To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Które ZOO?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AJA
Dziewczyny mam pytanie. Wybieramy się do ZOO, ponieważ nasze miasto leży w połowie drogi pomiędzy Warszawą I Łodzią mam do wyboru.
Interesuje mnie czy w którymś z nich sa jakiekolwiek pojazdy do pruszania się , zamiast na nogach, ponieważ moja Kasia może nie wytrzymać. Poza tym jedziemy z moją mamą, która nie nadaje się na długie spacery.
To jest najwazniejsze kryterium decudująco o wyborze. Takie informacje nie są podane na stronach inernetowych.
Wiem, że łódzkie jest tańsze.
Które byscie poleciły? I dlaczego?
(Rany pytanie jak w szkole mi wyszło icon_lol.gif )
mamaniki
z tego co wiem w Łodzi nie ma jeżdzidełek w Zoo ale jest plac zabaw. moje dziecie bardzo lubi chodzić do zoo właśnie na plac zabaw.
Agnieszka AZJ
W warszawskim są do wypożyczenia takie pojazdy napędzane pedałami - chyba mieszczą się w nich cztery osoby.
paulap
Trochę może nie na temat, ale właśnie jestem w Gdańsku i przepiękne zoo tu jest. No pod wrażeniam jestem icon_smile.gif
AJA
Agnieszka AZJ a nie wiesz ile za taki pojazd, bo właśnie o to mi chodziło.
Mamy zamiar wybrać się 4 czerwca, z okazj Dnia Dziecka icon_biggrin.gif
Agnieszka AZJ
Nie mam pojęcia - nigdy nie korzystałam. Tak naprawdę nie jestem pewna na 100 %, że są. Ostatni raz byłysmy w zoo 2 lata temu. Moża jakaś inna warszawianka ma świeższe informacje ???
kasiunia
a może po prostu zadzwoń do zoo i zapytaj? icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
https://www.zoo.waw.pl icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.