To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chłopiec czy dziewczynka..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jasiucha
Czy ma ktoś może książke "Chłopiec czy dziewczynka czyli jak zaplanować płeć dziecka" w wersji elektronicznej???
Inek
niestety nie mam
Jasiucha
a mi sie dzis udalo zdobyć wersje promocyjną, niestety to co mnie najbardziej ineteresuje zostało wycięte zapewne po to aby kupić pełną wersję icon_wink.gif

Więc nadal szukam osoby która by miała całość icon_wink.gif

Ale jesli ktos by chcial przejrzeć to co aktualnie mam to podajecie emaila icon_wink.gif
Inek
ja bym chętnie przejrzała icon_smile.gif inek81@wp.pl
Edytkax
ja takżepoproszę edytkax@wp.pl Dziękuje bardzo
Moniś76
ja również poproszę: monika.klobuszewska@poczta.fm
MiE
i ja jesli bym mogla poprosic:
zolwiczka@vp.pl
Jasiucha
przepraszam, ale juz tego nie mam icon_sad.gif kilka dni temu komp mi padł i nie udało sie uratować moich dokumentów icon_sad.gif

ale moze przesle Ci ktoś komu ja wysłałam wcześniej

pozdrawiam
MiE
oki nic sie nie stalo icon_smile.gif
pozdrawiam
Moniś76
ok, poszukam w internecie, jak znajde coś to dam znać.
paula00
Witam,
jestem tu nowa bo właśnie zaczęliśmy planowac dzidzie, w czwartek wypada ten dzień i może jeszcze uda mi się załapac na "przepis", jak ktoś ma proszę o przesłanie na pati0305@wp.pl
pozdrawiam
Jasiucha
CYTAT(pati0305)
Witam,
jestem tu nowa bo właśnie zaczęliśmy planowac dzidzie, w czwartek wypada ten dzień i może jeszcze uda mi się załapac na "przepis", jak ktoś ma proszę o przesłanie na pati0305@wp.pl
pozdrawiam


Niestety miałam ale już nie mam.. ale...
Z tego co zapamiętałam to jeśli chcecie dziewuszke to już dziś/ jutro możecie się starać.. plemniki które przenoszą chromosom X ( na dziewczynkę) są dłużej żywotne niż te na chłopca i teoretycznie mają większą szanse przetrwania w środowisku ciała kobiety do "tego dnia" icon_biggrin.gif

My mamy słodką 8miesięczną dziewuszkę.. bardzo upragnioną przez tatusia icon_biggrin.gif
paula00
dziękuję za podpowiedź, trzymajcie kciuki icon_smile.gif
ps. a po jakim czasie można najwczesniej zrobic test?


[/url]
Jasiucha
CYTAT(pati0305)
dziÄ™kujÄ™ za podpowiedź, trzymajcie kciuki icon_smile.gif  
ps. a po jakim czasie można najwczesniej zrobic test?


Trzymamy icon_biggrin.gif

Ja pierwszy test zrobiłam po 3tyg od "tego dnia" i wyszedł negatywnie, mężowi nic nie powiedziałam.. ale jakiś Malutki Chochlik mi podpowiadał, że w moim brzuszku mieszka Mała Fasolka icon_biggrin.gif Po kilku dniach zrobiłam ponownie test i aż biła po oczach kreska "dodatnia" icon_biggrin.gif

To wszystko zależy od stopnia stężenia HCG w moczu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.