To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy jestem w ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

doris24
cześć drogie koleżanki jestem tu pierwszy raz i mam nadzieję że uda mi się rozwiąc moje obawy.
Chciałam sie dowiedziec czy to moga byc objawy ciąży czy moze okresu.
Ostatnia miesiączke miałam 22.04.06. 3 miesiące temu skończyłam brac tabletki i okres był regularny aż do teraz spóźnia sie już 3 dni.
oprócz tego jest mi dziwnie niedobrze co objawia sie rano i trwa do godzin późnego popołudnia z przerwami. Nie potrafię jeździć autobusami a potrafiłam. Pobolewa mnie w brzuchu i mam wsręt do jedzenia.
Jedynie na wybrane rzeczy siÄ™ skusze.
Na razie nie robiłam testu ale wolałam was się poradzić ...
Pomocy czy to ciąża bo bardzo bym się ucieszyła :D :D :D :D :D :D :D
yenn77
Ale my ci nie odpowiemy na to pytanie... Jeśli @ spóźnia się trzy dni to najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest test. Co innego jakbyś miała takie objawy na 3 dni przed terminem.
Biegiem do apteki!!! i daj znać jak wynik wink.gif masz bardzo duże szanse...
mon1k@
Zycze powodzenia bo uwazam tak jak Jenn77 ze masz duze szanse. Daj znac czym predzej jak zrobisz test i przeslij fluidki icon_lol.gif
Magda2209
witam mam pytanko 2 wrzesnia skonczylam brac tabletki,a od 5 wrzes. do 9 wrzes mialam okres. tydzien pozniej doszlo 15,16,17 wrzes kochalismy sie z mezem a z tego co wypada to sa dni plodne czy jest mozliwosc ze moze dojsc do zaplodnienia w pierszym cyklu po odstawieniu tabletek?prodze o odpowiedz
Magda2209
witam mam pytanko 2 wrzesnia przestalam brac tabletki a od 5 do 9 wrzesnia mialam @ , tydzien pozniej 15,16,17 wrzes doszlo do zblizenia akurat wyliczylam ze to 3 pierwsze dni plodne.czy jest mozliwiosc ze moglam zajsc w ciaze w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek??prodze o odpowiedz
Mat Ko Ma
Pewnie,że może dojść do zapłodnienia. Każda kobieta ma indywidualne predyspozycje organizmu jeżeli chodzi o powrót płodności po odstawieniu pigułek. Pozostaje też kwestia tego jakie to były pigułki (jedno czy dwu-fazowe).Chyba chcesz być w ciąży, więc trzymam kciuki.Pozdrawiam.[/code]
Magda2209
dzieki za porade,ale tak szczerze to juz nie pamietam czy to byly jedno czy dwu fazowe, bralam rigevidon
LilySnape
CYTAT(magda2209)
witam mam pytanko 2 wrzesnia przestalam brac tabletki a od 5 do 9 wrzesnia mialam @ , tydzien pozniej 15,16,17 wrzes doszlo do zblizenia akurat wyliczylam ze to 3 pierwsze dni plodne.czy jest mozliwiosc ze moglam zajsc w ciaze w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek??prodze o odpowiedz

Można, można, tak właśnie zaciążyła się moja przyjaciólka.

Co do pytania: "Czy jestem w ciąży?" <- tego nie wie nikt, sama też się zastanawiam. Kup test, powinien wyjść ci nieprzekłamany wynik (jeśli masz normalne cykle)
Magda2209
dziekuje za odpowiedz,bede czekac na efekty iazy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.