba.
Jedyny mankament przyjmuje pacjentów wyłącznie prywatnie.
mamumilu
Jak mieszkałam jeszcze w Szczecinie to chodzilismy na Brązową (6? ) do lekarza, do dr. Witkiewicz - nie było nam najbliżej, ale zależało mi na tym, żeby rodzinny był pediatrą z pierwszej specjalizacji i wszyscy mi ją polecali. Prze 4 lata byłam z niej zadowolona, więc polecam icon_smile.gif
joaba

Odświeżam temat,gdzie dobry pediatra na prawobrzeżu może któryś ze Zdroji ze szpitala ,gdzieś przyjmuje?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.