To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szkoły i instruktorzy nauki jazdy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kate
Czy możecie polecić szkołę lub instruktora? Do tej pory trafiali mi się panowie albo niewyżyci seksualnie albo dyskryminujący kobiety albo nerwusy albo zbyt mało wymagający, z których większość nie miała pojęcia o metodyce nauczania (sama poniekąd jestem belfrem, więc może dlatego tak się czepiam).
Może znacie kogoś sprawdzonego? Chciałabym w końcu zdać ten egzamin icon_redface.gif.
Z góry dziękuję icon_smile.gif
Anns
Znam to uczucie
Dawno temu robiłam kurs u takich dupków jak ty potem egzamin za egzaminem i w końcu odpuściłam sobie na 4 lata
wtedy trafiłam na świetnego instruktora
poniżej namiary
601562921 Kniaź Marek
szczerze polecam
AgusiÄ…tko1981
to ja tez polece jest to pan ktory jest instruktorem w szkole "wolski i gliga" i ma na imie Rafal Wielgusiak a tel to 500-020-851.Uczy fajnie,nie dyskryminje ze wzgledu na plec czy co,ogolnie jest b.dobry:)Pozdrawiam
monga
O temat w sam raz dla mnie.

Też kogoś szukam, ale ja potrzebuję tak na 3 do 5 godzin - prawko mam, ale od wielu lat nieużywane i muszę sobie wszystko odświeżyć.

W jakim miejscu Wrocławia Ci panowie pracują ? W sensie gdzie najczęściej się z nimi umawiałyście na lekcje ? I ile teraz kosztuje godzina jazdy ?

Mi najbardziej by pasował ktoś, kto byłby skłonny się ze mną umawiać w okolicach Nowego Dworu, ewentualnie Leśnicy - bo na moje Żerniki to raczej nie liczę icon_wink.gif
AgusiÄ…tko1981
ile kosztuje godzina u Wolskiego i Gligi to nie wiem ale wiem ze bylby sklonny umowic sie z toba na tyle godzin ile potrzebujesz:)ja sie umawialam pod plusem przy ul.pretficza:)ale chyba bylaby taka mozliwosc,musialabys zapytac:) icon_biggrin.gif
Kate
Monga, Ty z Żernik jesteś? Ja z Leśnicy.
Zdałam za pierwszym razem we wrześniu i wcale nie polecam Wolskiego i Gligi (miałam z nimi wprawdzie tylko jedną lekcję, ale wystarczy), tylko Ryszarda Terleckiego, który zajęcia teoretyczne ma na Muchoborze Małym, a umawia się koło Komandorskiej.
Jak chcesz więcej informacji, to daj znać na priva.
K.
alusiaa
Włanie rozpoczęłam jazdy-dzisiaj bylam 1 raz -jeżdzilam 2 godziny- jak jeszcze troszkę z tym panem z PZMOTu z niskich Ląk pojezdzę,to dam znac.. icon_biggrin.gif
monika121975
W Kursancie godzina kosztuje 35zł
Sel
Ja robilam prawko u meza mojej przyjaciólki, ale w Opolu. Jesli bylabys zainteresowana to pisz na pw. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.