To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

odzieza ciazawa!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga27
dziewczyny pomozcie mi i poradzcie gdzie kupujecie ubrania ciazowe chodzi mi o Bialystok.ja juz potrzebuje nowych ciuszkow dla siebie a nie moge znalezc icon_sad.gif
niki
Stoisko z odzieżą dla ciężarnych jest w ABC (Mazowiecka) na górze, na Lipowej przy Sfinksie w piwnicy, i w ciągu handlowym na Legionowej też bodajże na pierwszym piętrze. icon_biggrin.gif
aga27
dzieki Niki. icon_biggrin.gif w tym tygodniu sie wybiore icon_smile.gif
aga27
hej Niki bylam dzis na lipowej w tym sklepie i kupilam sobie spodnie.jest duzy wybor i nawt fajne rzeczy.dzieki
Agnieszka*
Ten na Lipowej i przy Legionowej to ten sam własciciel chyba. Duzo ciuszkow jest takich samych ale tansze sporo na Legionowej. Jednak przy Lipowej jest większy wybór.
Kupowałam bluzke przy Lipowej i przepłaciłam chyba cos ok 20 zł (bluzka ok 100 zł kosztowała)

No i dodam że jest na rynku przy Kawaleryjskiej stoisko z ciuszkami ciążowymi
ulamisiula
ja kupiłam fajne spodnie w sklepie na Zamenhoffa.Jest troszeczkę ukryty.Fajne są tam rzeczy.Polecam
Agnieszka*
icon_smile.gif
To juz jakis czas od mojej ciąży a wiekszosc kupowałam w pierwszej ciązy wiec...... moglo przybyc kilka sklepow icon_smile.gif
eni20
ja polecam poszukac na allegro, na podlskim i odebrac ososbiscie,przymierzyc,mozna naprwwde kupic duzo tanich fajnych ciuchow.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.