To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczyrk

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
Tym razem jade w gory, do Szczyrku. Niegdy nie bylam w Szczyrku. Szukam kwatery bardziej "na dole"-te na zdjeciach w internecie wygladaja tak, jakby trzeba by bylo sie do nich ostro wspinac- na 3-4 noce dla mnie i dla malego (dosc duzy pokoj jednoosobowy)
moko.
a kiedy jedziesz ? w jakim terminie? bo do Szcyrku za niedługo będe miała rzut kamieniem.
lena77
bedziemy od 19.06 do 21-22 06. icon_biggrin.gif A Ty?
moko.
ja zamieszkam w Zywcu od 15 lipca, więc się nie uda nam spotkać icon_sad.gif
lena77
A to pech. A kwatery jakies znasz, jeszcze nic nie znalazlam icon_sad.gif ?
lena77
No i przyjechalismy... Szczyrk bardzo mi sie podobal. Zaluje , ze nie zdazylam pobiegac po gorach. bylam na szkoleniu i nie sadzilam, ze bedzie ono trwalo codziennie od 9 do 17. Hotel Orle Gniazdo zadziwil mnie. A najbardziej to, ze jeszcze istnieje. koszty utrzymania tego molocha musza byc przeogromne; no ale placila Unia a darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby 01.gif W hotelu spalam 2 noce a reszte z synkiem i mama na prywatnej kwaterze, ktora polecam szczegolnie narciarzom, bo pod samym wyciagiem, ma zwalisku.
Widoki przepiekne. samo miasteczko bardzo rozciagniete, co odczulam bolesnie, bo brakuje tam lawek do siedzenia (nie bylabym soba, gdybym nie ponarzekala sobie, ale jescze tylko niesmialo nadmienie o przeoggromnych dziurach na szosie). Mozna za to przesiadywac w niezliczonych knajpkach, karczmach, pubikach i bog wie jeszcze w czym. Koniecznie musze tam wrocic jeszcze w te wakacje, a prawdopodobnie mi sie to uda, bo zostawilam notatnik. jednym slowem polecam bardzo.
moko.
Lena super icon_biggrin.gif jak będziesz w Szczyrku to zapraszam do siebie do Żywca icon_biggrin.gif
Hermia
Czy ktoś był w Szczyrku w Orlim Gnieździe?
Agulka 333
Podciagam wÄ…tek.

Może ktoś coś podpowie ? Jakieś spokojne miejsce na nocleg w rozsądnej cenie tak aby spokojnie dojechać samochodem ?
moko.
Orle Gnazdo fajne jest - ale czasy świetności ma za sobą (zewnętrznie)!
Generalnie to ogromniasty ośrodek - bardzo dużo firm organizuje tam szkoleni, imprezy integracyjne, zakładowe
i wszystko zależy ile pieniędzy chcecie przeznaczyć ! ?a
Za to widoki - bezcenne ! boskie ! okolica świetna !


Agulko333 - kiedyś byłam w pensjonacie Krokus - w centrum miasta
Odnośnie spokojnego dojazdu - obecnie trwają ramonty w BB - więc dojazd do Szczyrku strasznie się wydłużył ! Nie mówiąc już o korkach :/

Agulka 333
Dzięki Ci Moko za podpowiedź.
Hotel Orle Gniazdo to trochę nie na moją kieszeń a pensjonat Krokus ma jakąś wycieczkę w interesujący nas weekend. Zarezerwowałyśmy miejsce w innym pensjonacie i zobaczymy jak będzie. Jak wrócę to napiszę, czy można go polecić.

Pozdrawiam
candace
boszsz jak ja nie lubię Szczyrku:-))) prawie codziennie tam jestem słuzbowo

co do dojazdu to w zimie bez łańcuchów nie wjedziesz nigdzie, czasami nawet do miasta
a co do noclegów to w prawie każdym domu mozna wynająć... jest kilka naprawde miłych i tanich miejsc..
i polecam fontanne przy ujęciu wody:-)) hihihi zawodowo
niunia23
legalna a mozesz podac jakies namiary na miejsca przyjazne dla rodzicow z dziecmi bo na wiosne chcieli bysmy sie wybrac w gory z mala icon_smile.gif
iwo1
Ja w poniedziałek jadę do Szczyrku na taki mini obóz z 6 dzieci wybrałam to miejsce
https://www.malinowka.com/
spędzaliśmy tam kiedyś Wielkanoc i było super minusem jest to ze nie ma stołówki ale dla dzieci które ze mną jadą wspólne gotowanie to atrakcja.
Blisko do wyciągów,daleko do miasta.Gospodarze mogą po bagaże wyjechać ponieważ tam nie każde auto da radę:0
Iwo
candace
niunia-- to zależy czego szukasz, czy centrum, czy rzeczywiście na uboczu...
przemo_77
Ostatnio po rozmowach ze znajomymi zauważyłem, że bardzo popularny się Szczyrk zrobił. Zawsze był, ale coraz więcej ludzi wybiera się właśnie tam icon_wink.gif
Ulinka
No ludzi jest sporo ale ja miałam okazje w tym roku zaliczyć Szczyrk i Zieleniec i tego drugiego zdecydowanie nie polecam W godzinach przed południowych nie ma tam nawet gdzie auta postawić 21.gif A w Szczyrku bardzo mi się podobało Duża liczba wyciągów i jakoś ta ilość ludzi fajnie się rozkładała
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.