To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Butelki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monisia
Jak wypażałyście butelki?
Lua
Ja miałam sterylizator Aventu. Byłam bardzo zadowolona, mieściło się tam 6 butelek, dorzucałam jeszcze smoczki-uspokajaczki i na poczatku, jak jeszcze karmiłam, odciągacz.

Używałam go dzień w dzień przez prawie rok.
Teraz stoi schowany i może jeszcze kiedyś mi się przyda icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

Lua
Monisia
ile kosztuje taki sterylizator?
Lua
Oj Monisia, niestety nie jest tani icon_cry.gif . W zeszłym roku zapłaciliśmy ok 230zł z tego co pamietam. Wiem, że są jeszcze Aventu tańsze, takie które wkładasz do kuchenki mikrofalowej, one były chyba po ok 160 zł.

Monisia ale w sklepach są też inne sterylizatory. Jak byś się zdecydowała to poszukaj. Inne firmy mają też jeszcze tańsze. A taki sterylizator to naprawdę wygoda, wkładasz wszystko i wyjmujesz wysterylizowane.
Poza tym nie kupuje siÄ™ go na miesiÄ…c icon_lol.gif

Lua
Monisia
dziekuje, rozglądnę sie po sklepach ale po wakacjach dopiero.A może któraś z Was miałby niepotrzebny i tanio by mi odsprzedała?
Agnisma
A ja po prostu gotowałam 10 minut we wrzątku w zwykłym garnku(lecz kupionym jedynie do tego celu)dziś służy już nam jako zwykły garnek.
Córka nigdy nie miała aft ,ani innego zakażenia w buzi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Agnisma
Trochę było mi szkoda kasy na typowy sterylizator wink.gif
Lua
To ja chyba jestem zbyt leniwa i wygodna, bo nie chciało mi się gotować dzień w dzień przez ładnych parę miesięcy wink.gif wink.gif wink.gif

Z resztą po co ludzie wymyslili takie rzeczy icon_question.gif No własnie po to, żeby sobie ułatwiać życie icon_lol.gif

Lua
Lua
Wysłało mi się trzy razy, ale już chyba dobrze icon_lol.gif
CoÅ› mi dzisiaj forum szwankuje icon_cry.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.