To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

azs

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama alexa
czesc dziewczyny. mam 4 miesiecznego synka i od miesiaca zmagamy sie z wysypka glownie na brzuszku pojawiaja sie liszajowate suche zmiany wczesniej byly czerwone policzki .do konca 3 go miesiaca maly byl na nutramigenie teraz podaje mu enfamil lipil (normalna mieszanka ).na nutramigenie mial okropne kupy i problemy z brzuszkiem jak i na normalnej mieszance. lekarz stwierdzil azs i dal masc za 80$(mieszkam w usa).PROSZE o rade czy powinnam wrocic do nutramigenu bo jakos lekarz nic o tym nie mowi .dodam jeszcze ze naszym problemem sa tez okropne gazy i bole brzuszka.[color=black][/color]
wiktorio3
Mojemu synkowi pomógł bebilon pepti. Dostaje go do tej pory (ma 22 miesiące). Często ma też odparzoną pupę-pomaga maść niestety ze sterydami.
Atteloiv
MOj maluch też zaczynał od Bebilonu Pepti, ale musieliśmy wrócić do Nutramigenu - tylko to jest w Polsce, nie znam tego mleka o jakim piszesz. DO tego kolki , które leczone czy nie minęły po czasie no dość długimmmmm . (stosowaliśmy herbatki, masaże i różne kropelki itp).Bóle brzuszka i inne niespodzianki - to jeżeli nie karmisz już wogóle według mnie wynik mleka może jeszcze czegoś nie toleruje ,próbuj i obserwuj to rada większości alergologów w Polsce.
Powodzenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.