To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czym zakrapiać oczka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
Mój Szymek ma alergie jak fiks!-mimo, że badania w tym kierunku wykazały minimalna alergie na kurz i pierze to ja upieram się że to alergia na pyłki. My oboje z meżęm takową mamy(ja od maja do lipca), w zwiazku z czym zdecydowaliśmy poddać Szymusia ponownym testom. No właśnie...tylko, że terminy są neziemsko długie jak podejrzewam. Szymus póki co ma katarek sienny, i baardzo czerwone, swędzące ale nie ropiejace oczeta. Dlatego oczekując na wizytę u alergologa chciałabym mu ulżyć i zakrapiać czymś oczka bo całebiałka ma czerwone i trze je. Poradźce czym można to zrobić żeby nie zaskodzić małemu?

___________________________
MArzena mama3,5letniego Szymka i 5miesięcznego MAteuszka
Aniaszew
Lekarz rodzinny też może coś przepisać.Adasiowi jak ropiały oczka w kwietniu to dostał Biodacynę, ale to na receptę jest.Może coś homeopatycznego?
iwanka
U mojego synka w ubiegłym roku oczy wyglądały identycznie z Twoim opisem. Poszliśmy do okulisty, która zdiagnozowała alergiczne zapalenie spojówek, przepisała cusicrom. Bardzo pomogły Wojtkowi. Oprócz tego mały kichał, prychał, ciągał nosem.

W tym roku objawy podobne.

Za tydzień idziemy na testy alergiczne. Jestem pewna, że to alergia na pyłki.
katiek
Kinga też dostała cusicrom. Alergolog zaleciła 2x1 kroplę, ale okulistka zwiększyła do 3-4 x1 kropla, bo powiedziała że dopiero wtedy ochronią te krople oczko przed podrażnieniami i kolejnymi infekcjami bakteryjnymi. Cusicrom jest tylko na receptę
Mama KK
polecam kropelki Polcrom są naprawde dobre zakrapiam małemu juz parę dni i potworne swędzenie i pieczenie znikneło,mozna je nawet kupic bez recepty.
katiek
Ja kiedyś miałam Polcrom-u mnie nie zdały rezultatu. Ale ja ogólnie nie najlepiej toleruję polskie generyki - odpowiedniki orginałów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.