To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dam pracę

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

felipe
kto chce? icon_biggrin.gif

a tak na serio to potrzebuję osobę, która zna:

- html (xml itp.)
- flash (musi mieć możliwość pracy we własnym zakresie we Flash'u 8 Pro)
- dobrze by było gdyby znała php (przynajmniej podstawy)
- photoshop (biegła znajomość, najlepiej CS2)

Umowa o dzieło, wynagrodzenie ustalane dla każdego tematu osobno. Praca polega na kodowaniu stron www.

Mile widziane jakieś portfolio, przykłady zrealizowanych tematów.

Kontakt: info@afdesign.pl lub gg2709514.

pozdrawiam
felipe
nikt nie chce pracować? :-/
AnkaSkikanka
Ja nie chcę pracować icon_wink.gif Ale może po prostu flashowca przeraża wymóg znajomości PS CS2? Po co taki kombajn? Może napisz, na czym ma polegać obróka gfx i będzie łatwiej.

No i jeszcze kto dostarcza soft? icon_wink.gif Taki CS2 deko waży w portfelu.
felipe
Ok, chodzi o znajomość środowiska photoshop. Ja dostarczam projekt w photoshopie do pocięcia i zakodowania we flashu wg wskazówek.

Poprawka:
wszystko mi jedno jak ktoś to zrobi, liczy się efekt.
W tej chwili na warsztacie do zakodowania leżą 2 tematy we flashu i jeden w html/php.

Nie wymagam więcej niż sam umiem, czuję się usprawiedliwiony icon_wink.gif
felipe
To nie jest temat jednorazowy, chodzi mi o stałą współpracę.
felipe
Mam prośbę - jeżeli chcesz TYLKO wyciągnąć cenę lub wyłudzić materiały - NIE ODPOWIADAJ NA TO OGŁOSZENIE!
Dudek
Wiem, że mój mąz interesuje sie fotoshop ale jest samoukiem wyłącznie samoukiem, nie wiem tylko w jakim zakresie zapytam ok?
goszka
moj facet zapewne bylby jest zainteresownay bo szuka pracy!! on to lubi! i na się na tym:)przynjamniej powinien bo duzo przy kompach siedzi;)
inka
Felipe ja dałam namiary mojemu bratu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.