To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zapisałam Córę do zerówki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
...nie jest co prawda obowiązkowa ale myslę, że też jej nie zaszkodzi. Będzie chodzić do grupy z sześciolatkami i jeszcze czwórką swoich rówieśników.
Tak więc od września do szkoły icon_biggrin.gif Któraś z Was zapisywała pięciolatka do " 0 " ówki?
Mika
mój się do przedszkola nie nadaje,gdzie mu do zerówki icon_lol.gif
Pecia
moj idzie pierwszy rok do przedszkola
i ciekawe jak sobie poradzi ?
o zerówce jeszcze nie mysle wink.gif
m4rusia
Moja sobie swietnie radziła w przedszkolu.Zna już większość liter, umie liczyć (w sensie - po kolei, bo z dodawaniem jeszcze nie bardzo wink.gif ) więc jak dowiedziałam sie o możliwościu pójścia przez nią do zerówki to nie zastanawiałam się w ogóle. To że teraz pójdzie do sześciolatków wcale nie oznacza, że za rok obligatoryjnie szkoła. Dyrektorka zaznaczyła, że bez problemu może "poczekać" w zerówce na swój rocznik chyba, że na swoje życzenie pośle ją do szkoły.
marsjanka
Oliwia planowo poszła rok wcześniej do przedszkola więc od września zwyczajnie pójdzie ze swoją grupą do grupy sześciolatków czyli "zerówki " w przedszkolu. Jednak nie sądzę, aby był to dobry pomysł, żeby dalej kontynuowała edukacje w klasie ze starszymi sobie. Tak więc planuję aby powtórzyła potem zerówkę ale już w szkole.Mam nadzieję, że tak mi wyjdzie, mam na to jeszcze rok do zastanowienia. Wiem , ze inni rodzice rówieśników Oliwii, którzy też poszli wcześniej do przedszkola chcą posłać za rok dzieci do 1 klasy.
Maciejka
Maciek też idzie do zerówki. Nie było miejsc w pięciolatkach i dostałam propozycję nie do odrzucenia. icon_wink.gif Będzie traktowany ulgowo. Nie zamierzam posyłac go do szkoły rok wczesniej. Może to jest jakiś pomysł. W przyszłym roku zastanowię się czy zostanie w przedszkolu czy pójdzie do szkolnej zerówki. Zalezy to od tysiąca różnych spraw. Głównie od tego czy Maćkowi się spodoba w przedszkolu.
mam(a)
A ja teraz zapiasałam córki do zerówki icon_wink.gif
Daretka
Mój syn zostaje w przedszkolnej zerówce.
gosiakam
Mój Dami tez idzie do zerówki:) Jak czas szybko leci - niedawno go urodzilam a tu juz szkoła się zaczyna! To nowy etap życia mego syna i jestem podekscytowa i troche się boje jak to będzie:) poniewaz Nasz synek bardzo szybko sie denerwuje i się zniecheca....... zobaczymy!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.