To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

odradzam robienie zdjęć dzieciom w zakł. foto w Leśnicy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kate
Chodzi o zakład fotograficzny "Helios" przy ul. Średzkiej.

Dzisiaj odebrałam zdjęcia do paszportu moich dziewczyn i załamałam się!
Zuzia - może być, ale Natalka wygląda dośc dziwnie (nie tylko moja opinia), twarz zlana z szyją, zdjęcia nieostre, rozmyte, źle przycięte. Na moje pytanie o ostrość, pani zareagowała ironicznym pytaniem "Co pani mówi???" i ogólnie była niemiła.
Nie ustawiała dzieci do zdjęcia, nie nawiązała z nimi żadnego kontaktu, miałam wrażenie, że chciała się nas jak najszybciej pozbyć (dziewczyny biegały po całym studiu wink.gif, a potem Zuzia płakała, bo chciała tam być dłużej).
Porównałam zdjęcia mojego męża z Foto Świt przy Ruskiej i są o niebo lepsze, ostre, równo przycięte (cenowo podobnie).
Niestety nie mogłam się wyrwać do centrum, ale następnym razem na pewno to zrobię.
Pozdrawiam serdecznie
P.S. Rzadko się odzywam, ale myślę o Was ciepło. icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Kate, dzięki za ostrzeżenie.
Jalla
CYTAT(Kate)
Porównałam zdjęcia mojego męża z Foto Świt przy Ruskiej i są o niebo lepsze, ostre, równo przycięte (cenowo podobnie).
Niestety nie mogłam się wyrwać do centrum, ale następnym razem na pewno to zrobię.

Też polecam!!! icon_biggrin.gif
joakar
Tak jak dziewczyny polecam foto świt na ruskiej. Właśnie robiliśmy zdjęcia do Paszportu dla młodej i wszystko ok.

Kate skoro zdjęcia były źle zrobione to najlepiej po prostu za nie nie zapłacić (chyba że płacone były z góry icon_cry.gif ), to niestety jedyna droga do zmiany nastawienia i podejścia do klienta...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.