To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry (najlepszy) ortopeda dziecięcy - poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ksylburska
Witam wszystkich

Mam pilną potrzebę konsultacji ortopedycznej dla 1,5 rocznego synka.
Proszę, podzielcie się doświadczeniem i podpowiedzcie do kogo się zwrócić (Łódź).

Już teraz bardzo dziękuję

pozdrawiam
Karolina
ksylburska@wp.pl
tweety
Ja chodzę na Wodnika7 do przychodni Ortmed, to jest nasza rejonowa przychodnia i na każdej wizycie mały(4 miesiące) ma robione usg bioderek. Lekarz bardzo fajny i rzeczowy.
ania26
ja jezdze do prof syndera przyjmuje w omedze na piotrkowskiej a takze w klinice na drewnowskiej
jest podobno najlepszy icon_biggrin.gif
ewita 77
A ja się zawiodłam na prof. Synderze icon_sad.gif Wziął 120.00 zl a wizyta trwała 5 min.
Synek dostał jakieś wkladki na stópki do butów a nadal koślawi nóżki do środka. icon_rolleyes.gif
Pozdr.mama dwójki dzieci icon_wink.gif
ania26
ode mnie tez przy pierwszej wizycie wzial 120 zl ale w tym zrobil usg a na kolejne wizyty jezdze bezplatnie na drewnowska
ja osobiscie jestem bardzo zadowolona(jak narazie) z profesora
ewita 77
ania26 -- Mam pytanko? icon_biggrin.gif
A co zrobiłas ,że nie płacisz u prof.Syndera?Może i ja się tam wybiore.Czy tam jest przychodnia państwowa?Prosze o odp.icon_smile.gif
ania26
jak maly mial 3 tyg pojechalam prywatnie do omegi i tam po pierwszej wizycie profesor kazal juz mi przyjezdzac na ul drewnowska do przychodni przyszpitalnej, na przeciwko manufaktury jest taka waska ulica i tam zaraz na poczatku nalezy skrecic w prawo i jestes na miejscu
ja zapytalam profesora czy bedzie zajmowal sie moim malym i zgodzil sie
na pierwsza wizyte musialam miec skierowanie od zwyklego lekarza i teraz tylko musze zapisywac sie na wyznaczina wizyte
nie ma przy sobie numeru tel do rejestracji ale jutro albo dzis wieczorkiem napisze ci to zadzwon i sprobuj sie umowic ale powiedz do kogo i ze masz skierowanie do ortopedy bo mozesz miec problemy z zapisaniem sie na wizyte
pozdrawiam
ewita 77
Pięknie dziękuje icon_biggrin.gif
ania26
ewita to jest numer na drewnowska 2563602 napisz czy udalo ci sie cos zalatwic
ewita 77
Aniu26--narazie nie mam potrzeby by tam jechac ale wzięlam od ciebie namiary wrazie czego.B.dziękuje icon_biggrin.gif
Dorotka
Ania26 ale na Drewnoskiej są (były icon_confused.gif ) zawsze ogromne kolejki. Cała poradnia ludzi i czekanie ze znudzonym dzieckiem w kolejce. Ja byłam raz i po 15 minutach zrezygnowałam icon_mad.gif
ania26
ja jak jezdze to takze zawsze czekam w kolejce ale wiem,ze warto,pomimo tego,ze dzieci do roku wchodza bez kolejki to i tak nie jest tak:))badz cierpliwa:))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.