To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pytanko do adminów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Chciałam sie tylko zapytać, czy istnieje szansa otworzenia niektórych "pod-forów", o których mowa w tym wątku..
Bo my sobie tak piszemy, pytanka zadajemy, ale nie otrzymujemy odpowiedzi...
Osobiście jestem najbardziej zainteresowana, przeniesieniem sklepiku z TABLICY OGŁOSZENIOWEJ na forum, otworzenia forum LEKARZE, PRACA... ale byłoby bomba gdybyśmy dostały odpowiedź o możliwości wprowadzenia nowych tematów, przy każdym wątku icon_biggrin.gif
Agnisma
Czuję się z lekka ignorowana, czy ktoś tu wogóle zagląda icon_question.gif
Duszek
Witaj,

odpowiadalismy, ze nie chcemy dublowac tablicy ogloszen i sklepiku, a z tablicy nie zrezygnujemy, bo ja uzywaja rowniez nieforumowicze. Jakiej fukcjonalnosci Wam brakuje w tablicy? Postaramy sie rozbudowac jej mozliwosci

Duszek
Duszek
Hej,

co do "pracy", to zaraz dopisze takie forum, co do "lekarzy", to potrzebuje osoby, ktora chce twarda reka moderowac takie forum - tzn. walczyc z zawoalowanymi reklamami, a takich z pewnoscia bedzie sporo.

Duszek
Agnisma
CYTAT(Duszek)
...co do "lekarzy", to potrzebuje osoby, ktora chce twarda reka moderowac takie forum - tzn. walczyc z zawoalowanymi reklamami, a takich z pewnoscia bedzie sporo.  

Duszek

Nie wątpię, że napewno kogoś się znajdziecie, uważam , że to byłoby dość przydatne froum icon_exclaim.gif

P.S.
Sama miałam nadzieję moderować jedno forum, ale okazało się, że mój mail pozostał bez echa, a po kilku tygodniach ktoś dostał tę "fuchę" wink.gif , no i zapał mi opadł.
Ika
Duszek, tu Ika i Siunia (na moim nicku ale z kompa Siuni icon_biggrin.gif ). Jeśli nie masz chętnych, to ja mogę pomoderować Pracę a Siunia chętnie weźmie Lekarzy icon_wink.gif Twardą rękę ma, jak pewnie wiesz icon_lol.gif
Agnisma
I proszę bardzo już są chętne icon_lol.gif
burek
Duchu a ja icon_question.gif icon_question.gif
bur
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.