To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaskinie solankowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mgiełka
Ponieważ córka ma ciągle kaszel, ja też od miesiąca jestem niby zdrowa, ale czuję jak spływa mi coś po gardle, więc za radą koleżanki postanowiłam się wybrać do jakiś jaskiń solankowych. Czy możecie mi jakąś polecić w Warszawie?
Z góry dziękuję.

mgiełka
agabr
jestem zdecydowana przeciwniczka jaskin , jesli juz polecam na Broniewskiego 6 albo 7 -tam jest zawsze pusto i nie ma obawy ze trafisz na grupe chorych dzieci .b
dumiczowa
CYTAT(agnieszkabryndza)
jestem zdecydowana przeciwniczka jaskin , .b

wilmo, no co TY
agabr
CYTAT(dumiczowa)
CYTAT(agnieszkabryndza)
jestem zdecydowana przeciwniczka jaskin , .b

wilmo, no co TY
nie no ja tylko jaskinie rozpusty i hazardu ale nie o takie chodzilo autorce.b
mgiełka
Agnieszka, a masz gdzieś adresy tych drugich ? icon_smile.gif Może ja z tego skorzystam a do solankowych wyślę dziecko z tatusiem icon_smile.gif

A tak na serio, faktycznie nie barłam pod uwagę, że tam też przychodzą ludzie chorzy, a ja raczej chcę pomóc mojemu dziecku, a nie wpędzić w chorobę.
Dzięki, za zwrócenie uwagi na negatywne strony, nie znalazłam niestety w internecie dokładnego adresu tych podanych jaskiń, jak możesz to podaj koło czego to jest.

mgiełka
agabr
Grota solna , Broniewskiego 7 to jest nastepny przystanek za placem Grunwaldzkim jadac od centrum.b
katiek
Na Targowej 33 (pasaż handlowy). W ciągu dnia jak tam byłam było pustawo.
miriam b
Jak ja z moim urwisem poszłam do groty solnej:)kiedy jeszcze wiecznie mi chorowała na zapalenie górnych dróg oddechowych...to wróciłam z cholernym kaszlem!!!!!!!!!więcej nie poszłam:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.