To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYSOKIE MEBLE DO POKOJU

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maminka43
Co polecacie do nieduzego pokoju,zeby było wysokie,pakowne,ładne i niedrogie?Któras ma segment BORYS?albo BARON,lub TOM?co o nich myslicie?jak zmiescic wszystko na małej przesztrzeni zyciowej?
ulcik
a szafa z tych do zabudowy ?
u.
maminka43
nie,chodzi o gotowa,standart,kupujesz-i masz..... wink.gif
ulcik
to niestety ci nie poradze .. nic
u.
Mi
w może meble z Ikei? Szafy PAX są w dwóch wysokościach 236 i 201 cm, głębokie, bo 60cm. W zalezności od potrzeb sama wybierasz wyposażenie wnętrza. A cena zależna od rozmiaru, rodzaju i koloru drzwi i obudowy.
Sama szykujÄ™ siÄ™ na takÄ… do pokoju synka
Mama KK
my mamy segment BORYS ale szczerze go nie polecam,jest pakowny i owszem ale to dziadostwo po trzech latach wygląda jakby miał z dziesięć,szuflady sie rozlatuja,okleina ściera poprostu beznadzieja icon_sad.gif
maminka43
Mama Kacperka,hmm...tus mnie zasmuciła,bo mam BORYSA,i myslałam,ze dokupie pare nowych czesci,i umebluje pokój...wiem,ze niejest super wytrzymały,ale fakt-jest wysoki,i poprostu wizualnie mi sie podoba...Ogladałam katalogi,PAX z IKEI jest beee...TOM-ma mniej półek niz BORYS,BARON...no,ładny,ale tylko 215cm...alez marudze..ale finanse ograniczone,a ja lubie miec w mieszkanku i miło,i ładnie i ''po mojemu''. : wink.gif ..
Five
z tych wysokich mebli jeśli chcesz kupować to musisz zabezpieczyć! Jakoś muszą ci je przymontować, żeby się nie przewracały. My mieliśmy kiedyś nie przymocowaną zwykłą nisku komodę na której stał telewizor i... zleciał na Emilkę icon_sad.gif ale na szczęście nic się nie stało, a ja to wszystko z moją mamą widziałyśmy icon_sad.gif
maminka43
Piatka,te nizsze tez lubia tracic pion wink.gif Jak moja Asia była mała,wchodziła po zabawki ustawione na segmencie i raz widziałam z przerazeniem,jak chodzac po czesci''komódkowej''regał ''leci''wraz z nia!!!Ten dreszcz przerazenia czuje do dzis.Poprostu potem maz zbił gwozdziami na samej górze segmentu i ''wzmocnił''konstrukcję icon_smile.gif
Five
CYTAT(maminka39)
Piatka,te nizsze tez lubia tracic pion icon_wink.gif Jak moja Asia była mała,wchodziła po zabawki ustawione na segmencie i raz widziałam z przerazeniem,jak chodzac po czesci''komódkowej''regał ''leci''wraz z nia!!!Ten dreszcz przerazenia czuje do dzis.Poprostu potem maz zbił gwozdziami na samej górze segmentu i ''wzmocnił''konstrukcję icon_smile.gif


no właśnie na Emilkę zlciała taka niska komoda
Mama KK
Maminko ja myslałam że segmencik będzie super i w dodatku dostaliśmy go w prezencie od mojego taty,sama wybierałam i naprawdę mi sie podobał i podoba nadal ale okleina która na nim jest poprostu się ściera,widać każda ryskę,i do tego te koszmarne szuflady icon_twisted.gif były już klejone różnymi klejami ale to nic nie dało bo po jakimś czasie i tak sie rozwalały,poprostu szok,no ale co zrobie mogę mieć pretensje do samej siebie bo sama go wybrałam,więc tylko ostrzegam bo to jednak spory wydatek icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.